Споделена история от Тинейджърски

Страх ме е..
Имам си приятел от 3 месеца и половина... Обичам го много, но приятелите ми му казват, че няма да се задържим дълго, защото той обича да кръшка.. Това го знам, но си затварям очите защото като съм с него забравям за всичко и всички, пък и не искам да го загубя.. Толкова съм объркана.. Като му взема телефона и моето име го няма, не ми е записал номера, а като го попитам защо казва че го знае на изуст и за това.. Вечер след като си ме остави у нас, излиза с приятели и се прибира към 3-4 сутринтта и аз седя и чакам да ми се обади, че се е прибрал..
На 16 години съм, а той е на 19.. Сега отива да учи в друг град и щтял да си идва в месеца 1-2 пъти, това ме притеснява още повече.. Ами ако си намери друга, а с мен ще е тук да убива времето.. Какво да правя? Моля помогнете ми дайте ми съвет.. :( Благодаря предварително!!!

Коментари

1.   Миличка по-добре се опитай да го забравиш, много трудно е да се поддържа връзка от разстояние и не е за всеки. Относно това, че не ти е записал номера, имам приятел, който прави същите номера и изневерява, съмнявам се, че той прави същото с теб и само те върти. Но ти си знаеш все пак...
Бамби

2.   Охо изтърва го това момче :) Зарежи го и си намери друг ;)

3.   Миличка, като гледам на къде ви се развива връзката,едва ли ще ходите още дълго време!

4.   При тия обстоятелства, които описваш няма да излезе нищо, като перспектива, ако ти затова си мечтаеш и желаеш. Ако ти си скромно момиче, а той коцкар нещата не се връзват! Зарежи го! Момчета с лопата да ги ринеш! Няма незаменими хора! Още си наивна и неопитна и затова се хващаш за първото, което си харесала и искаш да е само твое. Няма да стане! Последните статистики показват, че и момчета и момичета, докато дойде време да се задомят, вече са натрупали десетки интимни връзки зад гърба си. Такива са времената сега. Нито ти, ще останеш с едно момче, нито твоето момче с едно момиче. Дали е модно или актуално или необходимо, нека кажат специалистите.

5.   Разбереш ли, че си има друга-моментално го зарязвай!

6.   Е ако си намери друга и ти си сигурна в това - намери си и ти друг. Знам, че звучи леко грубо и несериозно, но всъщност е доста добро решение. Не те ебавам, два пъти по-голям съм от теб (карам 31) и повярвай ми, знам го. Дори ако в началото се налага малко да се насилваш, докато спреш да мислиш за него, по-добре така... защото както и да ти звучи, другата възможност е да се депресираш и по цял ден да седиш у вас и да ревеш, да му звъниш и да затваряш и т.н. което е излишна мъка и чиста загуба на време. С една дума - ако усетиш, че те върти - независимо колко му се кефиш, майната му и си гледай живота, та ти си още на 16, какви са тия драми!?

7.   Не препоръчвам такива момчета на никое момиче. Животът е пред теб, ще намериш и свестни. Този оправяне няма!

8.   Като гледам общото мнение на всички е да го захвърлиш на бунището и следващия път гледай не само да ти хареса, но и да видиш "човека" в него, но за съжаление разврата и кръшкането се вихри между хората с такава скорост, че ще остават все по - малко "човеци".

9.   Ооо зарежи го! Връзките от разстояние за МИТ!

10.   Щом не може да намери и 5 минути да ти се обади-що за любов?Ще намериш момчето за теб,само малко порасни и не бъди наивна и сляпо влюбена.

11.   Той като замине и не се виждате дълго време , любовта ви ще отмине ;)

12.   В горе долу същото положение съм! Разликата, е че съм момче. Усещам от 1-2 седмици как ме правят и мен на маймуна и започва да ми писва. Зарежи ГО! Много риба в морето.