Споделена история от Тинейджърски

Вманиачен приятел
Здравейте. Аз съм момиче на 16 години. От година и половина имам сериозен приятел. Ние сме доста различни и се караме на ден по 100 пъти за различни глупости, но има един проблем който повече ме притеснява. Понеже времето вече е топло започнах да нося поли, рокли и къси панталонки, естествено с чорапогащник отдолу, но всеки път когато приятеля ми ме види облечена така започва да ме обижда и да казва че само к*рвите носели поли и се разголвали. Полите ли не са страшно къси, стигат до малко повече от средата на бедрото. Имам хубави крака и обичам да ги показвам, но заради него не мога. Според него, когато нося пола в училище или на разходка, другите момчета ми я надигат, а не е така. Прави ми проблеми за абсолютно всичко, не ме пуска с приятелки по купони и задължително ако отида на дискотека трябва и той да е с мен за да ме пази и дори не ми дава да отида сама до тоалетната. Не знам какво да правя не знам защо е такъв. Не мога да имам и приятели момчета, не мога изобщо да говоря с момчета. Страшно е вманиачен, а сме още на 16, ако тази връзка продължи по-нататък аз на 18 вече сигурно ще трябва да си сложа бабешки дрехи и забратка.. Моля ви дайте мнение :)

Коментари

1.   Тоя е болен, бе!
Явно е много несигурен в себе си и се притеснява да не се хванеш със някой по-готин от него.
Не, не можеш да стоиш при подобно момче, след време ще стане непоносим.
Подобни хора просто не се оправят, имат нужда от психолог.

Prezs

2.   Бий му шута на тоя. Няма да се оправи а ще става все по зле!

3.   Зарежи го. :)

палачинка :)

4.   Изплашиго. Щом не става като му обясниш че прекалява тогава се раздели с него. Ще осъзнае грешката си ако наистина те обича и после се съберете отново.

5.   това е то мъжкото yandere xD

6.   Никакъв шанс да се промени.

7.   Гледам доста категорични отговори ти дават. За да е толкова вманиачен явно му пука за теб и иска да те задържи. Може той да е несигурен, а може и ти да не му показваш, че искаш да си с него. Аз бих ти препоръчал да му дадеш време и да покажеш чувствата си. Ако не стане - здраве да е, зарежи го и така.

8.   Я му бий шута! Какъв е тоя, че да ти казва какво да правиш? Да не ти е баща или брат? Зарязвай го!

9.   Бягай! Това не е ревност, това е болест.

10.   7, и така да е - не е това начинът! 8 е прав/а!
Тя, като гледам, и авторката не е цвете за мирисане, така че ако се разделят и двамата ще спечелят от тази ситиация.

12.   " Гледам доста категорични отговори ти дават. За да е толкова вманиачен явно му пука за теб и иска да те задържи. Може той да е несигурен, а може и ти да не му показваш, че искаш да си с него. Аз бих ти препоръчал да му дадеш време и да покажеш чувствата си. Ако не стане - здраве да е, зарежи го и така. "
Какво време, какви 5 лева?
Щом толкова много ревнува няма да се учудя, ако почне да я шамаросва.
Ако той не е сигурен във нея, какъв е смисъла да се занима с това ниско човече?
Според психологията ревнивците искат да поемат пълен контрол върху своите избрани.
Всеки си знае пътеката, само авторката да не реве после...

13.   Авторке, какви купони, какви дискотеки на 16 бе, боже мили...
Зарежи го най-добре.

14.   Ще береш доста ядове с него! Такива не се оправят от само себе си! Нещата ше върват по на зле и въпрос на време докато ти посегне и те напердаши, "щот те обича"
Имаше един виц:
- Докторе, мъжът ми е ненормален.
- Защо мислите така, госпожо?
- Когато вървиме по улицата, само ме обвинява че съм гледала другите мъже в очите, а като сведа поглед надолу ме ръга в ребрата и ми вика "Много си срамежлива ма! "