Споделена история от Тинейджърски

Българин и Туркиня
Аз съм момче на 16 години, българи. Влюбен съм в туркиня и до контактувахме, но внезапно без никаква видима поне за мен причина тя започна да ме игнорира напълно.
Има ли някаква вероятност родителите и да правят проблем поради причината, че съм християнин или българин или нещо от рода знам, че турските родители са по различни.
Ако има някой мюсюлманин или туркиня които искат да ми помогнат моля да пишат.

Коментари

1.   Можеш да кажеш повече неща за нея. Например, къде е израстнала - в село, в град, в населено само от турци място или смесено или от българи. Това има голямо значение. Иначе това, което казваш не е невъзможно. Възможно да са се намесили родителите, защото не малък процент от тях са против такива дружби (няма да спомена думата брак), то това го има и сред българите но по малко. Може да са я заплашили родителите, че ще се откажат от нея- имало е такива случаи. Кажи на какво ниво се контактували, ако сте си говорили просто така е възможно просто да не те е харесала и да не ти объща внимание за това, а не защото си Българин. Колко време сте се познавали. Иначе Българин съм и нямам против българи и турци да ходят заедно - ако е някой е против поради този факт, занчи е много ограничен. Иначе потърси начин да поговориш с нея и кажи, това което мислиш. Ако каже не, не забравяй, че си на 16 и нищо не си загубил.

2.   Ами естествено, че има вероятност родителите и да и правят проблем, и то много голяма вероятност.

Ale

3.   Моето момче,прадедите ти са умирали и са били убивани като кучета!не се излагай!жени ще имаш много!

4.   Не съм нито едното, но ходя с турчин. И да много е възможно родителите и да и създават проблеми, то той е "голям мъж" и седи до полата на майка си, а тя и да иска, не може почти нищо да направи.
Може да се опълчи, ама Бог знае колко бой ще изяде за това..........

5.   Аз съм момиче на 17 българка.Преди почти 2 години се запознах с едно момче на 18(турчин).След известно време тръгнахме всичко беше прекрасно бяхме 8 месеца заедно.Неговите родители обаче не спряха да го настройват срещу мен говориха му какви ли не глупости.Той обаче не ги слушаше и продължавахме да се виждаме.Лъжеше ги,че излиза с приятели,че е на рожденни дни,че е на купони за да може да се виждаме без да му надуват главата.Тук искам да отбележа,че моите родители знаеха,че е българин понеже те също щяха да са против и всичко щеше да стане много сложно.Последния месец и нещо нещата почнаха да се усложняват прекалено много.Той все беше нервен,все аз бях виновната и тогава разбрах,че всички усилия на майка му и баща му не бяха напразни.А до преди това беше така добър и мил не бях срещала по-мило момче.И накрая реших,че няма смисъл да се боря за нас така или иначе щяха да ни разделят след време.Защото аз не съм способна да се обърна срещу семейството си заради него.За мене всичко беше много болезнено.Когато накрая исках да се видим за да поговорим той не можеше.И трябваше да му го кажа по телефона.Майка му обаче била покрай него и след като му казах,че е по добре да се разделим той почна да ми вика,аз го попитах какво да правим тогава ( тогава тайничко се надявах да ми каже двамата ще се справим с това и ще ми вдъхне кораж за да не предавам) получих отговора АМИ УМРИ МА!!! ... Бях потресена със разбито сърце и мечти.Не стига това ами след 2-3 дена ми писа по скайп,че бил с мен само за да задоволява нуждите си.Бях толкова огорчена и наранена.След 2 месеца срещнах друго момче не смятах да се занимавам с момчета поне година за да може болката да отшуми.Но в крайна сметка нещата станаха така,че тръгнахме и сега сме 9 месеца и държа да отбележа,че нито веднъж не ме е наранил за сега.Когато говоря за тази история още нещо в мен потрепва,но не от любов към онзи човек, а от омраза и ненавиждане.Аз продължих напред,но той не можа все още ми звъни и ме търси и ми казва колко много съжалява.Но съжалението не помага за болката която съм изпитвала нали?

