Споделена история от Тинейджърски

Кога ?!?
Абе хора писнами вече, писна ми да гледам как двама влюбени се разхождат хванати за ръце, писна ми да гледам как връсниците ми си имат сериозна връска в случая, че аз дори не съм имал гадже до сега, а съм на 14 ;-(
да някой от вас може да каже, че за всичко си има време, време ли .. е защо при мен тези неща закъсняват с 1-2 г. и си мисля, че момента никога няма да дойде ..
драснете едно коментарче, искам да чуя всяка гледна точка ...
плс

Коментари

1.   Ей малкия,айде стига вече ,че накъртвате с тези историйки,споко бе,има време,бе,не се бой,няма да останеш назад...
Ева

2.   Споко и аз съм така. Вече съм на 15 момиче съм и аз се чудя защо закъснява при мен

3.   Абе момче....къде си закъснял.. на 14 си!
Се едно трябва да се жениш , да кажеш не мога да си намеря жена... То "ще дойде когато му е времето"! Не си закъснял

Мег*

4.   Човек смешен си.На цели 14 години а?Нищо не си изпуснал.ДА ВРЕМЕ ИМА И ТО МНОГО.На изказването за сериозните връзки на тая възраст мога само да се усмихна иронично.

5.   Моето първо гадже беше като станах на 18, почти 19г. Я стига си се правил на стара мома ами залягай над учебниците! Закъсняваш ти.. до къде стигнахме.. Пикльовци на по 14 се оплакват че вече ергени ще си останат направо.. КОШМАР!

6.   Виж аз съм момиче и съм на 19 в момента също си нямам приятел и от доста време нямам но си живея така как да ти кажа с една надежда че ще намеря подходящия човек а не някой който да ме нарани така че и ти ще срешнеш подходящата :)

7.   А какво да кажа аз като съм на 20 ?

8.   Не се излагай,дете!На 14 години си,а не на 40.Ще си намериш приятелка,не бързай.

9.   Оф найстина трагедия, аз съм само на 14, а като серових из нета.. найстина има и много по-долями случай от моят ...
хем мисля да продължа да живея, до колкото е възможно това .. да найстина хора насякъде е различно, при моя край, мойте връсници правият фурия . мхм .. но както виждам не съм единствен, но пак ще ми е трдудно, защото не ми се вярва в този град където живея, да има подобни случай ... а и ще ми е мн. трудно, че не знам да се целувам
ох !!!

Admina

10.   Събрахме се.Аз съм на 23 и също съм на положението на номер 7.Авторе,гледай си учението сега.Щом големите батковци не са се уредили,защо ти бързаш толкова? В социалната джунгла си има ред - първо ние(големите),после ти и връстниците ти.

Свободен

11.   Наблегни повече на уроците сега, всичко с времето си. Няма да бъдеш по различен от другите, спокойно. Не си мисли глупости.

12.   за всичко си има време ... и аз съм на 14 и до сега съм нямала ''сериозна'' връзка .. най-дългата ми е била месец-два .. спокойно :] .. повече от моите приятели имат или са имали .. всичко с времето си :]

13.   споко бе мойто момче когато най малко очакваш тогава стават най хубавите работи ако стойш и се молиш няма да се получи просто се отпусни ще дойде време аз примерно бях изгубила надежда че отново ще се влюбя бях се разочаровала от момчетата и един сланчев ден моят принц се появи без да учаквам и си мислих че е просто на шега така и го васприемах но ето с моят приятел сам вече 9 месеца без да учаквах че ще се получи нещо такаче не губи надежда и твоята принцеса ще се появи имай тарпение ели 17

15.   И аз съм на твоята възраст вече съм имала няколко връзки. Хубаво е но само в началото. Бих казала че на нашата възраст това си е детска игра

17.   Моето първо гадже се появи когато бях на 15. И аз бях като теб. Все гледах другите и си казвах , че никога няма да му се случи, но се случи. И той беше най- прекрасното нещо , което ми се е случвало. Така че не бързай има време. И повярвай ми чакането си заслужава. :))