Споделена история от Тинейджърски

Многократно го моля да престане с обидите и грубостите, но той отказва.
На 14 години съм. Още нямам приятел но харесвам едно момче. Проблемът е че той знае че го харесвам и отгоре на всичко се държи с мен грубо и ме обижда.

Многократно го моля да престане с обидите и грубостите, но той отказва.

Моля ви изпратете ми съвет как да го накарам да спре с обидите и грубостите!

Благодаря ви много!

Коментари

1.   Няма как да спре мила! Малко са му годинките още и въобще и не му пука за теб! Откажи се да се занимаваш с него, какъв е смисъла?

2.   Не ми е много ясно как продължаваш да имаш чувства към човек, който те обижда и унижава.Все още си много малка и тепърва ще разбереш какви добри момчета има и какви простаци.

3.   Съгласна съм с всички, не си заслужава да продължаваш да се занимаваш с такъв простак, според мен това е комплексар, така че най-доброто е да не му обръщаш внимание, за да спре да се мисли за важен. Още си малка и тепърва ще срещаш хора, които ще си заслужават. Успех

4.   Присъединявам се към тях, заеби го този простак...не си заслужава :)

5.   Хвани си приятел и се развявай с него пред него.
Сега си мисли, че е много желан, но всъщност е още много смотано лапе и като мине време тогава ще го осъзнае.

6.   Що не му теглиш една и не го пратиш на франкфурт на майната му? Надува се като пуйка защото знае, че го харесваш. Зарежи го да не ти пука и тогава ще си добре. А той да се псува ако иска. Аз съм мъж.