Споделена история от Тинейджърски

Объркана съм - има ли смисъл ?
Съжалявам, че ще бъде поредната история за момче, но съм объркана и искам да го споделя. На 15 съм, както и той. Запознахме се преди година. Тогава той имаше приятелка, но все пак си пишехме всеки ден. Те скъсаха, а ние се изключително много сближихме. Аз го харесвам. От различни градове сме, но за уикендите аз съм в неговия град. Канил ме е много пъти да излизаме, но съм отказвала, до вчера. Вчера излязохме, трябваше да сме само двамата, но после той викна неговата компания (скейтъри) и от 20 момчета, аз бях единственото момиче. Той постоянно ме гледаше и ми се усмихваше, ами аз от срам си отмествах погледа, когато ни се засичат. Един негов приятел, уж в кръга на майтапа - почна да ме разпитва дали го харесвам. Каза ми, че ми личи и тн. Каза му да ми предложи веднага, защото не съм момиче за изпускане. След това каза и че той е тъпак, защото не вижда, че го харесвам.. и така на мен ми стана неловко, а той само се хилеше и ми се усмихваше.
После искаха да пушат трева и цигари, на мен ми е казвал че вече ги е спрял. След това когато го молеха да си дръпне цигара, той отказваше и само ме гледаше, а приятелят му каза : "знам, че е заради момичето, не се прави на интересен.. знам че го искаш" ; Тогава ме погледна отново и аз му казах да пуши, знам че го иска, но някак заради мен отказваше. Същата ситуация беше след това и за тревата, но преди да се напуши, аз му казах че ще си ходя и ме изпрати. Приятелят му цял ден ни бъзикаше, че се харесваме и тн. Дори когато отидох каза "това ли е (името ми), за нея си ми говорил значи.. " а той само се изхили и нищо не каза. Прибрах се, а той каза че ще се прибира след 2 часа. Те минаха и влезе на линия, не ми писа. Аз му писах. Говорихме си за това което се случи на вън и той каза, че приятеля му само се майтапи и не трябвало да ми пука (защото като говореше за "нас" и аз се изчервих). Не знам дали изобщо има смисъл във всичко това. Той друг път когато сме си писали е казвал, че не иска приятелка. Вчера постоянно ми се усмихваше и казваше, че съм хубава. Аз съм объркана. Не го разбирам и има ли смисъл да продължавам така, имам чувството че приема всичко това на майтап.. той за ваканцията ще е в моя град, аз пък в неговия, след това отново училище и пак се разменяме с градовете. Другата година ще се мести при мен. Моля ви за съвет. От вчера постоянно мисля за него.

<< Предишна Следваща >>

Коментари

1.   Човек, който се дрогирва, според мен не е за теб. Тревата уж имала лечебни свойства, ама ще видиш как и теб ще накарат да пропушиш трева, след това цял живот няма да имаш отърване, ще си намериш проблеми, които още сега може да избегнеш.

2.   Щом той прави такива неща не се занимавай с него.

3.   И аз съм на 15 и те разбирам много добре питаш се : Той харесва ли ме или не? , Дали наистина иска приятелка или само така казва? . Но виж не мисля, че това момче е за теб. Той пуши трева представи си, че го хванат да пуши. Дори и да ги е отказал не се е отказал от неговата компания, а именно те пак ще му върнат старите навици. Знам, че си влюбена, но той не е за теб. Не те заслужава.