Споделена история от Тинейджърски

Заряза ме заради ку*ва
Реших да ви разкажа и моята история дано не ви отегча защото е малко като сериал.Харесах си едно момче запночнахме да се занимаваме смси, обаждания , но когато стигахме да се видим на 4 очи той се си намираше оправдание да не излезе.Всички негови приятели ми казваха че е мн срамежлив и че трябва аз да направя първата крачка..Той се осмеляваше да дойде при мен само когато е пинал..веднъж той тръгна да ме целуне в пияно състояние аз не му отвърнах и той не ме потърси повече.Беше казал на приятелите си че нямало смисъл че аз сам го взимала за подиграфка и спряхме всички отношения.След 1 месец той ме потърси каза ми да излезнем тия дена аз не му отказах на следващия ден го потърсих но той каза че не може да излезне днес че може да се видим утре.На следващия ден аз разбрах че той е тръгнал с една "парантия" (която се набутва на всеки срещнат) аз му писах смс но той не ми отговори на следващия ден ми звънна и каза да не го притеснявам защото може да е с приятелката..След 3 дена тя го заряза и той отново ме потърси.. аз не му отвърнах този път .. след 2 дена разбрах че е тръгнал на въпросното момиче със сестра й.. и сега е с нея ... Искам да си го върна но мисля че няма смисъл и няма как.. Какво ще кажете за моя филм ?

Коментари

1.   Срамежлив бил...Въобще няма смисъл да излизаш с такъв като него.Та той сменя момичетата през няколко дни.Ако наистина тръгнете,най-много след седмица ще скъсате.Момчето или обича да върти момичетата,или не знае какво иска.Смешна работа.

2.   Що си губиш времето са такива "пеперуди"? Нали виждаш по какви си пада?

3.   Не се занимавай с момчета,които искат да са с момиче-което и да е то.И ако с едно не става,тръгват с първото срещнато.

4.   Според мен е бил наранен, когато не си отвърнала на целувката и е решл, че ти нямаш чувства към него. За това е решил сега да бъде с момичета, които както ти пишеш се лепят на всеки-просто с тях е по-лесно. Според мен те кара да ревнуваш. Не е сигурно, но според мен има такава опция. Недей да се държиш зле с него, може да бъдете само приятели. Не бързай да съдиш хората, преди да ги опознаеш. Все пак ти първа си го отблъснала, разбирам защо, но все пак сигурно се почувствал зле и тъпо и затова повече не ти се обадил. Късмет и моля те пиши какво е станало. e-mai ми е julia_arhondis@abv.bg