Споделена история от Тинейджърски

Към момичета и жени!
Момче на 14 съм . Понякога като загледам някое момиче например сега през лятото (по къса поличка,гащички някое по "открито потниче") ми харесва. но ако ме забележат някой леко ми се усмихват,други ме гледат сякаш че съм направил нещо лошо а аз само гледам. Заглеждам и по-големи жени по на 22-23 години . Въпросът ми е следния-ако момче на 14-15 години ви загледа и вие примерно сте на 14-15 също как ще реаргирате. А ако сте примерно на 23-24 години и пак ви загледа 15 годишно момче как ще реаргирате. Предварително мерси за коментарите. ;)

Коментари

1.   Заглеждай си твоите кифло-връснички ;) А не жени на по 23. Какво биха си помислили ли? Ето, поредния чи*иджия който ме гледа :D

2.   Е, аз съм на повече от тази възраст :))), но мисля, че всеки има право да си гледа каквото си иска. Кой не гледа хубавото!:)

3.   Аз съм на 25. Ще си помисля, че си сладур, който все още се учи и тепърва навлиза в нещата ;)

4.   С гащи или без хубавото си е хубаво, как да не го гледаш?
Тези патки, който не желаят да ги гледат да не се обличат така.Веднъж си карам колелото и гледам една мома на 16 с толкова силно изрязани къси панталони, че дупето и почти цялото вън.Като осети, че след нея наближава, някой си сложи тетрадката, която носеше отзад докуто отмина с колелото.Иначе я чу*аха няколко човека ама много скромно момичето и се пази да не и гледат прелестите.Е това ако не е лицемерие здраве му кажи.Та жените дето ходят полуголи и мрънкат, че ги гледали хората с абсолютни лицемерки.

5.   :) Ако приемаш съвети от "малко" по-големи мъже бих ти казал само, когато се загледаш го прави тактично. Пубертетите обикновено сте доста... как да ти кажа. И на мен ми става смешно като ви видя как зяпате. Колкото до какичките, наистина повярвай ми няма нито едно момиче на 20 и години, което да има каквито и да било помисли към 14 годишен младеж. Това, че леко се усмихват е защото им е забавно да ги гледа едно лапе. Други може би наистина те приемат така както каза номер 1 и те гледат все едно си направил престъпление. Има и още нещо, един ден като си хванеш гадже и сте заедно избягвай да поглеждаш друга жена, колкото и готина да е. Незнам защо но жените не се кефят особено. :))))))))))
Ралф

6.   Както каза номер 5, гледай си, но по-дискретно. Лично аз смятам, че повечето жени обичат да бъдат център на внимание, да ги заглеждат и прочие, така че няма нищо лошо в това. Но във всяко нещо трябва да има мярка, разбира се. Я по-добре се насочи към момичетата на твоята възраст, за да няма гадни погледи и подобни неща :)

7.   Ще си помисля- "Дете отиди при майка си..." :D

Мег*

8.   Остави 23-24 годишните на наборите им.Намери си някоя 14-годишна,която има същите представи за отношенията между половете като теб.Още малко и 8-годишните ще им се приискат 20 годишни.

Свободен

9.   Аз съм на 25 и по мен постоянно се заглеждат по-малки. Сигурно защото съм миньонче с детско личице. Никой не ми дава повече от 18.
Както и да е... сладурско е и не ми пречи. Какво пък толкова. Всички гледаме нанякъде...

10.   На всяко момиче би му харесало да го загледа момче. Не знам жените на по 22-23 какво ще си помислят, но според мене няма да е много хубаво.. общо взето съгласна съм с номер 1..

11.   Аз съм на 21, и ако ме загледаш ще се почуствам кофти, но и определено ще ми хареса.
А когато една жена, момиче се облекат с по-къси дрешки то е за да ги заглеждат, та спокойно.

12.   Гледай си и не се притеснявай хич.Но съм съгласна с №5 когато си хванеш приятелка не зяпай все едно за първи път виждаш момиче.Защото наистина много ни изнервя.Но ако нас ни заглеждат(в рамките на нормалното) ни харесва.Няма от какво да се притесняваш всеки гледа.

smile...16

13.   Аз мисля, че зависи от жената(момичето) ако е по палава, защо не. Аз лично не бих се обидила.

14.   Еми за жените на по 23 нз ама аз ако е сладур ще почна да се зарибявам с него ако е някъф грозен ще му кажа кво гледаш бе??

15.   Подкрепям №13 и аз съм момиче на 14

16.   според мене на някое момиче ще му е приятно да го загледа някое момче но съм съгласна с номер 10 . За 20 -24 годишните незнам .

17.   Ако някой по-малък ме гледа няма да ми хареса, ама ако е колкото мене и е сладък-даааа

18.   Няма да го забележа

19.   Авторе ти си на 15 нали? Как би се почувствал да те гледа във "панталона" 5-7 годишно момиченце? Ето така се чувстват по-големите от теб 23-25 годишни жени. Гледай си момичетата на твоята възраст.