Споделена история от Тинейджърски

Какво да правя, отмъщава си!
Имам връзка от 10 месеца с едно момче, по-голям от мен с две години. В началото на връзката ни проявих лекомислие и си позволих да си пиша с други момчета, но нищо сериозно не беше, просто чат. Той е разбрал и сега чак ми казва, че както аз съм могла, така и той можел, щял да си пише с други. А аз престанах да си пиша с момчета, дори блокирах и махах от приятели.. дори не контактувам с тях по никакъв начин, а той.. докато не си изпатя нямашо да разбера какво е.. Аз и на него казах, ще се примиря да си пише с други, стига да знам, че няма да ме замени и че ще ме обича и ще съм единствена в сърцето му.. той каза не ти обещавам.. и някакви такива.. Моля ви, помогнете ми, аз наистина се промених, опитвам да се поправя, а той иска да ме наранява нарочно.. ;(

Коментари

1.   Като много се правиш на отворена,така ще е!

2.   Зарежи го. Не те заслужава. Не те обича.

3.   Оф, бягaй от тaкивa комплексaрчетa бе момиче. Ще ти пaти глaвaтa. Комплексaр, злобен, отмъстителен...

4.   Мила, не си струва да се променяш заради леки момчета. Това е просто един чат, не е целувка все пак. Представи си как са се почувствали приятелите които си блокирала/захвърлила заради гаджето ти. Ако му пукаше - щеше само да ти каже и след като си спяла - щеше да се примири, а не да ти прави на пук за да се чувстваш зле. Моят съвет към теб е да му кажеш "Бъди с мен заради това което съм, а не заради това което искаш да бъда. ", ако се съгласи - ок, но ако започне да ти мрънка - тогава просто не си струва. :)

5.   Всеки си има лично пространство. Той ако те обича и ти има доверие няма да нарушава твоето.

6.   Зарежи го! Не си заслужава, щом ти е казал "не ти обещавам". Ако те обичаше нямаше да те наранява така.

7.   Ми ядосан ти е още... да си милила тогава и ти...!

8.   говори така защото е ядосан... изчакай малко да се успокоят нещата пък ако нищо не се промени се разделете. Успех :)

9.   Никой мъж не би постъпил така. Особено това "не ти обещавам" е оправдано само ако е под 16 години и се опитва да си придаде важност. Ако си достатъчно разумна ще го зарежеш. Не че и твоята постъпка е правилна, но в него виждам повече вина.

10.   Чета все едно моята история в същото положение съм. Помощ!!!

11.   Аз разбирам, ядосан е, но като съм спряла да правя такива глупости и то преди месеци, защо трябва той да продължава? Един ден ми казва няма нищи, минало е, след два дена се почва същото, махай се, оставяй ме, пиши си там с твоите.. вика не иска да е с мен, не иска да ме чува
. Като се видим всичко е окей и сърце не ми дава да развалям хубавите моменти.. ама като не се виждаме събота и неделя мнооого рядко издържа без да се намуси и да се сети за миналите неща.. Какво да правя, не искам да го оставям, свикнала съм си много с него и много си го обичам, той твърди същото. Но разделим ли се настава ад за мен.. Плача, не ям, не искам с никой да говоря..