Споделена история от Тинейджърски

Здравеите аз съм на 16 години преди около година се запознах с едно момче много забавен и мил, след далго писане в скаип и често засичане из училище един той ме видя с приятелят ми и същата вечер след продължително писане си признахме че имаме чувства един кам друг.скъсах с приятелят си заради него бях готова на всичко после почти навсякаде бяхме заедно докато не разбрах че приятелите му ме мразят и неискат да съм с него а дори не ме познаваха и не след дълго тои се промени коренно към мен. на моменти показва че не съм му безразлично но в други точно обратното . моля ви помогнете ми да проумея истината веднаж за винаги и да продължа ли да се боря за него :(

Коментари

1.   За момчетата е много важно приятелите му да харесват гаджетата му,но вапреки всичко ако се влияе от мнението на приятелите си това означава че е лесно манипулативен и явно слабохарактерен след като не смее да има нещо с теб заради приятелите си значи, миличка не си струва да се бориш за такъв човек!

2.   благодаря за мнението и аз мисля така но нали знаете любовта е сляпа :)

3.   много бързо му сложихте диагноза слабохарактерен и манипулативен!аз преди години бях същия приятелите бяха всичко за мен мечтаех и мислех че отношенията ни ще са вечни но уви живота немисли така!просто не е пораснал за сериозна връзка!ако го обичаш дай му шанс след 3-4 год.сега само ще страдаш

4.   3-4 години аз съм готова да му давам колкото иска шансове въпроса е че той нейска да вземе решение има ли нещо към мен или не :(

5.   вие луди ли сте бе колко момчета си заебават приятелите заради момичета?
НЕ, отговора е над 80% едва ли проблема е там!
МОже да не е уверен че иска да е с теб аз съм бил с много с който знам че съм само временно и не ми е пукало особенно. Разбери от къде идва проблема може и да е в тия 20% ама едва ли :)

6.   Зарежи го тоя не си заслужава какъвто е той такива са му и приятелите

7.   Какво да кажа ако го харесваш и си мислиш че си струва давай бори се за него. Мога да кажа само - Никои не остава девствен. Живота преебава всички. И за наша жалост това е истина до някъде.... Късмет се пак :)!

8.   Не мисля. Знам какво е да се чувстваш отхвърлен но ако той се срамува да бъдеш с него пред приятелите му - не те заслужава. Ще намериш по-добър

9.   Последните няколко коментара сте позакъсняли с година- две.

10.   Не мисля, че на приятелите им е трябвало да те познават. Щом са видяли чатовете ви и правописа ти на 16 е нормално да не искат да сте заедно.

11.   10, колко ти е акъла да коментираш тема от преди 15 г.?