Споделена история от Тинейджърски

Какво ли значи отговорът му?
Здравейте,аз съм момиче на 14 и харесвам най-добрият си приятел от малка...Той е много добър с мен и от скоро си мислех,че ме харесва заради постъпките му.Преди няколко дни му написах съобщение по телефона ,че го харесвам и въпреки ,че той обича друга аз много го обичам.Казах му,че каквото и да се случи винаги ще е най-добрият ми приятел ! А той ми отговори : mmm,niama kakvo da kaja??? Според вас какво трябва да значи това! Според мен не ме харесва,просто не иска да ми го каже директно за да не ме нарани? Какво мислите? благодаря предварително!

Коментари

1.   Хмм.. гадно.
Едно време и аз имах един такъв най-добър приятел.
Момче мечта!
Мил,красив, грижовен..
Беше влюбен в мен а аз бях заслепена от един пълен нещастник който освен болка друго не донесе в живота ми ! И така аз страдах и обичах а, той беше до мен и ми помагаше..
Слушаше ме всяка вечер как говоря колко обичам оня нещастник а той нищо не казваше просто бе до мен и ме подкрепяше.
Дума не беше казал , че има чувства .. бе загърбил себе си и просто беше до мен.
След време, прогледнах..
Озовах се сама и влюбена в най-добрият си приятел.
Но той бе намерил неговата тръпка и аз вече не бях тази за която мечтае.
Той страдаше за нея както аз страдах преди..
С една разлика че от завист,ревност и несподелена любов
аз не бях до него както той бе до мен.
Исках това момиче да изчезне и той да е само мой, и неуспях да бъда с него в най-трудният му момент.
Както разбираш с моето държание нещтата просто изчезнаха..
Аз вече не бях предищното момиче, а той не бе предишното момче.
Сега когато го видя го наричам педераст,подигравам му се и т.н.т но истината е , че дълбоко в себе си аз още го обичам като моят единствен най-добър приятел !
Честито .. няма "щастливият край" и никога не го е имало !!

Ивет Иванова *

2.   Предполагам е доста изненадан и наистина няма какво да каже.
Съжалявам да ти го кажа, но смятам, че той те обича, като приятелка.
Но нищо не е сигурно! Все пак въобще не ви познавам, нито съм ви виждал дори! Така, че питай го лично, а не по СМС-и ! Това е най-добрия съвет който мога да ти дам. Просто го питай лице в лице.

3.   Ами и аз имах същия проблем.Само,че аз не му казах,че го харесвам.После той разбра от някъде и ми вика "що не ми каза,че ме харесваш...нещата можеха да се получат..." в същото време ми казва "аз никога не съм изпитвал такива чувства към теб...".В крайна сметка аз се влюбих в друго момче,но с този сме си все още най-добри приятели.Според мен е най-добре да говориш с него очи в очи,не по телефона или с смс,защото така няма да разбереш какво има впредвид.Друго е като му видиш погледа и жестовете,докато говорите.