Споделена история от Тинейджърски

Казват ,че съм ку*ва....
Ето я и моята история. Аз съм на 15 години и от 2 години водя полов живот. Първото момче с което спах беше с 3 години по-голям от мен, аз бях на 13 а той на 16, ходихме близо 2 месеца. Разделихме се понеже негов приятел много ме харесваше а и аз почнах да го харесвам, веднъж бяхме на купон в неговия приятел и се напихме много. Бяхме голяма компания. На мене ми стана лошо и приятелят на гаджето ми ме заведе да си легна в другата стая докато ми мине. Той остана да изпуши една цигара при мен докато аз си почивах, както си седеше до мене незнам как раката ми се отпусна и напипах члена му. Аз се стреснах първоначално както и той и двамата замълчахме но пък ни стана приятно. Той се наведе да ме целуне и аз се потдадох на изкушението, след което легна до мен и ме накара да му направя сви*ка. Това беше ново за мен но пък ми беше интересно. Тръгнах да му правя сви*ка и в този момент влезна още един негов приятел. Алкохолът непрощава, правих сви*ки и на двамата, след което правихме секс. За щастие точно тогава моят приятел неразбра а чак на другия ден някой от тези двамата му беше споделил и се разделихме с него. От тогава насам много харесвам секса и имам чувството ,че бих отказала единственно на клошар, просто постоянно ми се прави секс, без значение с кой и кога. Знам ,че това не е правилно но просто така го чувствам. Приятелите и хората около мене почнаха да виждат на къде варвят нещата. Постепенно започнах да чувам подмятания от рода " ето я кварталната ку*ва " и т.н. Незнам какво да правя, понякога се вазбуждам дори от баща си. Само докато го гледам как излиза от банята и много пъти съм маструбирала мислейки за него. Моляви дайте ми съвет какво да правя. И според вас ку*ва ли съм.

Коментари

1.   Ако всичко това е вярно принципно /защото малко се съмнявам/ потърси лекарска помощ.

2.   Да се беше постарал/а да напишеш измислената си история поне като 15-годишна.
Номерът ти не мина.

3.   ДА ку*ва си

6.   Оооо, ама разбира се, че не !
Ти си едно нормално 15 годишно момиче ..
хахахаха лелеее... накъде отиваамее ;хх
Чак пък баща ти?!?!
Хем ми е смешно, хем се чудя как да не върна ..
?!? Отивай да се лекуваш .. ; )

И.И.И

7.   За лекар си моме

8.   От кой град си :D И... да за съжаление си ку*ва... Но това няма голямо значение , защото ти не изпитваш явно някакви чувства и просто лапаш к*рове и си мислиш постоянно за потни негри , които да те обладаят...Просто продължавай в същия дух и като остарееш няма да сварваш да отидеш до тоалетна , защото халката ти ще е достатъчно разхлабена.

В.A

9.   Да според мен наистина си ку*ва.
А само някои извратен и психично болен може да се възбуди от баща си.
Момиче,отивай на психиатър!

10.   Не,ку*вите изглеждат като ангелчета в сравнение с теб.Ти се нуждаещ от специализирана помощ.

Свободен

11.   от кой град си :д само питам ;)

12.   А 100% е измислена историята ;)

13.   Да,чисто ку*ве си поради простата причина че мастурбираш с мисълта за баща си.

14.   Защо не вярвате на момичето бе хора ? Ааз съм почти сигурна, че си е много искрено момето. То в днешно време такива като нея под път и над път, защо да не й вярвам...
Миличка, аз на 15 още си играех с кукли... Незнам от къде имаш тая смелост да споделяш подвизите си в леглото, аз ако бях, в миша дупка да се бях скрила щеше да ми е малко... Ти си още дете, незнам как срама нямате днешната младеш, много отворени хлапета станахте... Нищо, то си е за теб. Айде със здраве...
Илси

15.   Омг .. ти добре ли си по-добре иди на лекар. Да се възбудиш от баща си.. (псиих00). Сори 4е го казвам ама и аз мисля 4е си ку*ва и т0 мн голямаа.. МНОГО ;д

16.   Аз все още си играя с барбита :Д :Д , а съм на 14 ... :Д :Д Забавно ми е ... :Д :Д