Споделена история от Тинейджърски

Имитация на флеш?
Здравейте, пише ви момиче на 14 години. От доста време искам да си направя флеш, нещо от сорта на 2-4 мм, но нашите не искат и да чуят. Говорят някакви глупости и като цяло са твърдо против. Та една алтернатива е да си сложа имитация на флеш, с което те са съгласни. Но проблема е, че нямам идея откъде да си намеря такава. Ако знаете, моля да ми кажете. Живея в София. Нямам проблем и да поръчам от някой сайт, стига да не е някакъв мнителен. Благодаря предварително. :)

Коментари

1.   Metal Heaven

2.   В 'На Тъмно" и 'Metal Heaven' има.
-Mononoke

3.   Отиди в "На тъмно"

4.   Имитацията на флеш е нещо доста глупаво, изчакай да станеш на 18 и тогава си направи истински и изразявай индивидуалности.
Btw, 2 - 4 мм е ужасно малко и дори не се вижда, че е флеш. Нормалните флешове започват от 8 мм.

5.   Това е най- гнусното нещо което някога съм виждал.

6.   Има ги във много сайтове онлайн. Но не ти препоръчвам да си слагаш истински флеш. Помисли си дали след време като пораснеш ще ти харесва. Имай в предвид, че тази кожа не се събира дори да ги махнеш. И може да се окаже проблем след време да си намериш свястна работа, защото някъде много държат на външния вид.

7.   Потърси в "НА ТЪМНО"

8.   Такам.. малко ще звучи като реклама, но - На тъмно или Metal Heaven.. странно, че искаш флеш, а не си се сетила за На тъмно... потърси, в гугъл може да намериш адресите и на двата магазина. От друга страна може да намериш и много хубави модели в Ebay, търси с безплатна доставка и няма да ти излязат скъпо.