Споделена история от Тинейджърски

С какво го заслужих?
Здравейте, имам нужда да споделя всичко, което ми се е събрало на главата.. да започнем така: Когато бях малка се запознах с най-добрата ми приятелка. Няколко години бяхме най-добри приятелки, докато накрая не започна учебната година.. Бях 7ми клас.. Имаше момиче, което не искаше да седи само на чина и помоли моята приятелка да седне до нея. Не знам тя дали искаше, твърдеше, че не, но накрая седна до нея. После се започна: Започна да се мотае само с нея, ходят да ядат заедно без да питат мен, игнорираха ме, изобщо не ме викаха където и да е.. звучи ревниво, но се дразня. В 8ми клас с моята ''ндп'' знаехме, че това момиче, с което се мотаеше не е добра приятелка. Тя твърдеше, че винаги ще сме ндп и знаеше, че онова момиче искаше да ни раздели.. Наскоро моята ''ндп'' разбра паролата на скайп на онова момиче (не я е хакнала, просто я е видяла, докато си е влизала в у-ще) и видя, че с други приятели си е писала глупости за нас. Каза на онова момиче, че знае всичко, но тя хакна скайпа на приятелката ми. Оправихме се, но работата е там, че моята ''фр'' каза, че никога няма да й прости. Сърди се един ден а на другия вече и лажеше в краката като домашна котка.. мисълта ми е, че се чувствам самотна вече, какво е това, един ден говори глупости за нея, а на другия какво.. да не говорим, че стана е*ати кифлата.. съвсем ме заряза.. та някой друг да се е сблъсквал с такъв проблем? :(

Коментари

1.   Аз мога да съм твоето ново "ндп".

2.   При мен се случи горе-долу същото.
От детската градина имам ндп. Отидохме в едно училище. Срещнахме се с едно момиче и бяхме три ндп. Но после дойде една полу-холандка полу-българка и им наговори глупости за мен, карахме се, сдобрявахме се, пак се карахме... сега те си вървят като групичка, двете ми ндп-та - от детската градина и от училище. Другото момиче се премести в друг клас, но отново се виждат.. Всъщност, това момиче дойде във 2-ри клас, след това дойде и друго момиче, нека го наречем И?. И? винаги беше до мен, на моя страна, но сега замина за Германия и ми е много трудно, много ми е мъчно, все казваме - Хайде август месец! - Дано и така стане. Просто си намери истинска НДП която да те цени и да те харесва такава, каквато си, а не по дрехи, маникюр, коли, апартамент и пари.