Споделена история от Тинейджърски

Искам да си го върна.. Моля ви помогнете ..
Ето я и моята история. Миналата година тръгнах с едно момче влюбих се в него . Тои ми беше първия , ходихме 7 месеца . Отначало беше всичко идялно , но след това почнаха караници , ревности .. Сега сме разделени от 11 месеца несъм спряла да мисля за незо .. прекарах и много тежка дипресия.. Откакто сме разделени неискам друг отсвен него много ми липсва.. Искам да се саберем и знам че и тои иска но , приетелие му които тои слуша му пречат да се саберем отново.. Искам някакъв савет да ми дадете как да постъпя и как да си го върна ..

Коментари

2.   Ох да и на мен ми е познато , само че моята приятелка си пишеше с други хора докато беше с мен и не ми каза , и най нагло ме лъжеше а аз с очите си видях какво е писала. сега тя ме заряза под предлог че аз съм бил всявал напрежение ревнувал съм и т.н. е как да не ревнувам след като видях какво е писала!! Не стига че толкова много неща и простих и винаги гледах тя да е по добре от мен а сега за благодарност и добрина получавам тази мъка и скръб!! Когато ме напусна тя ми каза че никога не ми била изневерявала и не е искала! А ми се кълнеше във вярност и любов! Лъжа! и продължава да ме лъже аз обаче се правя на ударен. тя в крайна сметка каза че искала да бъде сама и само съм бил всявал скандали!! ето какво получих в замяна на вс това!! Осъзнах че е долна кучка но не мога без нея! тя ме заряза! боли ме без нея и стадам много толкова много я обичам че вс и бих простил само за да бъде с мен!

3.   Така покрай мисията за връщането на гаджето ти, научи и КАК СЕ ПИШЕ!!!!

4.   Номер 2 аз съм тази дето писа историята и сам в съ6тото положение... и на мен ми е много болно... и тежко и не се издържа така сно6ти опитах но тои пак се дръпна... ве4е незнам какво да правя и как да постъпия...

5.   Поговори си с него на 4 очи.. това винаги помага. Обясни му какви са чувствата ти. Послушай сърцето си то никога не греши. Когато си искрен с другите те го оценяват, а ако той не го оцени .. повярвай ми не те заслужава! Ако продължава да слуша приятелите си за всичко накрая те ще управлявват живота му. Не го допускай :) Успех! Разкажи после какво е станало ако сте говорили :)

6.   Номер 5 мерси за савета :) дано помогне :)

7.   Ето и моята история... Запознах се с едно момче,с което всичко стана много спонтанно.Тръгнахме всичко си беше наред,бяхме постоянно заедно преди работа след работа,но един ден той просто ми заяви,че иска да се разделим,защото от предишната си връзка(преди около 1 г.) е много наранен и го е страх да предприеме по-сериозна връзка.Казва ми,че държи на мен,че му пука за мен и ме обича и именно заради това иска да се разделим,защото не иска да ме наранява.Как да си го върна и да му покажа,че е време да си повярва.Говорихме си много и ми каза,че няма друга причина освен тази,че всичко му се е сторило че се развива много бързо,а не е готов още затова,но аз супер мног държа на него и искам да си го върна ;( Дайте ми съвет моля ви...