Споделена история от Тинейджърски

Доказателство, че повечето момичета са курви!
Здравейте, аз съм момче на 18 години, няма да казвам откаде! Откакто са ми купили първият компютър имам големи интереси към компютри, телефони и всякаква електроника. Преди 1 година започнах да се интересувам от маркетинг и общо взето как се изкарват пари от интернет, след месеци на проучване и т. н малко по малко наистина се оказа, че от интернет могат да се изкарат доста прилични суми! В момента изкарвам между 3000-3500 лв на месец което никак не е малко за един българин! Странно е, че допреди няколко месеца малко момичета не ми обръщаха внимание, повечето се надуват, аз им пиша те изобщо не ме отразяват (може да ви се е случвало), а аз не съм грозен нито дебел, нито се държа грубо или просташки, винаги гледам да се държа приятелски тук-там някоя шега. Много ми стана интересно, че след като започнах да изкарвам тези пари и да ходя само с маркови дрехи и телефон за 1300 лв, по цял ден по кафенета, всяка седмица на дискотека, тези момичета които преди неискаха дори да ми отговорят започнаха да ми пишат "ей кво става" "как си" и т. н. Осетих се закакво ми пишат и реших и аз да се направя на недостъпен като аз бях по-гаден от тях и им прочитах съобщенията но не им отговарях хаха :) Една вечер просто реших да отговоря на една и и казах "Добре де преди няколко пъти ти писах ти не ме ебаваше, сега се сети а? " и естествено имаше оправдание за това "Емии аз бях много заета, нямах време" след което беше отебана и махната от приятели! Та мисълта ми е, много от българските тинейджърки се интересуват единствено от ПАРИТЕ което е много жалко!

Коментари

1-50 от 55

1.   Това, че не са ти обръщали внимание защото си бил "смотан" не значи, че са курви. Абсолютно всички момичета са така и не само в България, те искат някой който е по-отворен и се поддържа, има и някои които само парите гледат, но това е друг въпрос. Не ме разбирай погрешно, не се гледа само външния вид, но както казват: "По дрехите посрещат, по ума изпращат".

2.   "няма да казвам откаде! ... "
Доказателство, че повече български тийнейджъри са неграмотни!

3.   Каквото потърсило-такова се обадило-ти самия търсиш такива-съответно ги намираш. А и още нещо-мъжете не изоставате по-назад в курвенския материал, но с тази разлика че сте доказани страхливци в сериозни ситуации

5.   Ходиш на кафенета, маркови дрехи само и телефон за 1300. Цялото ти "влияние" идва от парите. Ти си типичния "мъжкар" по български. Стоиш цял ден на кафета, дискотеки (все места където само курви си ходят, защото добрите момичета биха излезли на разходка или в парка) и се правиш на пич, движиш се с курви, а после се оплакваш. Типична българска простащина! А и ако вземеш да се научиш да пишеш грамотно и без правописни грешки, теорията ти че се занимаваш с маркетинг би звучала по достоверно. С тази грамотност и простащина в тебе не мисля, че вземаш повече от 200- 300 лв.

6.   Това е така, да! Просто времето, в което живеем е такова и повечето хора вече са такива, каквито ги описа, но това със сигурност не се отнася само за момичетата!! И все пак има и такива, които се интересуват от същността ти, от това какъв човек си. Не се занимавай с тези момичета щом знаеш какво търсят.. Просто открии момичето, което се интересува от теб, а не от парите ти (сигурна съм, че ще я намериш) :)
Момиче на 19

7.   Аз пък ще ти кажа че си прав, но и повечето хора не харесват такива като тебе с много пари щото за тях закон няма и се мислят за нещо повече от другите.

8.   Не, темaтa ти е сaмо докaзaтелство, че момчетaтa освен комплексaри, сте и тъпи.

