Споделена история от Тинейджърски

Доказателство, че повечето момичета са курви!
Здравейте, аз съм момче на 18 години, няма да казвам откаде! Откакто са ми купили първият компютър имам големи интереси към компютри, телефони и всякаква електроника. Преди 1 година започнах да се интересувам от маркетинг и общо взето как се изкарват пари от интернет, след месеци на проучване и т. н малко по малко наистина се оказа, че от интернет могат да се изкарат доста прилични суми! В момента изкарвам между 3000-3500 лв на месец което никак не е малко за един българин! Странно е, че допреди няколко месеца малко момичета не ми обръщаха внимание, повечето се надуват, аз им пиша те изобщо не ме отразяват (може да ви се е случвало), а аз не съм грозен нито дебел, нито се държа грубо или просташки, винаги гледам да се държа приятелски тук-там някоя шега. Много ми стана интересно, че след като започнах да изкарвам тези пари и да ходя само с маркови дрехи и телефон за 1300 лв, по цял ден по кафенета, всяка седмица на дискотека, тези момичета които преди неискаха дори да ми отговорят започнаха да ми пишат "ей кво става" "как си" и т. н. Осетих се закакво ми пишат и реших и аз да се направя на недостъпен като аз бях по-гаден от тях и им прочитах съобщенията но не им отговарях хаха :) Една вечер просто реших да отговоря на една и и казах "Добре де преди няколко пъти ти писах ти не ме ебаваше, сега се сети а? " и естествено имаше оправдание за това "Емии аз бях много заета, нямах време" след което беше отебана и махната от приятели! Та мисълта ми е, много от българските тинейджърки се интересуват единствено от ПАРИТЕ което е много жалко!

Коментари

51-55 от 55

60.   Няма да взема никоя страна понеже самия спор е абсурден. Има различни мъже и жени, ако беше така както го описвате всички да се държат еднакво, друг щеше да е света. Ще кажа само нещо на 52. Без да е оплодена яйцеклетката жените не можете и да раждате и какво става без нас не можете и едно бебе да родите. Просто коментара ти ме издразни адски много, ако раждането зависеше само от жените нас нямаше да ни има.

61.   Номер 46, момиче съм и до голяма степен съм съгласна с написаното от теб. Нещата са много зле.
Но не сте ли се замислял ти, както и други като теб, че вие мъжете не отразявате жените, които също искат сериозна връзка и които стават за нещо повече от "е*ане"? Лично познавам такива момичета и да, не са много, но все още съществуват и проблемът е че не са особено отразявани, не защото са невзрачни, зле поддържани или с наднормено тегло (напротив! ), а защото не са достатъчно предизвикателни за да бъдат отразени от вас.
Те не харесват някакви известни и богати батковци, а обикновени момчета от училище (примерно). И не е за да спят с тях, а заради самите тях като личности, защото тези момичета, ако искат да си го получат, ще си го намерят само като разюздат поведението си, но те се държат на ниво. Малко са тези момичета, но все още ги има.
Мога да ти дам много примери с момчета, които избират леките момичета пред не по- зле изглеждащи нелеки такива и после реват как им се изневерява. Истината е, че сами си го правят.
Не те нападам. Както казах, до голяма степен съм съгласна с написаното от теб, но те карам да се замислиш, защото за да съществува този упадък, значи и двата пола имаме вина за него. От едната страна са повечето жени, които са лекомислени, предпочитат лесния път (понякога и лесната слава), наблягат на визията си и остават умовете си да закърнеят. А от другата страна са повечето мъже, които дават поводи за излишно самочувствие на такива жени чрез ласкаене и комплименти, което говори, че и мисленето на мъжете като цяло също е доста повърхностно.
Колкото до така нареченото "равенство" или "равноправие", зависи за какво точно равноправие говориш. За повечето хора равенството е жена=мъж в биологично отношение, за мен е равен старт и на двата пола, жените да имат правото на глас, образование и работа и вече който както си го направи. Никога не съм разбирала защо, когато се говори за равенство, то трябва да е превръщането на жените в мъже и на мъжете в жени, а не за социално такова. По- скоро трябва да има баланс, но това вече е друга тема, а и истината е, че в момента мъжете са по- дискриминирани от жените, защото, както каза ти, отнасяте вината и не само в това. Но темата е доста обширна и с много подробности за обсъждане. Като например с това как вие мъжете винаги трябва да поемете вината. Това е ценност, останала от миналия век, която в това време стои не на място, защото времената са други.
А колкото за жените, участващи във воини и пр.. Историята има примери, които в момента не ми се занимава да изреждам, но винаги можеш да хвърлиш поглед. И това означава, че жените могат да бъдат бойци, макар че биологичната цел на жената не е да отнема, а да дава живот, просто повечето СЪВРЕМЕННИ жени не могат да бъдат такива, точно заради упадъка. Да не говорим в колко по- сурови условия са живяли някогашните хора в сравнение с нас.

