Споделена история от Тинейджърски

Писмена разработка на матурата по география
Здравейте! Търсих подобна тема, но не открих. Съжалявам, ако има друга такава тема или не е за правилния раздел. Силно се надявам, историята ми, да публикувана.

Вросът ми е свързан, с матурата по география и по точно с писмената разработка накрая. Нека тези които са държали матура по география, да споделят накрая на тази задача дето се пише текст, колко са написали те самите, по принцип колко страници трябва да се напишат горе долу, какви теми се падат, кои теми са най лесни да се пише по тях и така нататък. Или ако някой има, някакви определени впечатления от матурата, нека също сподели. Всичко ще ми е от полза.

Благодаря предварително!

Коментари

1.   Здравей след 22-ри ще ти кажа, ако не е късно :D. Майтапа настрана, ако някой е държал да сподели, че сме на голям зор. :D

2.   Ами аз преди три години писах 3 или 4 страници беше ми се паднапа темата за Дунавската равнина която знаех добре, отделно си проверих и отговорите на теста от него имах около 50 т някъде. Накрая имах 5, 68 на матурата. Ако останалото ти е вярно дори да не си писал /а много ще я изкараш с поне 4, 50 мое мнение. Пиши после как е минало. И още нещо ако географията ти е била трудно е можело да избереш някой друг предмет, който да ти се отдава повече история, биология, химия, английски. Аз лично я избрах, защото ми беше любим предмет пишех всички разработки решавах тестове ходех на консултации при госпожата ми и накрая усилията ми бяха възнаградени. Това от мен успех и пиши по - нататък как е минало.

3.   Здравейте, благодаря че сте коментирали. Номер 2 избрах географията, защото ми е любим предмет и най ми се отдава. Историята и биологията ги харесвам, но не бих ги избрал за матура. Английския, няма да мога да си преведа въпросите. Химията, я мразя много. Смея да твърдя, че наистина разбирам географията. Но от всичко това, което прочетох за матурата и което знам като материал, на самата матура тази година, имаше около 20% от него. Дори и учителката по география, каза че в сравнение с миналата година тазгодишнота матура, си е била сложничка. Но след качиха отговарите от тестовеата част, се поуспокоих и съм доволен горе-долу. Надявам се че съм се справил. Темата не ми хареса кой знае колко, но и не беше много зле.
Написах 2 страници, но все верни и важни данни. Сега чакам, само резултатите и ще ви пиша тук.

Автора.