Споделена история от Тинейджърски

Искам да помагам на хората и природата
Сайтът според мен е много полезен Не за първи път пиша тук и винаги съм оставала доволна, надявам се и сега да е така.
Обръщам се към хората, които вече са устроили живота си, намерили са си работа или все още учат по някаква специалност.
Аз съм момиче, все още уча в училище. В момента съм в онази фаза "Какво да правя с живота си? " и искам да получа вашите мнения.
Имам цел, която е на път да се сбъдне и аз съм много щастлива от това, но този проект, по който работя е между нещата.
Искам да се ориентирам към професия, с която да помагам на хората, природата, животните и така нататък. Винаги са ме влечали всякакви пътувания, посещаване на защитени местности, паметници на културата, симпозиуми, събрания и неправителствени организации. Искам това, което правя да бъде полезно за всички!
Екология, неправителствени организации, туризъм и други такива неща...
Искам да чуя мнения на хора, които имат нещо общо с това, да ми предложат такива професии, да ми кажат какво се случва при тях, какво образование се иска...
Решила съм да остана да живея в България и да помогна на държавата с каквото мога.
Вярвам, че с дружни усилия всичко е възможно.

Коментари

1.   Бях публикувала подобна ситуация, но не знам защо редакторите не я публикувахте....

2.   Момиче 16, абсолютно сущата съм като теб, само остава да си Пловдив и много бих се зарадвала!

3.   От авторката до номер 2: Живея в град Варна :)
Забравих да добавя, че съм много ученолюбива, общителна, често се представям пред публика и лесно завързвам запознанства. Участвах в английски симпозиум за опазване на околната среда и водите пред хора от различни националности, дори ескимоси :) Темата ни беше за найлоновите торбички и аз и моят отбор успяхме да спечелим дебата по темата! От този момент започна да ме влече към тази работа.

4.   От номер 2,
първо искам да се извиня за правописа ми в предишния коментар.
За съжеление аз съм много притеснителна, като контраст на това и аз съм общителна, обичам да общувам, да се срещам с нови хора и съм с отворени обятия за всякакви нови приключения. Търся подобни фондации в Пловдив, които помагат на хора в нужда. Още по-хубаво ако също имам шанса да учавствам в симпозиум, презентация, доклад (или друго) с участието на чуждостранни хора. Радвам се, че сподели това, но мисля че не успях да се натъкна на годините ти. :)