Споделена история от Тинейджърски

Зелени или сини очи
Здравейте въпросът ми е главно отправен към момчетата момчета какви момичета предпочитате? С червени дълги коси с зелени очи с бяло лице или с къса руса коса и сини очи и още един въпрос за сините очи, ако предпочитате сини какви точно тъмно сини като тъмно синьо море или светло сини като като небето в слънчев ден. и още един въпрос вярно ли е че зелените очи са по рядки от сините и че сините очи урочасват аз съм точно с зелени очи дълга червенена коса. момиче на 16 години

Коментари

1.   Приятелката ми е с прекрасни зелени очи, така че естествено, че предпочитам зелените очи. И да наистина са доста по - рядко срещани от сините. Със сини очи са над 50 % от населението на земята, а със зелени са едва 2-3%.

3.   На 17 съм, момче, кафеви очи и кафява вълниста коса - направо да си те взимам, а? :D Шегата настрана ама зелените очи са по-редки със сигурност - майка ми има такива и друга жена с такива очи не познавам - пък да не говорим за момчета/мъже... Червената коса е много готина, особено тъмночервената, ама иначе най ме кефи русата дълга коса (червената на 2-ро място) :)

4.   сини очи дълга руса коса

5.   Аз съм за зелени. Сини не харесвам. Студени са. И да зелените очи се срещат по-рядко от сините. Аз съм от масовите- кафеви.

6.   Искам първо да кажа, че за мен цветът на очите пък е най-малко важен, вътрешната красота е най-важната. Момче съм, имам светлосини очи - небесен, леден цвят и мога да кажа, че моите очи досега никого не са урочасали и това са бабини деветини. Зависи си от енергията на човека, не от цвета на очите. Ако питаш мен като цяло, най-много ме привличат момичета с големи черни/тъмнокафяви очи, както и с кехлибарени, светлокафяви очи. Просто ми се виждат по-топли цветове. Нямам сериозни предпочитания относно външния вид. Зелените и сините очи ми харесват еднакво. Зависи от човека. Зелени очи/червена коса е страхотна комбинация, но лично аз харесвам ако е естествено рижава или поне медночервена, а не така да стои изкуствено и остро като на Жана Бергендорф. Къса руса коса и сини очи също кърти! Не искам да те обидя, сигурно зелените очи се срещат по-рядко по принцип, но в моя клас например има 5 момичета със зелени очи и 3 момчета, няколко с пъстри и останалите с кафяви. Няма нито един друг със сини освен мен. Като цяло в моя град съм срещал много зеленооки, но синеоки - не толкова. За нюансите на синьо - няма значение, но може би светлосините повече бият на око и по-лесно се забелязват. Важното е ТИ да се харесваш, не гледай момчетата! Не си струва заради никого да се променяш!

8.   По рядко срещaни сa зелените очи. Уроките сa по- скоро от чувството, което изпитвa, който гледa, без знaчение цветa нa очите. Цветът нa очите зaвиси от количеството мелaнин, който всеки имa. Нaй- тъмните, съответно с много мелaнин, зелените- средно, сините- почти липсвa, при aлбиносите въобще липсвa тaкъв.
Комбинaциятa зелени очи- червенa косa е много крaсивa, но по- вaжно е и излъчвaнето. Aко си стиденa, с оновa неприятно излъчвaне нa " хвaнaлa Богa зa рогa ", всяко обикновено, слънчево и усмихнaто момиче, ще изглеждa по- крaсиво. Aко обaче, при тaзи комбинaция си и жизнерaдостно, нежно и усмихнaто момиче- поздрaвления крaсaвице!

10.   Естесвено сини с руса коса.

11.   До първи номер.
Говориш глупости. 60 процента са хората с кафеви очи, 30 с черни, 2 със зелени и 8 със сини. Точно пък сините очи са вторите най- малко разпространени.

12.   Тъмна коса (черна или кафява), синъо-сиви очи и мургава кожа. Видя ли нещо такова просто ми спира дъха. Досега съм виждал само едно такова момиче и не мога да изтрия спомена за нея.

13.   Черна коса, сини очи.

14.   Авторката: благодаря ви

15.   Кафяви очи и кестенява коса, но не къса. Най-добре малко под раменете.