9.   Най-накрая някой да ме разбере и мен. Е същото виждам и аз в днешните момичета. Аз съм МОМИЧЕ на 15 години сега някой да не вземе да каже ей я поредната да се изкаже, защото не съм такава. Значи момичетата на моята възраст и над моята гледат единствено как да вземат да привлекат вниманието на някой богат батко, който да им плаща всичко и да са като принцеси. Е добре де хайде разбирам искаш внимание добро отношение ама как да го получиш като гледаш колата парите и дали има мускулесто тяло. Честно хора откачам. Всичките ми приятелки са такива има тук там 2-3 които са свестни и до там.
Ето давам пример днес бях навънка с няколко момичета и решихме да отидем на едно доста високо място. Като се качихме и аз забелязах едно момче и всички видяха че гледам надолу и всички хлътнаха като го видяха и в един момент в един глас казаха е вижте каква кола има... НЯМАМ ДУМИ... Идваше ми да се хвърля. Защо мен не ме интересуват колата, това колко пари има, колко изкарва, какво тяло има, скъпите дрехи?? ЗАЩО?? Много момчета са ми казвали че съм свястно добро и умно момиче, но защо момчетата предпочитат момичета които са тъпи чалнати к*рви :@
Аз съм само на 15 а вече искам сериозна връзка знам какво искам за в бъдеще. А те какво не знаят дори кога е освобождението на България интересуват ги гримовете.. За 15 години веднъж не съм сложила грим и НЯМА винаги ще съм си естествена..
Авторе пожелавам ти да намериш добро свястно момиче което да не ти гледа парите а самият теб :)
Успех!!

А 15

10.   Евала много ме изпълни пич.. Дано историята ти да е истинска

11.   Жалко, че с парите, които изкарваш не можеш да си купиш по - правилен правопис!

12.   Поне ги на*би бе, къв човек си :Д

13.   И това ги прави курви? Желязна логика. Какво е курва избощо? Много ме кефите като почнете да я използвате тая дума. Това, че една жена ходи да се ебе със когото си пожелае, кръшка или тем подобни означава, че е лош човек, липсват и морални ценности. А как да викаме на мъжете, които правят същото? Защо няма такава дума за вас? Престанете да я използвате тая дума, толкова е глупава и обиждаща, особено като я казвате на всяка жена, проявила се по някакъв начин. Авторе, момичето, което ти е писало е златотърсачка, а не курва. Хващай хилядарките, образовай се, чети книжки, не се мотай по кафетата и това е.

14.   Aми като гледам ти с такива си се занимавал. Не всички сме така, но тези, които не сме, сме задръстени, скучни и не знам си още какво. Като така си подбирате момичетата, после да не се оплаквате :)

15.   Да, в много случаи е така :D жалко... Но има момичета които не са такива, все пак в живота има хиляди по-важни неща от парите, изобщо от богатството :)

Момиме, 16 години

16.   Статус, братле, статус. Жените не търсят парите, а статуса. Ако имаш висок статус без пари, пак ще те харесват. Но един от най-лесните начини да имаш висок статус е да имаш пари и да ги използваш правилно. Факт. Иначе, аз например съм програмист с 3 бона заплата, който през 90% от времето ходи с непривлекателни дрехи, очила и тн. През 10% от времето обаче съм с лещи, добра прическа и хубави дрехи. Познай кога жените ме харесват... Реално аз не променям държанието си като съм с други дрехи, просто жените променят начина, по който ме възприемат. Айде да не говорим, че и ние мъжете гледаме много външния вид.

17.   Съжалявам те, че си писал само на такива. Около теб има мадами и които не са такива. :)

18.   Ей, ей я се успокой малко! Ти като не знаеш къде и каква да търсиш защо се оплакваш. Вие момчетата сте такива-искате да ви е лесно, едно съобщение и айде трябва да е ваша. Това, че две-три момичета са направили това не значи, че всички са като тях, просто ти забелязваш само тези. Защо не се огледаш малка, ще останеш изненадан колко по-различни има около теб. А ако си падаш само по някви кифли проблема си е твой. Ако ти не можеш да оцениш едно хубаво момиче не очаквай теб няква кифла да те оцени. Не всички момичета са луди по парите, аз дори от баща си не мога да поискам пари, той сам знае кога ми трябват. Така, че те съветвам да се поогледаш малко и после говори.

19.   Много хула ще се изсипе върху тебе, приятел :). Интересно ми е с какво точно се занимаваш?

Поздрави, Узунов

Иначе да, момичетата ни са под всякаква критика. Гаврят се с нормалните момчета, които просто искат любов и тичат при разни пълни отрепки с пари, които ги гаврят и правят на 1 стотинка ииииииииииииииииииииииии послееееееееееееееее "мъжете са говедааа", "мъжете са свинеееее", "няма свястни мъжееее" - ахаххахахахха айде сега миличка като не ти е интересно и не ти е вълнуващо с нормалното и скучно момче си ходи при богатите свине!

