Споделена история от Тинейджърски

Дали е нормално това ?
Здравейте аз съм на 14 години . От доста време започнах да изпитвам силни чувства към : Demi Lovato , Miley Cyrus , Selena Gomez . Сега ще започнете да се присмивате , но просто немога да спра да мисля за тях . Представям си ги в "еротични" фантазии и други подобни . Незнам дали е нормално или е от хормоните . Та сега както съм започнал темата да споделя . Изведнъж започнах много повече да се интересувам от момичета , а преди просто си играех на двора с моите приятели ( като бях по малък ) . Изведнъж ненадейно както си се ровех в гугъл ми излезнаха снимки на тях трите ( актрисите по горе ) . Сега немога да спра да мисля за тях и как живеят в охолства с много известни приятели ( Jonas Brothers и други ) . Интересно ми е какво би станало ако бях в Америка заедно с тях . Потърсих в гугъл и видях , че те са много добри приятелки ( ходят по плажове и др. ) . Знам че любовта ми към тях ще отмине , но незнам кога . Заспивам с тази мисъл нощем .

Та така въпросът ми е защо изведнъж момичетата ме влекат толкова много и дали е нормално любовта ми към актрисите по горе :) Моля за отговор

Коментари

1.   Най-обикновена тийнейджърска история. С времето ще отмине, не се безпокой :)

2.   Кажи на ваще да кодират Disney Chanell : )

И.И.И

3.   Не зе безпокой до 1 седмица ще отмине.Аз съм момиче имах един такъв период на влюбване като бях някъде на 14 пак в един известен актьор но отина де.Направо ставах с мисълта за него, лягах си с мисълта мислех клакво ли ще яде той и като разбрах какви ги яде почнах и аз така да се храня абе бях се побъркала но после това поотмина като си намерих свестно момче и сега въубще не ми пука какво яде този пич и къде се снима хахха успех малък

4.   Нормално е, от възраста е. На мен също ми се е случвало, но преди околко 5 години, когато бях по малка (момиче съм), много харесвах Джон Сина, все за него мислех. Нямах търпение да дойде вечерта и да гледам поредния кеч епизод. Сега вече като се сещам за онова време, което не беше много далеч, се смея и се чудя на себе си, какви са били тези мой мечти. Но всичко минава с времето, и при теб ще стане така, някога ще се сещаш за тези години и ще се смееш.

5.   Ще ти мине споко сега влизаш в пубертетчето..

6.   до номер 2 : Чудесна идея :Д

7.   Eее ти задаваш отговори :D ти си момче ... как няма да ти харесат актрисите :) точно тези 3-те са надарени с красота и е нормално да те привличат ;) както видях да пише в коментарите тръпката ще мине с времето :)

8.   Спокойно с всички е било така! Хормоните ти започват да бушуват и си търсиш възможно най-съвършените обекти, към които да ги насочиш. Затова си избрал тези симпатични момичета :)

9.   Изобщо не е нормално, на 14 бях доста по-умен от теб. Явно сегашното поколение е мега тъпо.

10.   Преди време и аз имах еротични фантазии с ... Мики маус...представях си ги с Мини...много страст...
Шегувам се...Пич стегни се..Подкрепям номер 2 :)

Мег*

11.   И аз имах такъв проблем. Не знам изведнъж както си седях сама в нас започнах да си представям, че Ник Джонас е до мене. Което е много странно, защото аз никога не съм слушала песните му, никога не съм гледала Дисни Ченъл или там другите. И така отворих гугъла и започнах да разглеждам снимки на него и гаджетата му. Започнах да ревнувам. Исках да съм с него. Знаех, че е невъзможно, даже звучи тъпо, но така се чувствах. Това беше в продължение на най-много седмица. После престанах да мисля за това и всичко се оправи..

12.   аз не сам детствена а нямам менструация това пречи ли за менструацията и вече сам на 14

13.   Мисля, че няма лошо.. сега хормони какво да ги правиш ;)

15.   Аз пък се бях влюбила в един актьор, койти играеше в ПИТЪР ПАН и беше як ревнувах от Уенди и си мечтаех да се срещнем някъде и да се ялюбим и винаги да сме заедно да се натискаме но.... Може да звучи смешно но го гледах в едно интервю с оранжева грозна тениска и го разлюбих. Ще ти мине:););););)

16.   Аз пък като малка, сигурно на 4-5-6 години, постоянно гледах индийски филми. Сега изобщо не гледам и дори не им помня имената. Само помня "Двете ваксаджийчета", но не помня кой знае какво беше. А, другите просто забравете да си спомня. Така, де и гледах ли гледах(имах ги на касети), толкова много филми...

Направо други не гледах. Е, не бях се влюбила в никой герой, но просто полудявах за индийски филмчета. Погледвах си и други, но те ми бяха любими.

И сега нищо... Гледам си американски филми и някой български...

И това е. Сега баба ми казва, че като съм била на 2-3-4 години съм говорила малко македонски. (Прабаба ми е говорила македонски, а тя тогава беше жива и може от нея да съм се научила) А сега изобщо не мога да го говоря или пък да го разбирам тоя език. И това е. Мога и аз да ти поставя пример, че всичко отминава с времето си.

Violet