Споделена история от Тинейджърски

Kpop
Здравейте, аз съм момиче на 17 и напоследък много се зарибих по кпопа и кдрамите, жалко е обаче, че в България феновете на този стил сме малцинство и няма с кого да си говоря за тях, за това реших да направя тази тема, за любителите на жанра.
Коя ви е любимата група, изпълнител?
Любима драма и тн...

Моля на модаторите да публикуват темата ми.
Благодаря: )

Коментари

1.   И какво толкова ще си говориш с тия хенове? Интересно.
На мен всички kpop-ове ми звучат като детските песнички, които слушах на десет годинки, но щом на теб ти харесва..

2.   О, не сме малко.
Винаги съм на седмото небе, когато в списание "Браво" публикуват нещо, свързано с к-попа.
Girls' Generation, ЕXO, Mblaq, Secret, Hyuna, Zico и още много са любимите ми изпълнители/групи. :)
Има и к-поп фен групи. :)
Чао. ?

3.   Здравей, не съм запозната с този стил, но познавам момичета от моя град, които са доста привързани към кпор-а.

4.   във фейсбук е пълно с бг групи за кпоп, заповядвай при нас, чакаме те:)

5.   Хей! ^_^
И аз съм фенка на Кдрамите и малко на Кпоп. Много се радвам като видя, че не съм единствената. Живея в малък град и тук съм почти единствената, която харесва такива неща. :Д
Любимата ми група е Big Bang. Просто обожавам ТОP и Taeyang и като цяло стила им много ми допада.
За драмите съм по-навътре в нещата :Д Няма една любима драма за това ще дам повече.
Първата ми драма беше Ирис, затова много си я обичам :Д. После класиката, която всеки уважаващ себе си кдрама фен трябва да е гледал - Boys over flowers, откъдето идва и Мин О манията :Д. И също така много харесах Secret Garden, Reply 1997, Personal Taste, Snow Queen и още мнооого други.

6.   Здравей. :) И аз съм фен на кпопа, любимата ми група е f(x), а любимата ми кдрама е Fall in love with me. :)

7.   Любими групи EXO BTS SNSD но харесвам и други. Любим изпълнител Taeyeon!! Чудя се дали да не се преместим в друг сайт от типа на teenproblem. net където да си пишем. Тук няма да е удобно.

8.   Exo, BTS, GOT7 много са, напоследък слушам и CROSS GENE. Наскоро изгледах KILL ME HEAL ME и започнах новата драмичка с EXO.. допада ми *V*.

10.   аз вече много не го слушам, но моята любима група е 2ne1 и bigbang, а за кдрама най-много ми хареса " Наследниците" (Heirs). Ами според мен преди бяха повече феновете, но почнаха да се отдръпват малко по- малко.

11.   Аз съм фенка на к. поп-а от около 3 годинии.... ии мога да твърдя, че не сме "малцинство" :Д Доста хора започнаха да слушат и да гледат к-драми.

Такамм... моята любима група е BTS :D харесвам Джимин мн е сладък :Д иначе слушам и куп други групи, няма група, която да не знам :Д

Любимите ми драми саа... Война Пек Тон Су, Императрица Ки, Струните на сърцето, Липсваш ми, Палава целувка... абеее и те са много... Хубаво е, че и ти си започнала да гледаш ;) :)

12.   Малцинство ли? Слушам к поп от две-три години и мога да ти кажа, че в момента има страшно много хора които са фенове на кпопа. (На дискотеките в София като се съберем малееее... xD) Иначе любимите ми групи са SNSD и Exo <3 За драма не знам, защото съм гледала много.

13.   Hyuna (red)<3 и също CL (the baddest female) <3

14.   Разбирам, че има фенки, но фенове няма ли като мен? Иначе любимите ми групи са EXO, f(x), SHINee и донякъде Vixx и BTOB.

15.   T-ara, Secret, 4minute, 9muses, A pink, Lovelyz, EXO, Sistar, Girl's Day, Girl's Generation, F(x), Gfriend, Big Bang Teen Top, Miss A, EXID/ от групите, а от изпълнители: Hyolyn, Hyomin, Hyuna, Jiyoon, Jiyeon, Soyou, Minah, Sojin, Yura, Ailee, Song Ji Eun, Boram, Bora, Jooyoung, Qri и още много. Въобще не сме мълцинство. Има много хора които слушат кпоп. Само K-POP!!!

Hyuna <3

16.   Hyuna, f(x), 2ne1, CL <3 Въобще не сме малко :Д

18.   Имам една приятелка от класа ни, която е луда фенка на ЕХО и изобщо всичко свързано с Корея. Успя и мен дори да зариби, а преди да се запозная с нея, въобще не бях чувала за подобна музика. Дори от другите класове почнаха да се интересуват от к-поп. Забелязвам, че все повече хора се зарибяват по този стил песни. Не си единствената почитателка на такава музика имам предвид. Множим се:DD

19.   Ти не си ли чувала за Изгрева? Напиши "Изгрева и разцвета на Азия у нас" във Фейсбук. Едно, че ще си винаги информирана за новите песни или драми и второ има много хора, с които може да си говориш.

