Споделена история от Тинейджърски

Приятеля ми свършва за 10-15 сек!
Здравйте! Аз съм момиче на 16г приятелят ми също е на 16г. Проблема при нас е, че той свършва бързо и когато го правим не може да проникне в мен (или по-скоро рядко, но когато стане той след 10-15 секунди свършва). Та въпросът ми е на някой друг сличвало ли ми се е нещо подобно и ако да как се е справил с проблема. Има ли други мъже които свършват бързо и ако знаят как да се контролират да кажат. Благодаря на всички!!!

Коментари

1.   Хаха! Той не може да се донадърви за 10-15 сек ти искаш да свърши? Може би имаш предвид 10-15мин? Аз не водя полов живот ,но като мастирбирам ми трябва ПОНЕ 30-40 мин за да свърша. Всеки с гена си не знам. Но ако свърша бързо най-добре е да влиза и излиза по-бавно.Така ще се стигне доста по-бавно до еякулация. Не бързайте секса е за удоволствие не за време или ей така за спорта. По бавно да ти го вкарвам и предполагам ще има ефект!

ПлодчО

2.   Ти нещо май не си ме разбрал?Говоря след като вече започне самия акт. Авторката

3.   И на мен ми се е случвало да съм с такъв партньор, просто рано или късно ще си потърсиш друг, защото той така те оставя незадоволена ( по-скоро започната и недовършена) което е кофти :) Не знам дали има някакъв начин да свършва по-бавно, момчетата са по-компетентни по тоя въпрос.Моя партньор за 1 година не се научи и си свършваше за по 10-15 секунди :п Съвета ми е да го правите няколко пъти ( след като свърши да започнете пак и втория път със сигурност ще свърши по-бавно )

5.   Моят партньор също свършва много бързо за около 3 - 4 минути... а за да му стане втори път мноого усилия се изискват. По принцип след колко време може да му стане след първия път ? Можели веднага, или това забавяне е само при моя партньор?

6.   Авторката: Ами при енго няма проблем 2-ри път почти веднага може да му стане.Явно при твоето момче е по различно.

7.   Не си сама и аз имах същия проблем(приятелят ми по-точно), но той се научи някак да забавя(не се надявай на чудеса)Забеязала съм, че когато е пил, но НЕ ПИЯН свършва по-бавно, освен това ако правите по-често секс също ще има прогрес.Имай предвид, че сега той се и притеснява, че свършва толкова бързо.Не спомена дали скоро сте започнали да правите секс(имам предвид като двойка, а не като цяло)На нас ни трябваше близо година да се оправят нещата.Сега не се оплаквам,10-15 мин не е кой знае какво, но аз си го обичам и те ми стигат :)

8.   Мале явно не съм единствената която се оплаква :D да моя приятел също свършва бързо за около 15-20мин. , много е гадно, само се дразня! Ходим от доста време и в началото не беше така, беше даже много добре 30 до 60 мин. не ни мърдаха, а през последните 2 месеца незнам какво му стана. След това повтаряме и пак свършва бързо, веднъж останах да спя у тях и го правихме цяла нощ и пак така :D направо ужас!!!! Момчетата могат ли да ми кажят на какво се дължи това :(? ...

9.   Ехеее, 8, на 15-20 минути ако казваш бързо свършване, не знам какво ще кажеш за 5-те минути, които издържат някой мъже.

10.   Моя ме люшка 7 часа, щото е наркоман

12.   Това според мен говори, че не е имал много други или може би никакви сексуални връзки преди това, което според мен говори добре за него. Не мисля, че съвета на номер 3 е удачен. Може да не си с човека само заради атрибута му. Когато той свърши, а ти не си готова ще го предизвикаш да те накара да свършиш по друг начин. Тук идват на помощ ръцете и разни секс играчки. Ще му покажеш къде и как да те докосва. Той сигурно се притеснява ужасно, че е бърз. Ако го обичаш ще трябва да се включиш активно за да се чувствате добре и двамата. Все още сте доста млади и няма как да имате опит, но щом така и така сте започнали опитай това, което ти написах. Ако се движи бързо го прикоткай да се движи по-бавно. Кажи, че така ти е приятно например. Всичко, което казваш по въпроса се запечатва в мозъка му, за това трябва да си внимателна как поднасяш информацията. Ако се изнервиш и кажеш нещо по въпроса рязко, нещата само ще се влошат. Бъди мила и казвай какво искаш да от него. Мисля, че само ще му помогнеш така, а и на вашата любов ;) Успех!

13.   Накарай го да сложи 2-3 кондома тва ще помогне

14.   ... Просто го накарай да изпе две три шота (няма значение, с какво стига да има алкохол в него)! Под въздействието на алкохол мъжете /момчетата свършват значително по-бавно. Надявам се да съм ти помогнал (от момче) . =]

16.   По въпроса (обръщам се в мъжко лице, за целта на по-доброто обяснение): Да е по-бавно, дишането също е важно, поне от моя опит. Колкото по дълбоко и бавно дишаш, толкова по-спокоен оставаш и се забавя еякулацията. Преди да стигнеш до момента (а се усеща доста ясно), трябва да изважда пениса си и за малко да те стимулира по друг начин (хем той да не свърши прекалено бързо, хем ти да си по-доволна) - било то пръсти, език, секс играчки или по ..."различни" начини. Като почувства, че момента се отдалечава да започне отново бавно.
Навигирай го! Както по-горе казаха - всичко се запомня. Ще се оправите, ако наистина се харесвате. :)

17.   Сложи си карнавална маска на мечка - това доста ще помогне да не свършва толкова бързо. Или надебелей. Тогава дори може и да не свърши. Отвъд шегата, просто го правете по два пъти и готово. Даже вторият път свършването му щ е след поне 10-20 минути, което е добре и за теб. Какво толкова се тюхкате? Може първият път да го докараш до оргазъм с френска. Не вярвам той да се оплаква от това, че първо му доставяш пълна френска, а след това се любите по познатия начин.

19.   Здравейте! Аз съм на 14, а приятелят ми на 16. Когато го направихме за първи път, както и обикновенно започнахме със страстни целувки След това той се опита да ми го вкара, направи го 2-3 пъти, но не можа да проникне в мен, защото за около 2 мин. свърши. Вие може би няма да ми повярвате, но е така... Да не би това да е, защото това му беше първият полов контакт?
Благодаря Ви, предварително!