Споделена история от Тинейджърски

Помпа за уголемяване на гърдите ?
Здравейте !
Искам да споделя поредната моя история.Знам че звучи малко тъпичко но има едни помни за уголемяване на гърдите,не се оплаквам,защото не са ми много малки,но просто искам съвсеммм малко да пораснат! Знам че попринцип се пие боза,но нямам такова желание! Ако някой знае за тази помпа,или някакъв друг такъв уред или начин с билки или нещо друго,да пише и за цената!
Благодаря ви предварително!
Послепис : искам Мег * да напише коментар по моята история,ако може защото евала на момичето,че пише постоянно супер добри и сериозни коментари!Благодарим Мег * ! Целувам те !

Коментари

1.   искаш Мег да ти пише, защото ще ти отговори така както ти се иска... Няма начин да си уголемиш гърдите, освен ореративно, те са си една големина, никакви помпи и глупости не помагат...

2.   Здравей има начин разбира се природно да ти пораснат гърдите.аз знам за една фирма която предлага вендузи за увеличаване на бюста и не само за това за масаж и тн.моя приятелка си купи вендузи и колан за отслабване който има приставки за гърдите и чрез масаж се увеличават.Точно незнам колко струват но мога да те насоча
скайп sienti13

3.   А ти на колко си години!? Защото ако си по-малка гърдите ти те първа ще растат. Кажи..

Рая*

5.   От авторката : ами не съм малка .. на 19 съм,не са ми много малки но искам да се поовеличат съвсем мъничко

6.   Ооо, мила, много съжалявам, ама чак сега ти видях темата. Благодаря ти за това, което каза, радвам се, че някой ме е оценил :)

А по темата. Не съм запозната много с тези неща, макар че и аз съм с малки гърди. В началото ми беше много кофти, ама сега си ги харесвам и не ми пука :) Не мисля, че изобщо има защо да ги уголемяваш.

Тялото се развива и растеш до 22 години, или нещо такова, така че все още имай надежда, че могат да пораснат :) Това за бозата са глупости общо взето. Някой го е казал и всички мислят, че е така...А ако си по-слаба и можеш да си позволиш да качиш килограми-яж повече, то се трупа и на гърдите. А ако ослабваш, да знаеш, че първо там се слабее.

Мег*

7.   Аз ползвам такава помпа.
Ако искаш савет ползвай я 30мин. сутрин и 30мин. вечер и за около седмица или две ще почнеш да виждаш ефект.
Но знам че някой от противозачатачните също имат ефект.
може да ги ползваш и двете.

Успех мила.
Sonqts

п. с.
за повече инфо ********@абв. бг

8.   №7 от къде мога да си купя такава помпа и колко струва?? :) Благодаря предварително..

9.   До №7... -. - От къде може да си купиш такава помпа??
От хранителния магазин разбира се -. -...
От Секс Шоповете има кооооолкото искаш

10.   Добре до секс шоповете.. но дай нещо по така смисъл Име нещо нзз.. и г/д колко струва

11.   Sonqts: Аз моята си я поръчах от китай с безплатна доставка.
В България са между 50 - 70 лв.
Ако искате да се свържете с мен така ми е ника в фейсбук и пощата която е в абв скайп санятс на латиница.

Чао от мен и Успех.