Споделена история от Тинейджърски

Tomorrowland
Здравейте.
На 16 съм, след месец правя 17. Имам по-голяма сестра на 20. Аз и сестра ми сме супер запалени по tomorrowland и мечтата ни е да отидем там. Откакто навърших 16 работя и събирам пари.
Ходили сме в Белгия на екскурзия, но все пак не знам дали ще можем да се оправим. 2012 (или май беше 2013, не помня) година сварихме когато продаваха билетите в сайта на tomorrowland, можехме да извадим късмет да си купим, обаче нямам навършени 18, защото не пускат, ако си под 18.
Не знам дали ще се намери някой от България, който е ходил в tomorrowland, но все пак има ли някой който е запознат по-добре с нещата в tomorrowland? Последната година (2014), когато се продаваха билети на какви цени горе-долу бяха?
Просто може ли някой запознат с всичко свързано с tomorrowland по-обстойно да сподели?
Много искам да извадим късмет и да отидем, но не знам как става всичко. Знам, че има и на палатки и на хотел, има и самолет, но не съм запозната добре, пък и в интернет не мога да намеря информация. А от къде си купуваш храна? Предполагам в хотела има ресторант?
Моля негативно отношение да няма. Не ме интересува дали на някой не му харесва. Аз искам да отида и питам, за да се запозная по-добре с нещата.
Благодаря на всички предварително!

Коментари

1.   Какво е това?

2.   Под 18 не пускат. Освен това билетите са разпродадени отдавна. Това е най-големия денс фестивал. Хората са започнали да купуват билети от миналата година. На сайта им си пише всичко, как те домързя да го отвориш.

3.   Извинете ме за малко глупавият въпрос, но какво е tomorrowland?

4.   Аз съм съгласен да ви съпроводя като помощник и дори да спонсорирам някои разходи, но само срещу секс.

М28

5.   Всъщност tomorrowland е за 16 . Билетите са около 100-200 лева. Tomorrowland е наистина интересно събитие, но трябва да се замислите дали сте готови за там. Нали сте наясно, че има много алкохол и дрога? Пият се доста екстази там. Подгответе си и дано сбъднете мечтата си. :)

6.   Всъщност фестивала доби популярност с това, че има изключително малко наркотици. Да, билети са за около 200 лева, но ако желаеш пълното изживяване за 3 дена, то бъди готова да похарчиш между 2000 до 3000 лева.

7.   N5. Човече от къде я вадиш тая инфонрмаация :D 1 Най малко на 18 трабва да си.
2. Билетите са около 200-300евро, а пък това са първите, ако не ги завариш тях, до около 500-600евро стигат. (за всички вечери, пък за ден мисля, че е около 100евро)
3. Dreamville camping - там е лагера, за него се охарчваш яко обаче към 600 евро ти е за 4 вечери.
4. Има си Tomorrowland хотел, който също не е никак евтин, но предоставя превоз всеки ден от хотела до фестивала
5. Отделно има други по обикновени хотели, но тогава за превоз трябва да се мисли.
6. На самия фестивал има милион такси за всякакви глупости, за които горе долу 50-80 евро не ти мърдат.
7. Отдеелна работа пък са полетите.
Грубо пресметнато 3000 лева би трябвало да стигнат а един човек.

8.   Номер 5 - нали знаеш, че това, което говориш не е вярно?
Минималните години са 18, не обърквай момичето, защото тя си знае, че под 18 не пускат заради силната музика и алкохола.
За дрогата и наркотиците не знам.

9.   Номер 5, дрънкаш шълни глупости. Минималната възраст е 18 години. Най-евтините билети са 250-300 евро и то без къмпинга и останалите разходи. Ако беше по 100 лева всеки щеше да ходи.

10.   Ходете на Уудсток. Жалко, че 1999 беше последният истински фестивал.

11.   То на сайта им си има билети за 2015-започват от 357Е и стигат до 1649Е. :) http://www.tomorrowland.com/global-splash/

12.   Гледах на живо в YouTube миналото лято (2014) Tomorrowland. И аз съм супер запалена по него. Виждаха се 2-3 български знамена, но се разписахме тази година. Билетите зависи от това, както ти каза - в хотел ли ще си, в палатка ли ще си. По-скъпите са,ако искаш да си в по-луксозен самолет или VIP самолета със диджеите (така съм чувала, на 15 съм още, мои приятели се ровят за информация). Веднага след свършването и пускането на aftermovie-a започват да се продават билетите за следващата година. Ако пък толкова много искаш да отидеш и да си изживееш мечтата, подготви почвата с Tomorrowworld. То е за над 16 години т.е можеш да отидеш. По-евтино е също така, и си е истинско изживяване. Не е като Tomorrowland, но за 17 години това е ;д Прегледай им сайтчето www.tomorrowland.com има доста информация ако си на ти с английския ;д