20.   Прав си, съгласна съм с това, което казваш. Голяма част от момичетата са златотърсачки. Но и мъжете, които ги допускат до себе си също са виновни. Винаги съм се чудела, има толкова много свестни и умни момичета, защо много се спускат все към такива каквито описваш, към кифли или леки жени? Но пък и предполагам един уважаващ себе си мъж, не би се хванал с подобна жена, така както една уважаща себе си жена няма да тръгне с някой пълен простак. Хора всякакви. За всеки влак си има пътници, убедена съм, че ще си намериш хубаво и свястно момиче. Имай време и търпение. Успех! :)

21.   Въпреки, Nче съм момиче и много жени ще очакват да "защитя честта ни", не мога да не се съглася с тебе. Твоята история просто потвърждава още веднъж личните ми наблюдения. Аз и затова нямам много приятелки, защото повечето са кухи повърхностни лейки и използвачки - не стават ни за приятел, ни за гадже. Дано си намериш някоя свястна, ти поне си се усетил навреме и няма да оставиш някоя да те мине.

22.   Интересно ми е каква е тази работа с толкова много пари... А по темата - Да, такива са си! :)

23.   евала.

24.   Мнооого ме съмнява 18 годишното момче с по 3000 лева на месец от интернет.
Ако пък е истина - по дискотеки какви искаш. Едно хубаво уважаващо се момиче няма да ходи всяка седмица на дискотека да си показва оскъдните дрехи и колко може да се напие.

25.   Съгласна съм, че голяма част от момичетата са такива.. , но и голяма част от момчетата. Не всички момичета са такива, не всички момчета са такива. Винаги има изключение.. вярвам, че са останали все още свестни.

26.   Много те моля, кажи ми каква е тази работа в интернет? Имам крещяща нужда от пари.

27.   Ми криза бе, брато, какво да правят жените? Сено ли да пасат?

28.   И момичета такива и момчета.... Ако наистина изкарваш чак толова много не парадирай с парите си (на никого няма да му хрумне, че си мега богат пич, ако се обличаш с протрити дънки и захабена тениска от някой секъндхенд) а си ги пести например. Хем ще отсееш курвите от свестните момичета хем ще си имаш резерв ако нещо се обърка.

29.   E, как разбра, че повечето са курви /друг е въпросът наистина, че определена част от обществото деградира/? Особено на 18-год как можеш да прецениш какви са всички момичета /и впрочем как така на 18 г. печелиш толкова??? /! Според мен е по-скоро от средата! Те като не са ти обръщали внимание, защо си тръгнал да им разправяш колко печелиш??? Освен това под "курва" се разбира не само, която се ч*ка с когото и падне, или която търси хора с определено състояние или положение. Става въпрос за начина на мислене на човека, за неговите постъпки и др.! Номер 22, и ти какви кардинални обобщения правиш? Номер 8, също! Узунов, има всякакви хора както сред по-богатите, така и сред по-бедните! Не исках да звуча толкова нападателно, авторе, защото ти е зле и всъщност ти съчувствам, но заглавието ти ме раздразни /момиче съм/. Може би... следващият път като си харесаш някое момиче, не е нужно да й казваш колко пари имаш /е все пак ти си решаваш/! Ако не е от този тип момичета, които описваш, дори може да я отблъснеш, ако и кажеш колко печелиш! Поне това е моето мнение... просто мнение... нищо повече.

30.   Я обясни, как така хен по цял ден киснеш по кафета, хем изкарваш 3000-3500 на месец? Грамотността ти няма да я коментирам - под всякаква критика е... Да не говорим, че нямаш никакво по нятие какво е това "курва".
Май си от тези.. "майсторите на късия разказ", а?

31.   Възможно е да печели пари от интернет, ако е уеб дизайнер или нещо от тоя вид.
Впрочем аз съм на 15г, уча уеб дизайн, след 2-3 месеца почвам да изкарвам долари :)

