Споделена история от Тинейджърски

Искаше ми се и да ме беше целунал
Здравейте момиче на 14 години съм. Живея в малък град, но имам полу сестра в по-голям град отидах там за около 2-3 седмици. Тя живее в блог и в съседния вход живее една моя много добра приятелка. С нея излизахме всеки ден. Тя там си има приятели и ме запозна с тях. Един ден излязахме аз тя приятеля и и един негов приятел (тя го познаваше и аз преди това съм се засичала с него като съм била там и винаги ми е бил симпатичен). Той е на 18 години а нейният приятел е на 15. И така бяхме седнали на едни стълби в едно училище. Нейният приятел отиде до тях за малко, а после дойдоха още тяхни приятели. Бяхме седнали аз това момче дето е на 18 и приятелката ми а другите бяха прави. Той ме ущипа за крака и каза '' ти май ме харесваш'' аз се засрамих ударих го леко и му казах че не е така. От тогава той постоянно се закача с мен, и аз с него.. обръща ми попринцип внимание, но ми е кофти защото той си има приятелка, но съм 100% сигурна, че той и е изневерявал. Един ден като си тръгвахме, защото заваля.. то беше тогава още светличко кам 20:30 и той ме удряше постоянно за дупето, а аз го опипвах за х*я. Но той се спря и аз в гръб го хванах той ми хвана ръцете с една ръка (той е доста силен и има мн хубаво тяло) и аз бях с потник, на който деколтето му не беше много малко той ми дръпна потника и ми видя гърдите (бях с сутиен но той ми беше малко малък) и малко ме беше срам.. Аз мисля, че не ме харесва, защото той знае че го харесвам и постоянно ми казва, че съм имала мн хубави и големи гърди и когато вървим понякога ме прегръща много ми се искаше и поне веднъж да ме беше целунал.. но се пак си има приятелка незнам дали вече не я е зарязал .. но аз мисля, че прави така защото иска да му пусна.. Вие как мислите дали ме харесва или просто му е скучно и няма друга работа? Моля ви кажате какво мислите, ако има правописни грешки се извинявам!

Коментари

1.   Можеби си му симпатична, но за пускането 100 % го иска особенно ако си има приятелка, ако искаше нещо сериозно с теб би ти го казал след като знае какво чувстваш ти км него, можеби просто се възползва от чувствата ти за да получи каквото му е на душа.. не се давай дръж си на достойнството не му давай дори да те опипва, ако тръгне отново му кажи.. Престани.. има кой да обарваш мен ме остави.. дръж се по - грубо, така можеби ше се научи да е по - мил

2.   Не можеш да напишеш вярно 'блок', ама иначе от пипане на х*йове разбираш...сладурана

3.   Защо не му пуснеш .. като те гледам няма да ти е трудно. Опипваш го "там", той теб. Ти не се притесняваш от това, не виждаш, че те иска за"единия път". Лелеее събудете се хораа ..

4.   Мило момиче, незнам дали наистина те харесва, но знам едно - тои е несериозен. Има си приятелка, а се закача с теб - не му имай вяра на такъв. Освен това като за начало на запознанството ви според мен сте стигнали далеч - тези опипвания и намеци... Нямаш ли си книги за четене, че си се захванала с това да пипаш тоя и оня тук и там... Животът си е твой, но не бъди неразумна ! :)
Илси

5.   Т*ъпа си на г*ъз : )
замисли се малко ..
Просто един к*рвар и нищо повече.
Теб ли харесва или циците ти ?
И дори да те целуне кво ?
утре ти ще си тръгнеш и той ще прави същото с някоя друга, а ако си на мястото на приятелката му няма да ти е много приятно, нали ?!
Дори да си с него той няма да се промени, ще имате връзка и ще опипва друга малка заблудена па ако ще не да го бараш ми и да му лапаш к*ра ; )
И.И.И

6.   Коментаритее на номер 3 4 5 саа.. много вернии мо4е маи маи наистина не го вижда6 пък и ти.. да го опипва6 маи маи не си и ти голяма светица..

7.   Оф,щях да й давам съвети,но като се зачетох по-внимателно в написаното разбрах следното - тя никак не е добродетелно девойче,което да защитиш от злия мъжкар и ми е все тая какво ще прави с живота си.След време ще напише история от типа на "Аз ку*ва ли съм?",а тук все ще се намери някой да подсмръкне съчувствено веднъж-дваж.Другите ще я наругаят,което тогава ще бъде в реда на нещата.А може и историята да е измислена,но като познавам днешните тийнейджъри едва ли.По това ги различаваш - когато прочетеното ти се струва твърде нереално,за да е истина... значи е вярно.Поне при тийнейджърите нещата стоят така.

Свободен