Споделена история от Тинейджърски

Предложете ми някакви готини песни!
Всички, който имат желание, нека напишат в коментарите групи или песни, който най-много Ви кефят. Нямам претенции за стила на музиката, само моля без чалга. Специално се обръщам към почитателите на метъла.
Благодаря предварително! :))

Коментари

1.   Leon on-Dj Snake
Get low-Dj Snake
I really like you no ne pomnq koq beshe pevicata :D
Sega samo za tezi se setix :)

2.   Моя любима група: Five Finger Death Punch - имам абсолютно всяка тяхна песен и много ме кефят!

Други групи, които слушам са: Avenged Sevenfold, Disturbed, Slipknot, Nightwish (старите им парчета), Amaranthe, Godsmack, Nickelback, Trivium (имам 2 техни песни), Skillet, Rammstein, Limp Bizkit, Within Temptation, Dope (Burn, Debonaire), Pop Evil (Boss's Daughter), Rev Theory (2-3 техни слушам редовно).
Това ми е от ежедневния плейлист на телефона. Имам няколко trap тракчета, gangsta rap парчета на 2 pac, ice cube, rick ross, dr. dre и разни.
Общо взето това от мен - Enjoy ;)

~ NightRider ~

4.   Alesana - The Thespian
Nirvana - In Bloom, You Know You're Right ( тази ми е любимата )
Rammstein - Rosenrot, Feuer Frei, Benzin, Wilder Wein, Links 2 3 4
Metallica - Fade To Black
Linkin Park - Numb, My December
Iron Maiden - The Trooper
AC/DC - Thunderstruck, Highway To Hell, The Jack
Depeche Mode - Little 15
надявам се да съм била полезна :з

5.   https://www.youtube.com/watch?v=TOT322nAt2A

6.   Ох, любимите ми :
https://youtu.be/fqQhbeJfzzw Tyga - 40 mill
https://youtu.be/RgKAFK5djSk Wiz Khalifa - fast 7
https://youtu.be/Gw7eiYrnNK8 Kid Ink money and the power
Слушам само американски песни, не обичам тая гнусна чалга.

7.   Alexander Rybak - Fairytale, Loreen - Euphoria

9.   Snatam Kaur :)

13.   Здрасти мога да ти препоръчам на кенибъл корпс Make the Suffer, Death walking terror, Beyond the cemetery, Frantic Disembowelment. Попринцип слушам дет метъл ти не си уточнил какъв стил слушаш, но аз ти препоръчвам да чуеш тези песни.

14.   Любима група: Dead Or Alive
Песни, които са хитове в ЦЯЛ свят, НЕ само в българия:
1. You spin me round (1984)
2. Brand New Lover (1987)
3. Come In Side (1987)
Стил: New Wave
Ако не ти харесат, пиши да ти препоръчам други.

15.   Marilyn Manson - (s)aint
Dead by April - Losing you
A day to remember - Violence
Asking Alexandria - The final episode
In this moment - Blood
In this moment - Whore
In this moment - Adrenalize
BMTH - Sleepwalking
BMTH - Shadow moses
BMTH - Crucify me
BMTH - Can you feel my heart
Breaking Benjamin - The diary of Jane
Marina and the diamonds - Bubblegum bitch
Marina and the diamonds - lies
Marina and the diamonds - teen idle
Marina and the diamonds - Lonely hearts club
Chelsea grin - Lifeless
Dayshell - Useless
Disturbed - Down with the sickness
Lorde - Everybody wants to rule the world
Lana Del Rey - Ghetto baby
Lana Del Rey - Florida kilos
Lana Del Rey - This is what makes us girls
Lana Del Rey - Brooklyn baby
Lana Del Rey - Radio
Lana Del Rey - Off to the races
Hollywood undead - Been to hell
Hollywood undead - Bitches
Hollywood undead - Everywhere I go
Hollywood undead - Dead bite
Hollywood undead - Pain
Hollywood undead - We are
Arctic monkeys - Do I wanna know
Arctic monkeys - I wanna be yours
Imagine dragons - Radioactive
Our last night - Radioactive
The pretty reckless - Just tonight
Marilyn Manson - Coma white
Marilyn Manson - This is the new shit
My darkest days - Still worth fighting for
My darkest days - Casual sex
Parkway drive - Wild eyes
Suicide silence - You only live once
I see stars - Ten thosand feet
The amity affliction - Don't lean on me
The neighbourhood - Afraid
The neighbourhood - Sweater weather
Thousand foot krutch - the art of breaking
Born of osiris - Vengeance
I see stars - Violent bounce
Lorde - Yellow flicker beat
You me at six - Bite my tongue
Paramore - Crush crush crush

16.   Ако искаш хубав метъл слушай Megadeth ако искаш малко да се разнообразниш напиши в YouTube: Monstercat

Относно Monstercat това не е група а група рязлични артисти.