32.   ХАХАХАХА НЕКА ТИ ГО КАЖА ДИРЕКТНО- НЯМАШ НИЩО КАКВО ДА ПРЕДЛОЖИШ ОСВЕН ПАРИ, ЗАТОВА МОМИЧЕТАТА ТЕ ИСКАТ САМО ЗАРАДИ ТОВА. Ако беше красив или умен, забавен, талантлив, щяха да те харесват заради това, но явно освен пари няма какво друго да предложиш. Другите са прави, наистина не знаеш какво е курва, дори девсвено момиче може да ти се сваля само заради парите, няма нужда да е курва. Вие момчетата сте си виновни, че има курви, защото едно момиче като си хване гадже и ако не му дава да правят секс, той веднага ще я зареже и така тя е принудена да му дава, така че хич не ми обяснявай кой какъв е. Много си се филмирал с тази заплата, сигурно мама и тате ти дават парички и ти се имаш за много велик уж, че сам си ги изкарваш, айде моля ти се, не ставай повече смешен от сега. Момичетата, които явно са ти писали не са курви, а са МАТЕРИАЛИСТКИ, има огромна разлика. Също така аз съм на твоите години и си имам гадже, което е супер мега богат, има си най-нов модел кола, прислужници, шофьори, разполага с по 200-300 лева на ден, има къща на 3 етажа, пълен лукс, но аз го харесах още преди години, когато не знаех какъв е и какво има, защото не съм се интересувала от това и едва ли не аз съм хванала златната мина, но аз го обичам наистина и като ходим на кафе или на ресторант и той винаги иска да плаща сметката и аз се развиквам и не му позволявам и ако я плати, аз отивам до бара и моля сервитьорката да върне парите на момчето и аз си плащам моята част, не позволявам нищо да ми плаща, забранила съм му да ми прави подаръци, не искам нищо освен да ме обича, така че не всички момичета са курви. Аз не съм богата и мога да го оставя да ме глези като принцеса, но дори това да са ми последните пари, предпочитам аз да си платя моето и да не съм зависима от него. Той е хубав, мил, умен, разбира ме, така че ми е все тая беден или богат ще бъде, затова ти казвам, че ти нямаш какво да предложиш, затова те свалят заради парите.

33.   момичетата стават курви.... заради ВАС момчетата!
Аз не съм такава... красива съм... държа на ученето и искам сама да си изградя живота....
Така, че сам се заебавай... не всички са такива... просто не ги търсиш на правилното място.

34.   Ей, голям умник си, честно! Познаваш 2-3-5 момичета, които са ти реагирали така и вече ВСИЧКИ са курви! Немам думи! Ами в моя квартал има няколко пияници, ами хайде да взема да обвиня всички мъже, че са пияндета, а? Не се ли усещаш колко смешно звучи да правиш такива заключение на базата на реакциите на няколко момичета? А и не те знам къде живееш и в каква среда се движиш, ама ако киснеш по цял ден по баровете и всяка нощ по чалготеките не се чуди, че повечето момичета наоколо са такива. Другите просто по това време са или на работа или в университета, а вечер са толкова уморени, че нямат сили всяка нощ да са по заведенията. Ама ти виждаш и си чатиш предимно с такива (както казах другите през това време учат и работят и нямат време за чат с часове) и после хайде... всички били меркантилни к... ви!

35.   Не можеш да изкараш тия пари от интернет и в същото време да се занимаваш с жени и да ходиш по барове! За да изкарваш толкова пари, дори и да предположим, че това е възможно, ти трябват минимум 12 - 14 часа висене пред компютъра. И то при положение, че се занимаваш с пространствен дизайн, или дори изработка на банери само. Виж, ако беше писал, че работиш във фирма като програмист щях да ти повярвам. Но и те работят пак по толкова време през денонощието. М45 IT специалист.

36.   Моля да ми кажеш щто пишеш в сайта нито давят искаш нищо просто са обличай с евтини дрехи земи си една Нокиа ходи из паркове градинки или центара на града там и също в библиотеката в клубове има пияни дет са ги изгонил от тях и ся ходят почти без дрехи да забременеят и да земат на богатия чичко паричка гълчат му детето и бягат.

37.   Що ли си мисля, че ако ги видим тия твой момичета, само от разгърдената профилна ще си личи, че не са стока. И от двата пола има гнили, така че не поставяй всички под общ знаменател. Не ме интересува дали момчето до мен е бедно или с ниски доходи, стига да знам, че не е в това положение, защото е безделник и мързел. И между другото, да дадеш 1300лв за телефон, чиято батерия след 2-3 години ще се прецака и ще е по-евтино да вземеш нов телефон вместо да я сменяш.... не е много умно.

38.   В България повечето са такива - правят се на ангелчета

39.   3000 лв.? Ти значи си някой депутат, така ли?

40.   Кажи ми каква е та работа че искарваш по 3000 лв сподели че и ние да опитаме д:

42.   За комплексарите е така....жените са курви и точка.
А знаеш ли изобщо малоумно пишлеме умряло от спин...какво е курва бе нещастник.
Може едно момиче да се е чукала с 500 човека до 15-16 годишна възраст и ПАК ДА НЕЕЕ Е КУРВА...но си по прост и от червей...няма как да го проумее мухлясалия ти мозък!

