Споделена история от Тинейджърски

Сънища.
Здравейте Всички четящи това ! :-) Аз съм момче на 15 години от Велико Търново. От известно време около 5 месеца изпитвам чуства към едно момиче. С нея се познаваме едва от година , но мога да кажа ,че сме доста добри приятели. Аз и споделих какво изпитвам към нея , но не е толкова просто-тя си има приятел който е доста по-голям от мен ( Тя е на 14 , той на 17 или 18 не съм сигурен.) Не смея да я каня на кафе,кино или някъде ,за да не им разваля взаимоотношенията просто не съм такъв. Понякога ми се струва ,че и тя изпитва нещо към мен , но може би само ми се струва. Много си помагаме и се имаме. Но не това е въпроса ми. От тези 5 месеца ,аз не спирам да мисля за нея и я сънувам постоянно. Било то в училище , някъде другаде или у нас. Един от тези сънища ние си вървяхме по пътя и си говорехме (не помня за какво) и минахме покрай две момичета и те ме поздравиха и аз им отговорих със здрасти дори не знам защо съм го направил в съня си. И малко по-нататъка тя почна да ме разпитва кои са те , от къде ги познавам , ядоса се и аз се събудих. Никой от другите ми сънища не бяха такива. Попринцип само си говорихме или правехме нещо заедно. Въпроса ми е на какво се дължат тези сънища.... ? Моля без глупави и невъзпитани коментари! Благодаря.

Торбаланеца

Коментари

1.   Просто си влюбен, това е
Ева

2.   Пич погледай малко порно и ще те отпусне :)

Той

3.   Добре де, ти си и казал какво чувстваш към нея, но не казваш как е реагирала тя, в случая това е ключовото. И не виждам никаква причина да не излезете на кафе или на кино. На въпроса ти, на какво се дължат сънищата - да, просто си влюбен, на това се дължат.

Ale

4.   Аle е наплно права.. ако тя чувства нещо към теб сигорно би ти го казала след като ти си и споделил.. относно сънищата съвсем нормално е щом си влюбен в дадено момиче да я сънуваш.. :) Просто мозъка е устроен така, че по принцип в сънищата ти се яваяват, страховете, любовните разочорования, изобщо човека в който си влюбен и най вече нещата за които мислим най- често и ни измъчват.. тфа е.. няма от кво да се притесняваш напълно нормално си е :)

Яг0дка :)

5.   Номер 3- каза че не иска да си разваляме приятелсвото и се смути някак. после отношенията ни не се промениха освен може би че беше по-притеснителна около мен..

6.   Ами явно държи на тебе като приятел. Останете си такива, пък нищо не се знае.
Ягодке, прав съм, не правА :)

Ale

7.   Ale - Съжелявам (blush) :)
Авт0ра - Щом отношенияа ми са се променили и е станала по - притеснителна.. просто држи на теб като приятел и можеби и е к0фти, че може да развалите това, което имате..

Яг0дка

8.   Защо те притеснява толкова един тъп сън? Не бих казал, че си влюбен.. Аз съм влюбен в момента и всяка вечер сънувам мокри сънища с момичето, които обичам! Подчертавам, че не съм загорял, а влюбен! Ааа, честно казано, струва ми се, че те е страх от настоящото й гадже.. Което си е нормално ;)

Lady GaGa's Biggest Fan