Преслушай Razihel - Bad Boy, Pegboard Nerds - Try This, Pegboard Nerds - Bring The Madness (Noise Storm remix)

Пробвай и Alter Bridge - Cry Of Achilles

17.   Слушай ако ти хареса Нирвана,Арктик Минкис,Дъ нбхд,Металика,Лана Дел Рей,Гънс енд Роузес

18.   In Flames

19.   Bullet For My Valentine - Your Betrayal
Pierce the Veil - Besitos
Pierce The Veil - King For A Day
Pierce The Veil - Caraphernelia
Pierce The Veil - Bulls in the Bronx
Pierce The Veil - Hell Above
Sleeping With Sirens - Alone
Sleeping With Sirens - If I'm James Dean, Then You're Audrey Hepburn
Three Days Grace - I Hate Everything About You
Three Days Grace - Animal I Have Become
Three Days Grace - Pain
Three Days Grace - Never Too Late
Three Days Grace - Human Race
Three Days Grace - Painkiller
Hollywood Undead - Everywhere I Go
Hollywood undead - We are
Hollywood undead - Bitches
Bring Me The Horizon - Shadow Moses
Bring Me The Horizon - Can You Feel My Heart
My Chemical Romance - Teenagers
My Chemical Romance - Na Na Na
My Chemical Romance - Blood
My Chemical Romance - Mama
My Chemical Romance - Helena
Imagine Dragons - Bleeding Out
Imagine Dragons - Warriors
Imagine Dragons - Gold
Imagine Dragons - Demons
Imagine Dragons - Who We Are
Fall Out Boy - My Songs Know What You Did In The Dark
Fall Out Boy - Immortals
Linkin Park-In the End
Billy Talent - Tears into wine
Billy Talent - The dead can't Testify
Billy Talent - Devil On My Shoulder

enjoy ^^

21.   Слушай The Pretty Reckless :)
Only you
Just tonight
Hit me like a man
Heaven knows
Zombie

22.   Eminem- Rap God
Eminem- loose yourself
Imagine dragons- It's time
Imagine dragons- Warriors
Imagine dragons- Demons
Imagine dragons- Radioactive
The neighbourhood- a little death
The Neighbourhood- Afraid
The neighbourhood- Sweater weather
The neighbourhood- Lurk
The neighbourhood- Let it go
Marilyn Manson- This is the new shit
Marilyn Manson- Tainted Love
Marilyn Manson- No reflection
Tool- The pot
In this moment- Sex metal barbie
Maroon 5- Animals
Maroon 5- One more night
Travis Mills- Bad invetsment
Travis Mills- Loud
Travis Mills- Scandalous
Travis Mills- The boom
Travis Mills- Crystalized
ZHU- Faded
Tinka- Summer days
DJ Snake- U know u like it
Taylor Swift- Style
Otilia- Bilionera
Adrian sina- Boracay
Allexinno ft Strachild- Senorita
Aaron chupa- Im an albatraoz

Беци

23.   Slipknot...
SOAD - Chop Suey
Nirvana - Like a teen spirit
AC/DC - Back in black
Guns n roses
metallica
Led Zeppelin
Queen

24.   Любимите ми :

Nero's day at Disneyland - Sprawling idiot effigy
Disturbed - Down with the sickness
Linkin Park - Numb; In the end
System of a down - Chop suey
Drowning pool - Bodies
Devin Martin - Killbot
Arkasia - Fall of the Republic
Karetus - Knock out

25.   Adelle-Someone like you
Akcent-Dilemma
Ariana Grande-One last Time
Blonde-I loved you
Carly Ray Jepsen-I really like you
Chris Brown-Ayo
Claydee and Faydee-Who
Clean Bandit-Rather be
Conor Meynard-R U Crazy
Conor Maynard-Can't say no
Ella Eyre-Comeback
Ellie Goulding-Love me like you do
Enrique Iglesias-Noche y de dia
Faydee-Can't let it go
Faydee-Maria
Havana-Vita Bella
Iggy Azalea and Rita Ora-Black Widow
Indila-Derniere Dance
Indila-SOS
Indila-Love story
Indila-Ego
Inna-Diggy Down
Inna-India
J Balvin-Tranquila
Jack & Jack-Wildlife
Jessy J & Ariana Grande-Bang Bang
Kenji Girac-Andalouse
Kenji Girac-Conmigo
Kwabs-Walk
Lykke li-I follow you
Maroon 5-Animals
Meghan Traynor-About that bass
Myley Cyrus-Wrecking ball
Nicki Minaj-Anaconda
Nicki Minaj-Only
Nicki Minaj-Starship
Olly Murs-Seasons
Otila-Bilionera
Pharlem Wiliams-Happy
Pitbul-Fairball
Rihanna-Don't stop music
Rihanna-Umbrella
Shaggy, Mohombi, Faydee-Habibi
Sia-Chandelier
Suave-Kiss me
Tacabro-Takata
Taylor Swift-Blank space
Taylor Swift-Shake it off
Taylor Swift-Style
Years & Years-Take shelter
Ана Мария и Богомил-Теб си пожелах
Ангел и Мойсей-Къде си брат
Жана Бенгендорф-Самурай
Криско-Било к'вот било
Криско и Мария Илиева-Видимо доволни
Криско-Златните момчета
Криско-Не дължа нищо
Криско-Хората говорят
Криско-Няма к'во да стане
Павел и Венци Венц-Единствена
100 кила-Пияната тояга