46.   Има два вида жени. Тези дето стават само за ебане и тези, които дори и за ебане не стават.
Ето ги фактите. Хипотетична ситуация изградена на базата на наблюдения. Спираш жена на улицата, заговаряш я духовито и без разтягане на локуми и предлагаш директно секс. Ако нещата опрат до суми и казваш за 5 лева става ли. Получаваш шамар ругатни и кълнежи. Обаче ако и кажеш за 2000 лева не само щи д*ха и ще се разкрачи ами напрактика щи даде да правиш квото си искаш с нея стига парите да са сигурни.
Друга ситуация. Предизвикателно облечена в червена рокля и наситено тъмно червило на високи токове отива в заведение, където да танцува и пие така, че да събере всички погледи. Всички знаем, че жените не ходят по барове за да пият. Това е вредна привичка на мъжете. Ходят по барове, защото отиват на сафари. Избира си най-голямото мъжкарче пускайки му стръв по-всички възможни начини. Мъжкарчето естествено захапва и отива да я заговори прямо. В резултат на което тя го отрязва с абсолютния си вулгарен "bitch mode" въпреки, че е вложила часове усилия да привлече вниманието му като му вменява, че гледа на нея не като на личност, а като на сексуален обект - (всички мъже са долни лайномети, а жените са клетници и светици). Е да но фактите са тези, че жената е курва, защото не печели мъжа с интелект, а с най-долнотите животински и първични сексуални подбуди. На практика това, че на Вас мили "клети жени" се гледа само като на парче месо с дупка сте си виновни само и единствено Вие. Това е вашето оръжие. За интелект и мозък изобщо не можем да говорим.
Момчето каза, че не е било нито грозно нито, неподрено мърляво и т. н.
Но когато демострираш на всеобщо достояния дебелия портфейл, тогава вече фактите се променят, но да речем, че реакцията на жената тук е на първично ниво. Финансовата сигурност е сигурност и за децата й и за нея въпреки, че в животинския свят женската е по отговорна от мъжкия, който общо взето предлага само поколение и евентуално носи "мангото вкъщи", което в повечето случаи прави майката.
Други мотиви за курвенската същност на жената. Ами тя не никога във връзка с мъжа до себе си, а със ходещ списък с изисквания: красив ли е, висок ли е, секси ли е, атлетичен ли е, с кола ли е, дали е доктор или адвокат... но никога с истинската личност до себе си.
Желанието грижите и жестовете да се полагат само и единствено за нея? Ако не се лъжа бракът и връзките са двупосочна улица. Не еднопосочна. С какво жената е привилегирована за нея да се полагат грижи да бъде спечелена, а тя да проявява немърливост и мързел в отношенията си. Всеки иска да бъде обичан, да му се правят комплименти, да се борят за него, без да категоризираме пол.
Като цяло най-явния пример дотук за курвенската същност на жената е чисто просто и ясно, че когато ножа опре до кокъла и трябва да се справи с някаква трудност и препятствие в живота, тя прибягва до единственото си оръжие и нека да Ви просветля драги дами и господа, то не е мозъкът а дупката между краката й. Къде е тук и във всичко останало равноправието. Излиза, че жената е родена или си присвоява привилегии, които не и се полагат и не си е заслужила и извоювала, а ги иска по default.
Наречете ме сексист ако искате, но нека си говорим в право истината. В момента не говорим за мъжете. Статията е насочена към жените нека говорим за Вас дами, а не във всеки втори хейтърски коментар от жена да се изливат изтърканите до болка вечни оправдания с чуждите действия, които Ви подтикват да правите абсрудните си гафове. Значи за жената винаги има оправдание, защо е изневерила или направила няква глупост - мъжете са виновни рабзира се (или са зле в секса или са изпростяли, или са се пропили, или са станали немърливи и прочее, а мъжете ако са истински мъже трябва да си изтърпят вината дори, когато не я носят, понеже това е мъжка черта и не трябва да си търсят оправдания. Сексиско ли е, че в случая извдени нещата дотук изобщо не изглеждат на равноправие между половете. Смърди на женска пропаганда и жените вечно са невинни святи и се помъкват между капките с вменяването на вина у някой друг.
Истината е че мъжът наистина е просто устроен. И нека ви кажа, че няма мъж на този свят, който би се прецакал сам сключвайки брак с жена, която не обича и обожава. Просто няма такъв мъж. Никога не е имало и няма и да има. И единствената причина да Ви изневери е, че сте станама мърла и сте престанали да полагате грижи за сбе си и за мъжа си, защото мъжа има нужда от точно толкова ежедневно спечелване и борба за внимание и милувка, колкото и жената, но поради някаква си изкривена в генетичния код на жената причина, тя смята, че изобщо не е длъжна да се старае или да се бори, тя смята, че тези привилегии се полагат само за нея, защото е "нежен пол", който иска да има равни права със "силния пол". То си е заложено във принципите на физичните закони както във вселената така и във тези на Земята - Противоположна полярност. Мъжете няма как да искат правата на жените и жените няма как да искат правата на мъжете. Константност.
Ами като говорим за равни прави, нека тогава жените да носят тежки, да защитават мъжете си от побойници, крадци от тъмното, те да строят къщи, дувари, да ходят на война и т. н