Разказах ти моята история за да можеш да се отдалечиш от въпросното момиче колкото може по-рано за да те боли възможно най-малко.Но ако смяташ,че имаш бъдеще с нея и ще сте заедно не се отказвай само не позволявай да си играят с теб и да те наранят. Успех :))

6.   Абе пич ако има мюсулмани тук те няма да ти помогнат защото те мразят.Не не им се сърди всичко е на религиозна основа те иначе нямат нищо против теб :))
А тая туркиня я ползвай за секс и после я изхвърли

7.   Здравей аз съм туркиня на 20 години имам по голяма сестра омъжена за българин и имат едно прекрасно детенце а аз имам връзка от година и половина с българин,да има коментари от рода на "поне твоя съпруг да е турчин ",но мене това не ме интересува в крайна сметка всички сме хора независимо от вярата, така че ако се обичате НИЩО не може да ви попречи по добре поговори с нея какви са и чувствата и вземете заедно решение а родителите ви рано или късно ще свикнат...искрено ти желая късмет!!!

8.   Я не насмитай ма номер 7 за Вас гнусните турци няма по-важно нещо от оня дърт перерас алах(нарочно не го пиша с главна буква)ДА Ви пикая на импотентния бог и на ценностната Ви система ислямски животни мръсни.

9.   От номер 7: СЪЖЕЛЯВАМ хора като теб наистина много тъжно че съществуват такива хора не се ядосвам на коментара ти защото нямам право да те съдя всеки човек може да избира какъв да бъде

10.   Турците са странни хора.

11.   Лелееееееееееееее
какви българи има!нямам думи!
готови сте да духате наред а прадедите ни са лели кръв!

12.   Потресена съм от обидите към едно 16 годишно момче!Я се поспрете и бъдете хора!Ами дай да не се женим и за немци,заради Хитлер,разбираш ли!Това е история и човешките отношения днес нямат нищо общо с нея.Всъщност,любовта няма националност.Тя се случва независимо от етноса и вярата.Момче,ако обичаш това момиче,ще трябва да възстанеш не само против привичките на родата и,но и срещу ей таквиз българи,които са по-страшни от някакви канони поради това,че са ограничени като интелект!

14.   номер 7 много си тъпа ожени се за турчин и като се ожениш за такъв какви деца ще имаш какви имена ще носят те смесени българо турски ли а ще го обрязвате и ли не глупаво е всички смесени бракове се разпадат рано или късно вие сте много тъпи ограничени всички турци

15.   Аз също съм туркиня, на 14... и нашите винаги ми правят проблем че излизам с еди кой си ''българин'' но те знаят че АЗ съм тази която избира с кого да контактува! За повечето хора днешно време е нормално да го правят на 12, 13... но не е зле да се почака малко... А колкото до коментарите за турското робство и всичко останало, съм потресена... каква вина имат днешните турски деца, за това което дедите им са сторили в миналото!!! Това е наистина просташко!!!!

16.   Каква вина ли? Ами, кръвта на прадедите им тече в тяхните вени, така че ако те са били за смърт, то тези сегашните са също.

17.   Расисти. Расисти everywhere. Жалки сте, мили мои "българчета". Я помислете колко от нас са с ЧИСТА БЪЛГАРСКА кръв? Да ви кажа, малко сме такива. На повечето прабабите, дядовците, та дори и майките или бащите на някои са се женели/омъжвали за човек от друга страна, раса, религия. Лично аз съм направила проучване за това, каква кръв тече в моите вени - българска. Никой от пра-пра-пра-прародителите ми до майка ми и баща ми не се е женил за чужденец. Българка съм си. И какво? Да взема да мразя турските деца само защото някога техните прадеди са причинили ужасни неща на нашите такива? Да, тази чат от историята ни никак не е светла и приятна, но какво са виновни днешните турци? Такава кръв била текла във вените им.. Вие чувате ли се??? Това какво общо има?? Аз познавам доста хора от турски произход и всички са готини, забавни и приятни. ХОРА КАТО НАС СА, представете си. И, о, познайте какво.. не биха тръгнали да ни избиват. ;) А иначе болни мозъци има не само в Турция и в другите страни.. и тук в България не са ни никак малко.

19.   Аз съм момче Българин. Това което го говорите за турците... за кръвта която тече във вените им ще кажа само едно... същата като нашата, като тази на сърбите, на гърците, на македонците...
Преди били извършвали злини и не знам си какво... злините са извършвани от османската армия не от турския народ. Обикновените хора българи и турци са си живели винаги в мир и разбирателство. Има обаче друго. Някои турци се делят от нас. Не допускат смесени бракове или каквото и да било сродяване с други етноси. За мен това са едни остаряващи във времето разбирания и след като минат още 1-2 поколения те ще изчезнат.