И съжалявам, че ще вметна малко чалга, авторката може да спре да чете, но ще напиша защото може да има хора, които слушат поп фолк и ще им е любопитно.

Андреа-Най-добрата
Джена-Спри да ми досаждаш
Роксана-Селфи
Галин-Между нас
Галин-Все напред
Галин-Няма да боли
Галин-Момче без сърце
Галин-С мене да вървиш
Галин-Сменям ти адреса
Илиян-Обичам те гадино
Кристияна-Мой докрай
Галена-Пантера
Галена-Хабиби лей
Галена-Хавана Тропикана
Ваня и Преслава-Нокаут
Фики Стораро-Горе долу
Деси Слава и Константин-Болка в минути
Яница-Вземай задължително

Та това е в общи линии. Надявам се да ви хареса колекцията ми от песни, в която има всякакви жанрове освет рок, хеви метъл или народни песни :).

26.   1. my chemical romance - mama, welcome to the black parade, famous last words, teenagers
2. metallica - sad but true, master of puppets, for whom the bell tolls, seek and destroy
3. fall out boy - centuries, immortals, novocaine, jet pack blues, my songs know what you did in the dark (light em up)
4. three days grace - riot, animal i have become, i am machine, never too late
5. pierce the veil - a match into water, bulls in the bronx
6. linkin park - numb, in the end
7. bring me the horizon - and the snakes start to sing, sleepwalking, go to hell for heaven's sake, diamonds aren't forever, empire (let them sing)...
други грпи:
ac/dc, pink floyd, rolling stones, arctic monkeys, slipknot, muse, black veil brides, panic! at the disco, asking alexandria

28.   NINO - ???? | NINO - Theos - Official Video Clip

29.   Песните от "Цветовете на любовта".

30.   Angel with a shotgun, но не ооригиналната, а от nightcore.

31.   Walk off the Earth!

33.   Wildlife

34.   Така се израдвах на тази тема! До автора - щях да ти предложа някои песни, но по - голямата част от тези, които щях да напиша вече са дадени. Наистина съм много доволна от факта, че има хора, които слушат такава музика. Малко не зная защо намешаха и Лана Дел Рей покрай метъла, но както и да е. И все пак, за да не е напълно безполезен коментара ми, моите фаворити са: rammstein, metallica, ac/dc, bvb, tdg, 3 doors down, pierce the veil.. и всъщност ще спра да изброявам, защото ако продължа ще изброя още доста. Ако харесваш tree day greece, те поздравявам с новият им албум, с 12 нови хубави песни. Лек ден.

35.   Tenacious D - всичките им песни, но можеш да обърнеш по-специално внимание на Kielbasa, Rock your socks, Dude (i totally miss you), но като цяло всичките им песни са мега яките.. а и ти препоръчвам да гледаш филма им - страшен е

36.   Nekrogoblikon - No One Survives
https://www.youtube.com/watch?v=KsMKOx6fumc

KORPIKLAANI - Vodka
https://www.youtube.com/watch?v=e7kJRGPgvRQ

FINNTROLL - H?xbrygd
https://www.youtube.com/watch?v=GclKDei5hHU

Elvenking - Seasonspeech
https://www.youtube.com/watch?v=EDvmQPK0Fh4

Amon Amarth - Destroyer of the Universe
https://www.youtube.com/watch?v=5aaOqUYG8Tw

Blind Guardian - Battlefield
https://www.youtube.com/watch?v=9xIe1tPtyAk

TURISAS - Stand Up And Fight
https://www.youtube.com/watch?v=7woW7DmnR0E

Summoning - Nightshade Forests
https://www.youtube.com/watch?v=UgjJvZbaHVs

TrollfesT - Toxic
https://www.youtube.com/watch?v=rMy0KPz8Vvo
TrollfesT - TrinkenTroll
https://www.youtube.com/watch?v=7VRw58QeGr8
TrollfesT - Kaptein Kaos
https://www.youtube.com/watch?v=faV-_t_f_V0
TrollfesT - Solskinnsmedisin
https://www.youtube.com/watch?v=tgaLNd8R0ws
^ Ето тези ме кефят най много! x'D