62.   Номер 46 е описал 70-80% от жените в БГ днес, но не мисля, че може всички да бъдат поставяни под един знаменател.
По-голямата част от жените днес: Отгледани от либерални родители. Възпитани от медиите и социалните мрежи, и вярват, че социалният статус е най-важното; Социален статус = сила - популярност, автомобил, телефон, облекло, заплата/пари, някакъв властови пост и т. н. Това ги впечатлява повечето. Мислят се за принцеси, които чакат своя принц. Или по-скоро за трофей, който да бъде спечелен. По дискотеките и клубовете е пълно с такива.
По-голямата част от мъжете днес: По-голямата част са израснали без бащи и са отгледани от своите майки. Майките им са ги разглезили и са им втълпили, че са специални и уникални. У мъжете днес се забелязва липса на стабилен и уравновесен характер. Не си държат на думата и доста често не изпълняват своите обещания. В много отношения са по-суетни и женствени от самите жени - грим(немалко жени почнаха да се гримират), изскубани вежди, обръснати крака, обички, и т. н. Не могат един кубик дърва да ти нацепят или огън да ти запалят. Масово се напиват и дрогират още от тинейджърска възраст. Не спортуват, а блъскат във фитнес с железата и се тъпчат с химия. Нерешителни са и доста често са по-големи интриганти от жените. Немалко обърнаха резбата.
Мога да продължавам до безкрай. Проблема не е в тези хора, те не ме интересуват. Проблема е в онзи малък процент мъже и жени в България, които търсят сериозни взаимоотношения, но им е писнало да удрят на камък постоянно. Те подхождат с голямо недоверие към околните мъже/жени. И остават сами.
Изводът е: Ако намериш човек, който си струва, и с който можеш да изградиш сериозни отношения, дръж се за него. Ако не намериш такъв човек, не се вторачвай в никого, защото не си струва. Връзката между мъжа и жената трябва да е взаимна, а не единия да налива като в каца без дъно.
Щом една жена може да има изисквания към един мъж(да е атлетичен, да е образован, интелигентен, симпатичен, с добра заплата, и т. н. ), защо един мъж да не търси същото нещо у една жена? Аз гледам външен вид, характер, поведение. Ако жената ме впечатли, казвам й го директно. Ако не ме впечатли, не й обръщам внимание. А най-много ме отвращават жени с лоша хигиена. За жалост, доста често ги срещам. :)

68.   Н. 57 да не искаш да кажеш, че съществува и 3-ти вид жени? Или твоята майка е някаква извънземна? Ако разгледаш сайта, ще видиш, че много от темите за любовници са писани именно от жени 40 . нищо чудно и твоята майка да е една от тях...

Глупакът ще те разбере единствено, ако паднеш на неговото ниво.

До всички други мъже и жени в темата, смятам че има безброй свестни хора и от двата пола. Трябва да си много "ретарднат" (както се изразява скъпия ни Н. 57), за да смяташ обратното и да сведеш жените до 2 типа. И друго ми е интересно колко от от мъжете писали против жените ще имат смелостта да покажат коментарите си на майките си. Дали ще им стане хубаво, че смятат жените за к*рви, включително и майка си, защото не забравяйте, че тя също е жена. И ако някой ден, изобщо някоя ви върже, и ви роди една дъщеря, и нея ли ще смятате за к*рва?

П. С. нямам нищо против мъжете. Имам си един вкъщи и се радвам, че гледа на мен с уважение и не ме слага по-долу, щото съм жена.

От Н. 50

69.   прав е автора, няма какво да се лъжем. За да има един мъж една жена са нужни 2 неща- перфектен външен вид и много дебел портфейл. Очевидно обаче автора няма първото, заради което трябва да се замисли дали не трябва да подобри своята физика с фитнес, хранителни добавки и т. н., за да може момичетата да му пускат без пари. Но външният вид ще му помогне само да я вкара в леглото и дотам. След това само единия външен вид не е достатъчен, ще иска семейство, деца, да я носи като принцеса... да и купува парцалки, пари за козметик и т. н. женски капризи и т. н. а това става само с пари. Иначе ние мъжете не крием, че гледаме в жената предимно външния вид, но не го и крием, нито се срамуваме от това. А жените все били недооценени, все заслужавали повече, все това, все онова.... претенции които са подплатени само с дупката между краката им и евентуално съдържанието на сутиена им. Всичко свършва дотам. Иначе мускулест красив мъж фрашкан с пари може да има всяка жена- омъжена, самотна, грозна, красива, с деца без деца, стари, млади, всички ще точат лиги на сочната мръвка, ама после ще кажат- аз не съм курва!!! А ние мъжете знаем как стоят нещата, не сме паднали от Марс. А и брака е една сделка- мъжа получава секс срещу осигуряване на материални ресурси на жената, която все пак намира мъжа за привлекателен( в повечето случаи) и и осигурява стабилен живот на нея и н децата и. Обаче, ако нещо се прецака с мъжа- разори се, остане инвалид, покоси го тежка болест, жената го хвърля на боклука, следва развод и историята се повтаря с друг мъжки екземпляр.

51-55 от 55