Споделена история от Тинейджърски

Загубена любов
Здравейте казвам се Веси и искам да ви споделя моята история... Преди 3 седмици аз бях на море и там се запознах с едно момче (Васко). Постепенно започнах да се влюбвам в него... Мислех че той ме смята просто за приятилка и нищо повече. Оказа се че и той е от Пловдив. По време на почивката бяхме почти винаги заедно и имахме много забавни моменти, но той ме приемаше само като приятел. Когато беше време да си тръгваме си разменихме телефоните и скайповете, но просто приятелски. А аз бях лудо влюбена в него... Прибрах си в ПЛД и след няколко дена той започна да ми пише смси в които ми каза че и той ме харесва... После нещата станаха по-сериозни... Той вече ме обичаше и аз него също... Писахме си така в продължение на 2 седмици, но още не бяхме гаджета... Изведнъж той спря да ми се обажда и да ми пише, а аз го търсих постоянно... След 1 седмица го засякох в скайп и му писах защо вече не ме търси, а той ми каза, че не сме един за друг и ми разказа как преди 2 години се влюбил в някакво момиче и после станали гаджета но след 1 година тя го зарязала и той бил толкова зле че не учил и не могъл да кандидатства... Сега го е страх да не се случи същото и с мен... Когато го попитах дали има още някакви чувства към мен той каза че са съвсем малки... Каза и че иска да премахне всичко м/у нас и никога да не сме се срещали и така той разби сърцето ми... Но аз все още го обичам и след този разговор плаках толкова много... Сега съм изоставена и нямя на кой да споделя за това разказах историята си на вас... Мина почти седмица от разговора... Аз още го обичам и никога не съм се чувствала толкова наранена...

Коментари

1.   Заради някой си хубавец се правиш на много влюбена! Защо да не сте просто приятели ? Не знаеш ли, че гаджето идва и заминава, а истинският приятел остава за винаги! .... Ще те правят на луда докато не си промениш ценностите.

2.   Здравей, мила. Мисля,че той има чуства към теб, но вече си е изспатил от любов и трябва да подреди живота си. Любовта си е любов..но в днешно време образованието е на по-преден план.Смятам,че ако наистина те е обичал след всички изпити ще те потърси.Един мой познат заради момиче си загуби 3 поредни години,като не можа да вземе матурите.Успокой се то е писано дали ще сте заедно или не.Успех!

3.   Не се притеснявай за нищо.Аз преди 20 години изживях почти същата история със съпруга ми.Предполагам си чувала мисълтта "Не е било ,да бъде"Ако е решил ,че не сте един за друг,ако съдбата е пожелала същото ти не можеш да направиш нищо.Остави нещата те ще се решат от самосебе си и ще стане това,което трябва да стане.Аз постъпих по този начин и не съжалявам.За извесно време бяхме разделени ,дистанцирах се от него ,но след това той ме потърси и така и до днес.Женени сме двадесет години и имаме прекрасна дъщеря.Звучи като в приказките,но е истина.Дано и ти имаш същата съдба.Желая ти успех.Но в никакъв случай не досаждай и не го търси,няма да промениш нищо в твоя полза.

4.   Хора осазнайте се любов няма !