Споделена история от Тинейджърски

Объркана
Аз съм едно момиче почти на 15 години и се занимавам с едно момче , което е с 16 години по-голям от мен.Той е DJ и работи в дискотека. Понякога ме е било срам да излизам с него по центъра, понеже е много по-голям от мен. В началото се занимавахме, беше някъв флирт..И всичко продължава вече 1 година и нещо, но вече нещата са много сериозни и задълбочени. И двамата се обичаме много, но нашата връзка е невъзможна. Крием се от всички, но рано или късно всичко се разбира. То вече много хора разбраха като ни виждат заедно. Много ме е страх наще да не разберат, защото ще се поболеят , но както ви казах нещата вече са по-сериозни. Повечето не одобряват нашата връзка , но на нас не ни пука брат ми и всички близки хора ми казват , че ще съжалявам много. В началото го късах и тръгвах с други момчета , той също , но на мен не ми пукаше. И така няколко пъти. Той е много ревнив , както и аз. Карали сме се за много неща и не сме се виждали с денове , но после пак сме си заедно. Забравих да ви кажа , че той ми е първият , но сега наскоро се случиха много неща.

На неговия рожден ден бяхме много пияни и като си легнахме да спим , но не легнахме само двамата , а и едно момиче.И аз понеже бях легнала м/у тех и мисля , че той я опипваше , понеже ръката му минаваше през мен и му се движеше постоянно.Помолих го да си признае , но не иска. Но аз немога да си го обясна как може да го направи та той ми казваше , че ме обича доказвал ми го е и аз му вярвах и някакси вътрешно исках да му го върна.И с този гняв си седех седмици наред , докато един ден бях в дискотеката дето работи и почнах да се занимавам с едно момче на 16 и понеже немога вътре да се целувам , защото охрана и персонала всички знаеха , че ходиме и излезнахме отвънка и си целувахме и по едно време чувам някой да ме вика.Това беше той , почна да ме гони и аз бягах , по едно време се спрях и почнахме де се удряме.Напсувах го на майка , за което не съм искала и искрено съжалявам.Отрекох се от него , но просто не мислех какво говоря и какво може да стане като постъпя така.Но с това момчето дет се целувах после ходихме в тех и го направихмеи това беше.На другия ден му казах , че съм го правила с друг , той неможе да ме погледне и ми каза , че не е мислил че може нещо такова да направя , че не съм била като другите била като другите.И така вече от 2 3 седмици излизаме едвам едвам като приятели и немога повече така.Ниска да ме гушне , да ме целуне , трудно му е.Знам вината е моя , но исках да видя какво е да го направя с друг , но сгреших.Каза ми , че скоро ще му се приправи секс и ще го направи с некоя , но немогъл със мен. И незнам как ще го преживея , но сама си го направих.....

Коментари

1.   Потресена съм 16 години по голям от теб? Това не ти е някой хлапак да го въртиш на малкия си пръст...а и той като по голям , защо е тръгнал с теб...извратени хора...я по добре нищо не прави ако те обича,ще ти прости ,но пак не го проумявам та ти си още дете а той...той...

2.   Хах на 15 и не се пише "денове", а"дни" и идеята да се занимаваш с "татковци" не е много добра. Момиче не си тормози годините с такива хора-да явно наистина те обича, но по добре си хвaни някой около твоята възраст за да може да ти бъде по-спокойно,сигурно и най-вече приятно и да не се срамуваш от това което вършиш. Не те упреквам, ако наистина си го обичаш продължи да бъдеш с него и след време сама ще разбереш кое е най-правилното.

3.   абе хора, вие расъдака ли си изгубихте или к'во .. писнами да чета из нета как момичета, излизат с момчета с поне най-малко 10 г. по голями от тях .. по добре ще е ако вобще не търсите помощ в интернет от разни форуми или подобни сайтове. още по добре ще е да няма причина за какво да търсите помощ и да си седите мирно да дупетата .. та аз съм момче на 14, и до сега не съм имал гаджее бее , а ти тук ми пишеш, че си едва на 15г. и че излизаш с някакъв си мъж на 30 .. или си много голяма или голям кой знае човек, който си няма друга работа и теме туко така си раскъртал/а ума на редактора .. но ако това което казваш е истина ; горко ти

CChumata_BG

4.   Поговори с него и му кажи че съжаляваш ако те обича ще ти проси

5.   Еми ако наистина го обичаш говори с него и се постарай да оправиш нещата, а и не трябва да ти пука кой одобрява връзката ви и кой не.