Споделена история от Тинейджърски

Как трябва да се държа следващия път когато го видя?
Ами...въпросното момче, което харевам е на 22 години (в случай, че това има значение) :) С него по-скоро сме добри познати, отколкото приятели, но за моя изненада, веднъж когато се срещнахме, съвсем случайно на улицата, и същия ден той имаше рожден ден, ме покани да празнувам с него. При което отивайки се оказах единственото момиче, а останалите бяха най-добрите му приятели.

Най-бщо казано въпросното момче показваше интерес към мен. И понеже от доста време не го бях виждала наскоро реших да му пиша един смс, за да покажа малко лично отношение, защото иначе по Фейсбук всички си пишат..Пратих една вечер смс-а, а той ми отговори чак на другия ден и каза че работи в София. И аз идните дни щях да ходя, за един концерт и реших да то поканя да дойде, ако иска. Той обаче ми отговори „ще го имам впредвид :) ” И така в деня преди концерта аз му се обадих да разбера какво е решил, а той не отговори, нито пък се обади...и в деня на концерта - по същия начин..Наистина ми стана много кофти и доста се обърках, защото той определено показваше интерес и симпатии към мен, а също и един от най-добрите му приятели се беше изпуснал пред моя приятелка, че от това, което видял на рождения ден и следващите пъти, въпросното момче си падало по мен...
Някой може ли да изкаже нещо по въпроса? И как да се държа към него, когато го срещна на живо..защото не може да се държа любезно сякаш нищо не е станало, но не искам и да демонстрирам, че съм наранена..Моля за съвети :)

Коментари

1.   Според мен твоята компания му е трябвала само за рожденият му ден ! По добре когато го видиш по деликатен начин разбери дали се интересува още от теб , ако не се интересува покажи и ти същото отношение към него , за да не станеш глупачка която му се е вързала .