47.   Момчето играе онлайн комар. За непросветените депутатите земат между 5 700 и 7 800лв. 3000лева е средното заплащане на програмист със поне 4 години стаж и в повечето случаи специализирал се с Java.

48.   Номер 42 в америка и за светица с такава бройка ще я канонизират, но това все още е България.

49.   Н№ 46 е женомразец, това иде от неуспеха му с жените, обикнал е просто-устроена материалистка, която го е прецакала, и сега всички жени за него са прости.
А майка ти, №46, и нея ли мразиш, и тя е нечия жена, на баща ти. :)
От генерализиране, се стига до цалибат. Насилствен, понеже жените като надушат женомразец и бегат, соре. :Д

50.   Н. 46, а майка ти от кой вид е?

52.   46, ами хайде, де! Хайде мъжете да почнат да првят само ЕДНО нещо- да раждат! И тогава ще имат право да говорят за равноправие в дуварите, войните, крадците и прочие! Щото много жени го могат тези неща, ама НИТО един мъж не може да ражда!

53.   Умирам от кеф, като чета подобни на номер 46. Изложил е кирливите им ризи, а припозналите се го започват със заучените фрази за женомразци, комплексари и други глупости. Браво на момчето. Кога ще разберете, че ако една жена не е такава и не се засяга от подобни коментари, няма да почне да напада и хапливо да се защитава. Просто е безапелационен в това което е писал, браво.

55.   До номер 46 не съм съгласна с коментара ви. Има доста жени които отиват на бар да се забавляват или пият а мъже да флиртуват . Да сложим едно обикновенно момиче с анцунг и тениска ,то тогава някой би ли я забелязал,заговорил ,надали защото ще реши ,че е мърла. А ако мъжете вместо с дънки и риза са с анцунг,надали някоя жена с поне капка самоуважение би се заговорила с него,и те веднага биха надали вой "Жените са матерялистки тн.тн,, а в случая и двата пола биха постъпили по един и същи начин . Това ,че теб жена може да те спечели само с външният ти вид и сексуалността си е само и единствено твой проблем,който не бива да натрапващ. Повечето нормални и интелигентни хора са били привлечени от партньора си освен по физическите дадености така с характера и начина им на мислене . Има безброй причини и едните и другите да изневеряват освен ,че жената е станала мърла . Но това е едно малко плоско оправдание на мъжете,ако двойката има бебе конй ще се грижи за него,основно майката нали? При положение ,че няколко часа е 247 е на негово разположение а и трябва да готви ,чисти и почти не почива ,кога би могла да намери време за ежедневно контене. Не казвам ,че няма мъже които да помагат и шапка свалям на тези които го правят. А за първият аргумент съветвам те да излезнеш на улицата и да питаш по 10 души и от двата пола,почти сигурна съм ,че броя на положителните и отрицателните отговори в двете групи ще бъде еднакъв .

56.   Обаче като им кажеш, че не са равни се почва: що пък да не са равни, и единственият им довод е, че раждат и че е 21 век. И какво толкова извънземно има в раждането, всички животни раждат. И защо нито веднъж не съм чул логично обяснение защо, просто защото кралиците са казали и черното става бяло.

57.   Но:50 ако твойта майка е курва другите не са. Не смей да говориш за майка ми щото нямате никаква връзка. Тяхното поколение не е било ретарднато като вашето.

Щом побликувате коментари от сорта на 50-ти номер, трябва да качите и моя.

1-50 от 55