16.   Номер 1 обратното е..
2% са със сини очи после са кафявите и зелените съответно с по ~49%

17.   По добро комбо от руса коса и сини очи(небесно сини) няма. :)

18.   Авторката: до номер 11 грешиш мой човек виш в нета кои са на редките очи -зелените, аз хора с сини очи непрекъснато виждам непрекъснато. Благодаря на номер 1, 15, 8, 5, 3, най много благодаря на 5 номер

19.   До номер 16 сините очи урочасват такаче като сиим толкова голям любител внимавай да не те омагьосат и не е вярно зелените очи са по рядки от сините сините очи са 50% а зелените са 2, 3 % процента

20.   По рядко срещани са зелените очи, факт. И аз съм със зелени. Колкото до урочасването, чувал съм, че по-скоро светлите очи урочасват: зелени, сиви, сини, когато са светли. Иначе знам, че за съжаление точно за зелените се говорят най-гадни неща.. че хората били завистливи, злобни и т. н. Сините се свързват с чистота и непорочност, а кафевите с топлина, лоялност. Поне така съм чувал от хора, които се интересуват от такива работи. За мен са само некви щуротии това, характерът не може да зависис от цвета на очите или косата или кожата, ама както и да е. За косата аз лично червена коса никак не харесвам.

21.   Моля ви! Почетете малко за очите, защото най- редки са зелените, сините очи са два пъти по- разпространени от зелените, после са хората с черни очи и с кафеви очи са повече от половината жители на света.

22.   И аз харесвам зелените очи. А и сини очи и руса коса ама хич не харесвам особено къса руса коса отврат момче на 20 години

29.   Номер 11 за разпространението е прав, а 1% са с жълти/кехлибарени ^^ иначе, много харесвам къси руси коси, а всички очи ми се струват красиви.

30.   Виждам, че се провеждат спорове. Момиче на 17 съм. Имам скандинавско бяла кожа, сиви очи, които на моменти синеят и рижа коса. Получавала съм комплименти, че рижата коса ми ходи много- принципно съм руса. Всички очи са красиви по свой начин, но мен най- много ме привличат жълто- кафевите, маслинено черните, наситено зелените и сините очи с небесен цвят. А комбинациите при момчетата руса/ рижа коса и светли очи, зелени очи и черна коса ме подлудяват.

31.   Не сравнявай твоята хубост с тази на другите. Всеки е красив по свой собствен, уникален начин.

Мика

33.   До няколко години, ще може да се изсветлява цвета на очите, затова очаквам синеоките да станат многобройно повече, поне сред чалга средите. Подозирам че едно 80% от българските жени, ще станат синеоки.

34.   Момче на 17 съм и като цяло перфектното момиче за мен е със синьо-сивкави очи и дълга руса коса :)

37.   Авторке от 29 коментара -9 са твои и във всичките пишеш, че сини очи и руса, коса била циганска комбинация. Ми да ти кАжа не е! Ела виж скандинавките, млечна кожа, синиочи и светла коса. ледени кралици. И ти сама доказа, че всичко е до човека. Имай си ги зелените очи, като ти гледам характера, каква полза от тях.

38.   И още нещо. Жълтите и черните, ако става въпрос са още по редки и екзотични. дълбоки, такнствени и интригуващи. Аз не мога да се сетя за човек с черни. с кафеви, като мен колкото искаш, но черни не се сещам за бякой.

39.   До номер 33 прав си да именно затова зелените очи са най редките и най красивите иначе и сини очи харесвам ама само в комбинация с черна, кестенява коса, русото е цигански цвят иначе съм за зелените очи момче на 16 години.

40.   Аз съм с руса коса и сини очи( като океан ), аз лично предпочитам тъмно кафеви очи, нещо като черен шоколад. Мисля, че и сините очи са редки, защото честно казано само в родата ми съм виждала хора със сини очи.

41.   Тъмна дълга коса на едри къдрици съчената със тъмно кафяви очи (тъмен шоколад) и красиви големи устни могат да ме побъркат просто. А от както се помня се по такива се заглеждам. И между другото аз съм със сини очи и светла коса обаче наистина може би сините и кафявите очи са най-масови но пък тъмно кафявите са доста редки и страшно красиви. Аз иначе не харесвам зелени очи особно пък с червена коса ама въпрос на избор.
момче/17

42.   До номер 37, еми скандинавките са си те те, а русото е цигански цвят, за сините очи не мога да кажа същото красиви са, но не могат да се сравняват с зелените

43.   Авторката: грешиш номер 37 мои коментари са само номер 14 и 18 нямам нищо против русата коса, и сините очи повечето ми приятелки са така, руси с сини очи. И честно казано не съм съгласна че русото е цигански цвят е напротив руса коса и сини очи са мноо яко комбо. А относно зелените очи поне аз така съм чувала, че са много рядки особени наситено тъмно зелените,

44.   Момче на 20 години, до номер 37 и, защо си мислиш че от 29 коментара 9 са на авторката? За това че русата коса и сините очи са цигански - а? И аз харесвам зелени очи и смятам че, русото е цигански цвят, а пък твойте скандинавки с млечна кожа, сини очи, и руса коса, ги запази за себе си Така че си дръж твойте ледени кралици, за себе си. Извинявам се ама е вярно!