20.   обичайте се! любовта няма раса. А религията също! и аз обичам севинч!

22.   Не мога да повярвам що за расисти има...
За любовта няма граници! Ако наистина я обичаш, бъди с нея!

23.   Здрaвей, aз съм дете от смесен брaк, мaйкa ми е туркиня, a бaщa ми бългaрин. Знaм и двaтa езикa, обичaм и увaжaвaм и двaтa нaродa, живея в Бългaрия и съм мюслюмaнкa, въпреки товa имaм много приятели, хорaтa се отнaсят (повечето) към мен добре, и двете стрaни ми хaресвaт. Не знaм кaкво и се е случило не твоятa приятелкa, но зa съжaление подозирaм, че родителите и сa зaмесени... Пожелaвaм ви късмет и щaстие :) ти продължaвaй дa покaзвaш нa родителите и че си добър човек, ще им влезе в глaвaтa :)

Много блaгодaря зa позитивните коментaри спрямо турците ;)

25.   Специално за българските турци, без да искам да обидя някого, имаме истината, казана от Митхад Паша през 1878 г., че са потомци на ислямизирани българи, както и помаците. Но аз приемам, че те се считат за етнически турци и не ги съдя така, както и не съдя румънците, в чиито вени тече 70 % българска кръв и са говорили на български допреди 2 века. Живял съм с турци, не бих казал че са лоши, но ми се струва, че са повечко развратни, поне на думи. Сигурно защото някой им е казал, че като умрат ще имат на разположение 70 и няколко детственици на разположение. Което е лъжа, защото единият Бог казва " Не прелюбодействай", за него няма жив и мъртъв, каже ли, изпълнява се. Зная, че Бог Отец и Аллах, както казват мюсюлманите, е Богът на Авраам, на Ибрахим. Зная, че в Корана пише, че Господ Иисус Христос ще съди живи и умрели. Зная също, че думите и делата на Господа са описани в Библията и там Той казва, че е Бог. След като мюсюлманите знаят, че ще бъдат съдени от Него, защо не отворят Библията и не прочетат думите му, защото Той казва "Никой не дохожда при Отца, освен чрез мене". В този ред на мисли, добрите дела по закона няма да ни ползват особена, ако не вярваме в Него. Не съм чел Корана, но зная, че там са открити от самите мюсюлмански изследвачи 225 неточности, като например, че слънцето залязва на запад в зловонно езеро, че Дева Мария е сестра на Мойсей, че Господ Иисус Христос не е разпънат на кръст и др. За Библията никой не е установил досега неточности. За разпъването на кръст на Господ имаме писмени сведения от езичници-съвременници, които меко казано са мразели християните, а и предсказано от пророците 400 г. преди това. Тъй като Бог Отец е един, значи излиза че образно казано, ние сме деца на един баща. Следователно сме братя и сестри. Зная, че според Мохамед, който не е споменат никъде от пророците, не съм установил досега това, на земята трябва да властват мюсюлманите и за тази цел в повечето случаи са избивали християните, които, по горните сметки излиза, че са техни братя. Бог не би искал брата да убива брата, следователно Мохамед, който подтиква мюсюлманите към това, е братоубиец, не изпълняващ волята на единият Бог. Следователно виденията му не са били от Бог. От съпругите му знаем, че той е изпадал в пристъпи, излизала му е пяна от устата, нещо като Ванга, искал е на три пъти да се самоубива. В Библията такива хора, със същите симптоми, са описани като обладани от демони, които демони Господ Иисус Христос изгонва, хората се опомнят и идват на разума си. Ако четат мюсюлмани това, искам да изкажат мнението си, ако искат, разбира се. Зная, че въобще ви е забранено да се съмнявате в Корана, за вас е грях. Но нали хората казват, че проверката в висша доза на доверие. Тя истината си е истина, така или иначе. И Богът на Мойсей не ще ви съди, защото Той е и нашият Бог. И всеки, който говори срещу Аллах в смисъла, че Той е Богът на Мойсей, на Авраам, на Муса, на Ибрахим, не знае какво безумие върши. Както казва Господ Иисус Христос - Мир вам!

26.   аз съм туркиня и мисля че момичето не е подходящо за теб защото ти си българин а тя е туркиня