Споделена история от Тинейджърски

Iphone или samsung
Здравейте, коя марка телефон е по-хубава Samsung или Iphone?

Коментари

1.   Аз имам и двете и да ти кажа първоначално бях луда фенка на айфоните, бях се заклела в тях, че няма нищо друго да позлвам, обожавах ги. Карам си от години с айфони и не съм пипала други телефони, хубави са, представителни са, не забиват като другите, доволна съм. Тази Коледа нашите ми подариха самсунг, хубав, голям, виках си.. еми какво пък толкова нека видя какво е с друг телефон.. и си карам с двата. Бях лошо настроена къъм самсунг, викам си ебаси боклуците, айфоните са супер, но все пак го разгледах, свалих си приложения и сега се чудя как съм могла да харесвам айфоните толкова, те нямат място за карта памет и много бързо свършва паметта, менюто винаги е бяло и не може да се сменя цвета, същото е и за клавиетурата. Самсугна си го направих супер, отключва се все едно рисуваш върху вода, имам си часовник, който сменя картинки според времето навън, иконите си ги направих розови и различни от на останалите, клавиетурата ми е със снимка на любимия ми певец, супер готино е, а айфона си е повече за бизнесмен, който иска изчистено, а аз все пак към момиче на 20 и искам да ми е шарено, закачливо. Така че прецени си как би те кефело повече, аз сеега както имам двете се колебая, ако сега си взимах телефон както да направя. Събери още мнения.

2.   Избира се по конкретни модели, не по марка. Зависи за какво ще ползваш телефона. Ако все пак за флагманите, и двата не са най-доброта. НТС и Сони в някои отношения са по-добри и по-евтини.

3.   Зависи от човека, аз лично предпочитам по-изчистения дизайн от Apple. ;)

4.   А защо точно самсунг? За айфона няма да говоря.. нормален телефон който става за всичко, но в крайна сметка ставаш един от стадото... има стотици други разнообразни модели... взех си Asus Zenfone 5, дизайнът е супер, параметрите УНИКАЛНИ за тази цена... и Meizu mx4 е уникален телефон... в топ 4 у китайците е... може да ти звучи смешно, но са доста по напред от нас така, че може да им се има доверие... самсунг ми изглеждат еднообразни вече... моделите скучни, а и няма с какво ново да се похвали

5.   Самсунг разбира се. Тез айфони язък чеса толкова скъпи за нищо не става. Дори и един елементарен блутут нямат като хората ужас.

6.   На мен лично айфони те са ми прости едно приложение не можеш да си свали. Аз съм съгласна със номер едно. Както каза номер 1 те нямат място за карта памет и много бързо свършва паметта, менюто винаги е бяло и не може да се сменя цвета, същото е и за клавиетурата. Аз бих си взела самсунг.

7.   Аз предпочитам Самсунг.Да Айфоните не забиват но са много прости.

8.   Аз имам iphone и съм супер доволна от него. Аз ти препоръчвам тази марка. Който казва, че айфоните са боклуци, доста греши.

9.   Samsung s4

10.   Тия които подкрепят Самсунг... луд на шаренко се радва...
А и не сте запознати, че новите модели на Самсунг стъщо нямат вече карт5а памет... всички ги правят с вътрешна памет... като не ви стига паметта си взимайте с повече ГБ-ти, а не да мрънкате че нямате памет.... ама като ви се свидят парите ще е така...
И винаги съм казвал едно... който плюе по айфоните просто не може да си ги позволи.... и да, изобщо не забиват за разлика от другите боклуци на пазара...

11.   Вземи си Самсунг. Модела които ти препоръчвам е Samsung Galaxy S3 Neo. Имам го от две седмици и не е забил и един път. Много е бърз, дава много хубави цветове, камерата е добра. Недостатъка според мен е само заради цената, наистина е доста скъпичка, но щом имаш пари за Айфон, препдолагам няма да са ти проблем парите. :)

12.   ВСИЧКО друго, което НЕ Е айфон... тея айфони са за пълна гъзария... за нищо друго не стават. Ако си богаташче и имаш ей така една-две хилки излиши, тогава си го взимай... но ако ще си взимаш телефон, който смяташ да ползваш дълго време и искаш да имаш минимални разходи по него - самсунг в случая. :)

13.   До 11.
Е то на първите 2 седмици телефона ти е като паднал от рая. Не забива, 16 ГБ памет, ама едно момиче от класа ми има С3 от 1 година и вече не знава за нищо. А и самсунгите вече за едни и същи. Ами за това айфон или самсунг:100 процента за айфон. Има специални приложения да си сменяш иконите. Една забележка имам към тях и тя е, че им пада бързо батерията. Говоря за айфон 5 и 6. Иначе айфон 5Ц и 4, 4С не им пада бързо.