20.   В музиката най-много харесвам EXO, BTS, Girl's Generation, Bing Bang.
От драмите любимия ми е , , Модерният фермер'', но засега не съм гледала много и тепърва ще си изграждам мнение за тях.

21.   Здрасти, коя ти е любимата група?

22.   Към номер 21: Ами най-любимите ми са Exo и AoA, но също така много харесвам Girls day, Girls Generation, Red velvet и също Bts и Exid.

23.   Здравей! По-скоро мнозинство ако питаш мен. Кпоп музиката се разпространява хипер бързо из България в момента. Аз съм от Варна и тук имаме кпоп групи за танци, Анифест с кпоп събития и всеки трети в моето дск е кпопър или отаку. Те кпоп-а и аниметата вървят ръка за ръка. Аз харесвам изключително много всички изпълнители, който слушам и нямам любим, ала знам подробности единнствено за живота на групата BTS. Това е по простата причина, че те са любимата група на фр-то, което ме зариби по кпоп-а, така че ако може да се нарече любима...

24.   И аз харесвам к-поп банди. Infenite, EXO и също харесвам Хюна.

25.   И аз съм кпоп и кдрама фен.
Любимите ми групи са BTS,Bigbang,Got7,EXO,Up10tion (нова група са),Twice,iKon,f(x),Monsta X,Red Velvet
Солово изпълнители доста слушам Джей Парк,Хюна (соловите и песни),Парк Джимин и соловите песни на Зико.

27.   Аз също съм фенка ;з Любимите ми групи са EXO, BTS, GOT7, Monsta X, SHINee, iKON, BigBang, F(x), Block B, History, B. A. P, Boyfriend, Red Velvet, Girls Generation, Jay Park (не е точно к-поп, ама нищо ;д) Кои са ви биаси? ~^^

28.   Аз слушам кпоп от 5 години. Любимите ми групи са BTS, SHINee, B.A.P, Monsta X, VIXX и Boys Republic. Много харесвам и новата група на СМ - NCT U.
Биаси:
BTS - Jimin
SHINee - Jonghyun (той ми е ултимейт)
B.A.P - Daehyun
Monsta X - I.M
VIXX - N
Boys Republic - Suwoong
NCT U - Taeil
^^

29.   Я съм се зарибил по Хисарския Поп. Това нещо такова ли е?

30.   Аз съм момиче на 16 .Любимите ми анимета са Elfen Lied, Death Note, Another, Vampire Knight, Deadman Wonderland, Rosario Vampire, Mirai Nikki, Angel Beats, Soul Eater, One Piece, Devil May Cry, Bleach & Naruto . Слушам и КПоп - BigBang, 2ne1, B.A.P. SHInee, 4minute , 2PM, MBLAQ, CNBlue, BEAST, Infinite. Ако си от от Пловдив ,а дори и да не си всъщност ,пиши ми тук ,и дано намерим някакъв начин да си разменим контакти за връзка .

31.   Според мен това е една отвратителна мода- някакви нацапотени кльощави безполови същества. Предпочитам си западната музика- в нея има истински мъже!

32.   До 31.
Това, че в Южна Корея стандартите за красота са еднакви за мъжете и за жените, не означава, че мъжете им не са истински такива.
Като предпочиташ западната музика - слушай си я. Всеки има право на лош вкус ;)

33.   Честно казано трябва да си пълен малоумник да не можеш да различиш момиче и момче. Азиатците просто не са космясали. Трудно им расте брада или окосмяване където и да е било за това изглеждат женствени, а пък грим носят всички изпълнители. Независимо дали са жени или мъже. Ти като предпочиташ надрусани с наркотици батки, ревльовци и курвета - ходи си при тях. С умрелите им танци, все едно са се напили и едвам се движат и безсмислени текстове. И к-попа ги има, но повечето песни са с уникална хореография и много по-смислено послоние. Айде със здраве!

34.   Оф слушайте си корейската помия бе. Но милиардите харесвания на западните парчета показват че той е по-популярен жанр от К-ПОП. Най-популярната К-ПОП песен всъщност го пародира - Гангнам Стайл - той е пародия на цялата бутафория наречена К-ПОП.

35.   Въобще не говоря за брада. Просто са ми някакви лигави и дребни. Белият човек няма да бият по красота, колкото и да се напинят. С тия дръпнати очи. Например фронтменът на Колдплей е пич отвсякъде, мъжкар.

36.   Ако съдиш за определен стил музика, само по една песен от въпросния стил, трябва да си доста ограничен :)

37.   Обожавам К-поп! Любимата ми група е BTS, а любимия ми К-поп изпълнител е Jin. Лично аз познавам страшно много хора, които обожават този стил!
Йони

38.   Хей! Любимите ми к-поп групи са Red Velvet, Dreamcatcher и AOA, ако не си ги слушала, погледни ги, може да ти харесат! Също така много ми хареса Strong Woman Do Bong Soon страхотна драма! ^^

40.   J-pop?

42.   BTS- FIRE

45.   BTS, EXO, BLACKPINK, Stray Kids, напоследък слушам доста NCT и PENTAGON.
КДрами не съм гледал много все още, сега гледам Boys over Flowers…
(Btw момче съм)