Споделена история от Тинейджърски

Въпрос към момчетата Телец
Харесвам момче телец от доста време, но той е много странен и не мога да го разбера с него сме били гаджета преди, но го зарязах без причина и много гадно просто защото харесвах друг. Но сега го харесвам, не разговаряме много само ако се съберем с други някъде тогава ако ме пита нещо или аз него.. Така какво трябва да направя за да тръгнем отново с него, как да го завладея? Как трябва да излглеждам? Аз съм много красива харесвана съм от много други но аз искам точно него и не мисля да се отказвам.. Съвети? ! :)

Коментари

1.   О-о, много яки кучки са, особено докато не надебелеят!

2.   Щяла да го завладее, намали малко филмите в които си се вкарала бе мила.

3.   Слушай сега, има огромна разлика между Телец и Телец. Давам ти пример - един от най-добрите ми приятели е Телец и едно момче, което си пада по мен е Телец. Признавам, че и двамата са доста странни душици. Принципно Телците харесват момичета с нормална фигура - нито по-заръглени, нито кльощави. Но как да изглеждаш - ами като себе си. По мои наблюдения Телците имат много знания, но са леко глупавички (нищо лично момчета). Малко им е трудно да приемат чуждото мнение и когато си харесват някого гледат да му се докажат. Да го плениш е малко пресилено да се каже... Но Телците са много обичливи и много харесвам това в тях, че гушкат ли те - в момента нямат задни помисли. Много са милички, имат леко черно чувство за хумор, но имат хумор, стига да не ги правиш за смях.. Научи няколко вица, но които ти харесват и на теб. Те харесват просто естественото - държание, външен вид и т.н. Не е нужно да се обличаш по последна мода и да ходиш с тонове грим по лицето - за тях е важен блясъкът в очите ти..
Един съвет от мен - кажи му, че го харесваш, защото Телците по принцип или казват, че те харесват или го пазят завинаги в тайна, ако ти не отвориш темата. Отношението му няма да се промени, просто ще си го знае.. И нали знаеш - бъди себе си! ;)
Mouse

4.   Може да добавиш кога за последно сте били заедно и на колко години сте, колко често де виждате, да започнеш да му пишеш/звъниш по телефона, но може и да не изпитва интерес към теб

5.   Евала, номер 3. Момчетата телци си падат по момичета с нормална фигура, имат чувство за хумор, но не обичат да ги правиш за смях. А момчетата риби, примерно, сигурно си падат по затлъстели момичета, нямат грам чувство за хумор, но за сметка на това обожават хората да се ебават с тях... двамата телци, които така старателно си проучила май са те светнали за характера и поведението на 90% от момчетата между 12 и 17.

6.   Ако си зодия скорпион ще се справиш.