38.   <3Evanescence<3-всички техни песни са уникални :))))))))))))))

39.   Avril Lavigne - Hello Kitty

40.   Групи: Disturbed, Kiss, ACDC, Iron Maiden, Twisted Sister, Rammstein, Judas Priest, Alestorm, Koppriklani(не съм сигурен дали е 1а), Scorpions,Bon Jovi,Alice Cooper,Slash,Guns n Roses,Five Finger Death Punch,Sabaton,Skillet,Lordi,Halestorm(това е друга група),Whitesnake,Metallica,M?torhead,System of a Dawn,Linkin Park,Nirvana,Def Leppard,Led Zeppelin,Queen,Depeche Mode,Midnight Oil,Toto,Slipknot,Korn,Offspring. Май стига. :D

41.   Motorhead, Mötley Crüe, Poison, warrant, Bon Jovi, Europe, Whitesnake, Toto, Queen, Pink Floyd, deep Purple, led Zeppelin, shotgun messiah, Cinderella, Twisted sister, KISS, new York dolls, Iron Maiden, Ghost b.c, Ratt, faster pussycat, slayer, megadeth, ufo, helloween, hamerfall, acid bath, cannibal corpse, metal church, candlemass, tigertailz, Dio, black Sabbath, W.A.S.P, London, Paris, reckless love, crashdiet, Steel Panther, pantera,five Finger dead punch, sixx am.,guns n roses, Britney fox, eagles, antrax, goatwhore, Alice Cooper, Aerosmith, quiet riot, Billy Idol ...

По - голямата част от групите, които слушам. Много жанрове на рока и метъла; глем, Хеви, дет, пауър, дуум, траш, рок енд рол, хард рок и тн. Основно по - стари групи, от 60 те до 90те някъде, има и по-нови. Абе за всеки по нещо :). За отделни песни не пиша, направо групите.
Ето и някои групи и изпълнители,които не са рок/метъл:

Culture club, Dead or alive, Abba, Jinkx Monsoon, Rupaul, Run DMC, One Republic, Adore Delano и така

Надявам се да съм помогнала :3

42.   Motorhead, Mötley Crüe, Poison, warrant, Bon Jovi, Europe, Whitesnake, Toto, Queen, Pink Floyd, deep Purple, led Zeppelin, shotgun messiah, Cinderella, Twisted sister, KISS, new York dolls, Iron Maiden, Ghost b.c, Ratt, faster pussycat, slayer, megadeth, ufo, helloween, hamerfall, acid bath, cannibal corpse, metal church, candlemass, tigertailz, Dio, black Sabbath, W.A.S.P, London, Paris, reckless love, crashdiet, Steel Panther, pantera,five Finger dead punch, sixx am.,guns n roses, Britney fox, eagles, antrax, goatwhore, Alice Cooper, Aerosmith, quiet riot, Billy Idol ...

По - голямата част от групите, които слушам. Много жанрове на рока и метъла; глем, Хеви, дет, пауър, дуум, траш, рок енд рол, хард рок и тн. Основно по - стари групи, от 60 те до 90те някъде, има и по-нови. Абе за всеки по нещо :). За отделни песни не пиша, направо групите.
Ето и някои групи и изпълнители,които не са рок/метъл:

Culture club, Dead or alive, Abba, Jinkx Monsoon, Rupaul, Run DMC, One Republic, Adore Delano и така

Надявам се да съм помогнала :3

43.   Препоръчвам новата песен на Ariana Grande - Focus. Не вярвах, че ще ми хареса толкова, но откакто я чух буквално се влюбих

45.   Indilia-sos, Riahna-diamonds, anytime anywhere, Inna-digi down

48.   https://www.youtube.com/watch?v=wcpcx9ok130

Много добра песен препоръчвам!
Със смислен текст!

49.   Аз предлагам групата twenty one pilots, дано ти харесат!

50.   Пробвай КПОП. Напиши в Ютуб Кпоп и ще ти излезнат много песни ти можеш да си избереш песни които повече ти харесват.

51.   Всичко на Майкъл Джаксън и Александър Рибак

53.   Imagine Dragons, My chemical romance, TØP, BMTH, TNBH, Green Day, Panic!at the disco, Hozier, Amber run

момиче, 15

54.   В момента слушам :
1. Rainbow-I surrender
2. Rainbow-Stone Cold
3. Dio-Rainbow in the dark
:))
Момиче, 14

55.   Madonna

56.   Die Antwoord :D

57.   Nirvana-Smells like a teen spirit ; Iron maiden - Fear of the dark, Dream of mirrors

58.   Михаела Маринова