Споделена история от Тинейджърски

Една незабравима екскурзия!
Здравйте четох много истории и днес реших да напиша една от многото свои!

Беше последния ден от трети клас (1-ви юни) и от училище бяха организирали екскурзия до Плиска, Преслав и Мадара. След като спряхме пред портата на крепоста Плиска и разгледахме крепоста се отправихме към Базиликата. Бях с чисто нови дрех. Вскички зе затичахме към Базиликата и за късмет БАМ паднах в първата кална локва. Целият ми панталон и новите ми маратонки бяха в кал. Разтроих се, но приятелите ми дадоха мокри кърпи и се изчистих. Така върнахме се в автобуса стоях до едно момче (няма да му назова истинското име) Кристиан то беше много мърляво дете. Хвалеше се че си носи турска баница (не се шегувам). Дори предлагаше да ми даде малко, след като я беше изтървал два пъти и стъпкал. Едва не повърнах! Но както и да е. Стигнахме в Преслав, и си направихме пикник. Докато ние ядохме едно друго момче на име (името остава в тайна) Красимир снимаше как Кристиан се търкланя по едно кално хълмче. Госпожата много се ядоса и го попита защо го напрви. Мълчание. Госпожата повиши тон и попита същия въпрос. Отговорът беше "За да бъде по смешно! " Госпожата се вбеси, но не каза нищо. След като излязохме от музея на Преслав потеглихме към Мадара. Видяхме Мадарския Конник и решихме да се върнем по заобиколен път. Вървяхме и по едно време пътят буквално се превърна в гора. До нас имаше една голяма пропаст. Вървяхме по много хлъзгави стълби. Едно момче (няма да уточнявам кой) се подхлъзна и излетя към пропаста. Всички изтръпнахме, но за щастие едно по пълно момче го беше хванало точно на ръба. Госпожата каза да се връщаме. Момчето което за малко да си изгуби живота беше пребледняло. Върнахме се по познатия път и потеглихме за Варна. Това беше незабравимо приключение1

Коментари

1.   Отново глупави истории...