14.   iPhone

15.   Имам ноут 4. Един приятел има 6 . Аз го бия откъдето се сещаш. Ама навсякъде. Вземи самсунг. Има алфа, с6,ноут 4. Те са по-скъпи, ама не и от айфона.

16.   Имам Самдунг галакси с5 като цяло е добър наистина, бърз рядко забива има добра камера и батерията издържа, може би най-добрия андроид телефон но като цяло си признавам, че айфоните превъзхождат всеки един телефон по всяко едно отношение, все пак ако си купиш Самсунг няма да съжаляваш

17.   Аз съм с iPhone 6 plus и съм много доволна. Преди това бях с iPhone 5S и от него бях доволна. Аз съм за айфона! :) :D

18.   Напълно подкрепям коментар номер 12. Тея айфони са пълна гъзария. А който ще каже, че тези които подкрепят самсунг просто не могат да си позволят айфон-ГРЕШИТЕ! Вижте в америка се продават за по 300/350 евро айфон 5s. Така че никак не са скъпи. А например самсунг галакси s5 струва двойно.
- <3 самсунг

19.   Спроред мен най-добрата марка е Сони. Имам XPERIA Z3 не забива има си памет и характеристиките са мн добри. Виж в този саит http://www.digital.bg/tv/sony-xperia-z3-дизайн-и-дисплей-tv2066.html

20.   IPHONE!

21.   Аз имам samsung galaxy s5 active. Като цяло няма разлика от оригинала ама никаква. Айфон не съм имал, не мога да израза мнение, но Iphone е за дамите. Гаджето ми има и е свръх доволна. Но аз не ги харесвам. Колкото до samung това е моя телефон

22.   Iphone!

23.   определено избирам Samsung! и за мен Iphon-a е пълна гъзария и смятам, че за парите, които ще дадеш за Iphonе 6 примерно, той трябва да ти готви, пере, чисти и така нататък. Samsung не отстъпва по нищо на Iphonе, освен цената. да, преди няколко дни излязоха и Samsung Galaxy S6 и S6 Edge, които също са около 1500 лв, но цената им ще падне много по-бързо, от колкото на Iphon-a.
избери си хубав модел от сорта на S3, S4, S5 (аз съм с S3 NEO) и няма да имаш проблеми 1-2 години.

24.   аз имам и двата но ти препоръчвам samsyng galaxy s3 айфоните за нищо не стават но пък камерата им е доста качествена

25.   IPhone са телефони със доста завишени цени. Има доста неща които биха се извели като недостатъци... Просто рекламата им е доста голяма и за това хората се залъгват да си ги купуват. По -добре Samsung.

26.   Лично аз не харесвам IPhone-ите, силно ограничени, изостават в иновациите, и предлагат едно и също. Кой казва че IPhone-ите не забиват, я напишете в гугъл "iphone 5s blue screen", и ще го видите как забива като уиндоус98 по време на инсталация на драйвери за принтер. Има още много други примери.
Друг интересен факт за iphone е че когато си преинсталираш pc-то поради някаква причина, ти резетва и телефона!? !? ! Както четох по-горе телефон с голяма реклама, като слушалките Beast by Dre силно посредствен и силно рекламиран продукт.

Лично аз не съм фен на самсунг. Прекалено много излишни допълнения към андроида. Андроида като цяло е много стабилна операционна система, забива и зависва отнекадърно написани приложени(едно 0от тях е феисбук, колкото и странно да звучи).
Лично аз съм фен на бранда Nexus, тотално стоков андроид и си го правиш както ти душа иска, за по-напреднали - елементарен за руутване.
За тея пари които ще дадеш за един iphone можеш да си вземеш nexus6 или LG G flex2 ако искаш повече производителност, но ти гарантирм че и нексуса ще се справи блестящо. Отделно софтуерните ъпдейти на андроид идват първо за нексус и тогава всички останали.
По всички бенчмаркове сега samsung edge е с най-голяма производителност, но не ми харесва... Прекалено много стъкло.
Лично аз чакам проект Ара, телефон който си го сглобяваш сам в зависимост от моментните ти нужди

27.   Samsung. Но зависи кой. На IPhone се плаща музиката. А на Samsung и други, които имат радио не.

28.   Аз лично предпочита самсунг. Ноо според мен зависи от дали са старите или новите самсунги или аппели. Да сравняваме с по новите.
Камерата- самсунг
Качество- и двете марки
Издържането- зависи от модела
Повече настройки- самсунг
По бавно падане на батерия- сажсунг
Това са мои гледни точки, но аз ви птепоръчам самсунг, защото екраните са по големи и така помага на зрението:-)