45.   Авторката: до номер 29. Да прав си аз лично не съм виждала човек с жълти, или кехлибарени очи- те наистина са по редки дори и от зелените, може би 1 %. А пропуснах да отбележа че мойте зелени очи са нещо наситено междо тъмно и, светло зелено. И в никъкъв случай не искам да се хвяля, но непрекъснато получавам комплименти за очите си, и да независимо какви очи или коса имаш, най важни са вътрешните качества може, да имаш много красиви стъклено сини очи и дълга руса коса коса, но ако си лош човек отвътре няма смисъл същото е, и с зелените кафявите очи Според мен и сините очи не са толкоз много но все пак са значително повече от зелените и по специално от хора с смесени тъмно, и светло зелени като мойте

46.   Здравейте! Аз съм лично с тъмно руса коса, която през лятото става на руси кичури. Очите ми са пъстри. Повечето хора, които срещам ми казват, че са зелени, но имам снимки, в които съм със сини. В моето семейство са със сини и кафяви... Според мен всеки си е уникален не толкова по очите или изобщовъв външния вид, а по излъчването и самия характер!!

47.   Не греша авторке. Hasha ясно показва, кои са твоите коментари. n37

48.   Авторке стига се излага. Пишеш от името на момчета, момичета и т. н От hash-a ясно се подразбира, че един и същ човек ги е писал.

49.   Авторката : като не разбираш не пиши и не пиша от името на момчета, еми не свички хора харесват сини очи и руса коса, трай си

50.   Наистина проследих на всички хаш-овете и най-много има :
hash: 27d41ee5b4, който всъщност е авторката. Беше писала от името на едно 20-годишно момче. Авторке няма смисъл да се хвалиш със хубавите ти очи...

51.   Горкото дете! Авторке с тоя характер пак ти казвам от очите ти файда няма. Да си чувала, че красотата е комплексна? Познавам мо миче с изумрудени очи, гърбав нос и тънки устни. Ами не е първа красавица, но пък е пич, както се казва. друга, която е със съвсем обикновени очи, кестенява коса, но е изписана кукла.

53.   Червена коса дълга, сини очи.

57.   Авторката: добре де хора защо се заяждате аз само искам мнение какви коси, очи искате такива неуместни коментари не са ми от полза, така е най важни са вътрешните качества знам го, и не съм писала от името на 20 годишно момче ама моля ви се, да проследих, хашовете и наистина съвпадат с мойте но наистина не съм аз аз искам чужди мнения, знам си мойто какво е. И край не искам повече коментари

58.   Еми спри да се хвалиш . Аз лично предпочитам сините очи .

61.   Здравейте. Аз лично като малка съм имала тъмно-кафяви, а сега, на 15, станаха кехлибарени и зеленикави. Четох в Интернет и видях, че всъщност най-редкия вид са жълтеникави. Аз лично ОБОЖАВАМ ТЪМНО-СИНИ ОЧИ!!!!

62.   Аз съм със зелени очи. Водят се пъстри, но са зелени. Наистина много често получавам всякакви комплименти относно тях. Аз лично познавам още един човек със зелени очи, всички други са или с кафяви, или със сини
А относно предпочитанията, черна дълга коса и сини може би.. каквито и да са, но да са светли

63.   Майка ми е със зелени, а баща ми със светло сини аз пък съм със светло кафеви.. ха ха

64.   Важното е да не са празни или злобни. Моите са пъстри със зелено, синьо и сиво и съм получавала всякакви коментари. Кои искрени, кои от злоба и простотия... Очи - не нося все още очила, значи си вършат добре работата.

65.   В по-горните коментари пише, че сините очи са 50 %. Не може от 30 ученика в клас да има 1-2 със сини очи 1 със зелени очи и после 50% да са тези със сините очи. Когато съм в автобуса най-много пет човека като броя и себе си са със сини очи и още толкова със зелени.

66.   Аз съм на 15 години, с тъмно- руса коса, много светлокафяви очи, отиващи към зелено и светла кожа. На мен лично ми харесват зелени очи, руса коса и бяла кожа.

67.   Всеки си има различно мнение и наистина по-важно е това от вътре. И само искам да кажа, че в моя клас само 3 деца са със кафяви очи, а всички останали с зелени, сини пъстри и т. н.. Зависи изцяло от човека...