Споделена история от Тинейджърски

Въпрос към момичета
Здравейте имам голяма нужда от вашите съвети.Аз съм на 15 имам приятел на 20 години.Той иска секс но аз се дърпам , но всъщност го обичам адски много.И знам , че повечето в този сайт имат опит и затова ви моля за искренна помощ и дали е нормално за 15 годишно момиче вече да пробва прословутия секс.Моля помогнете ми : )) .

Благодаря предварително.

Коментари

1.   Ако не се чувставаш готова и не го искаш, не го прави само заради него. Ако и той те обича ще изчака колкото е необходимо.

2.   Ми то в днешно време още на 13 почват , така че може и да си закъсняла....Ако го направиш после следващата ти тема ще е "Може ли да съм бременна" или нещо от рода...
Не бързай, малка си още, изживей си детството и тогава мисли за подобни неща...Аз на 15 още играех с децата пред блока...

3.   Трябва да го направиш, когато си готова, а щом ходиш с 20-годишен, мисля, че е било ясно, че ще се стигне до там още в началото...ноо недей бърза, само защото той го иска

Мег*

4.   Както каза номер 1 , ако не си готова не го прави..заради него..когато си готова ти..тогава!Даже и да се разделите..заради тва,че не си готова и неискаш да го направиш...ще разбереш , че той не е човека за теб...направи го наистина когато си готова,а не заради някой друг..за да го задържиш..след това ще се съжаляваш..И аз бях преди няколко години в такова положение..бях на 15,а той на 21.. много настояваше...аз се чудих дали да го направя.. и не го напраих...и се не са съжалявам,че преди време взех това решение...

Дано и ти вземеш правилното решение...!
Djudje

5.   Мило момиче,трябва да правиш секс не по настояване на някои,а тогава,когато почувстваш,че го искаш.Не избързвай!Успех!

6.   Нормално е да се прави секс когато се почувстваш готова, а по post-а ти разбирам че не си. Аз също започнах да водя полов живот на 15 години, но знаех че го искам.По-добре поизчакай малко и му обясни, че искаш да си готова за секса. Все пак и на теб трябва да ти хареса, нали?:)А това няма как да стане ако не го искаш!

Успех! :)

7.   Ако ти не искаш и той наистина те обича/харесва ще те разбере. Ти си решаваш.

8.   Според мен си малка.
*7*

9.   Има момичета дето са на 13 и са го правили , а има и момичета дето са на 20 и не са го правили.Малка си!!!

10.   От така зададен въпрос, да разбираме ли,че ти си готова и искаш, но само се спираш заради нормата? и аз самата бях на 15 както и на теб казват закъсняла си ахха :) когато си прецениш тогава е нормално

11.   напълно съм съгласна с 1

12.   Много си малка още за секс с 20 годишен батко! Съзрей първо психически!

13.   СТ1: Сега няма какво да се лъжем пича е исползвач и иска да ти е пурвия това е истината няма любов поне от негова страна има замаяване на 15 годишно момиче . Извинявам се много нито искам да съм груб нито да те обиждам но това е истината . Зарежи тоя използвач и си хвани за приятел някое по младо от него момче . И го направи тогава когато ти го искаш и си готова .

14.   според мен недей мила малка си ще те наебе и остави

15.   Не е сигурно че ще я наебе и остави след това.Аз съм на 16 и приятеля ми е на 24,не сме правили още секс а сме заедно от 1 година и нищо не ми е споменавал за секс,само ми каза че ще го направи когато аз му кажа че съм готова.Не всички мъже са такива каквито си мислите.
Според мен трябва добре да решиш какво да правиш.Остани сама,помисли дали наистина си заслужава.Успех ! :)

16.   Има момичета на 13 които са го правили обаче ти не го прави.Този е на 20 , не мисли че му пука за теб.После ще те боли цял живот!

17.   Прословутият секс не е като буркан със сладко да се пробва...Сексът е хубав,когато е съзнателно желан и до него се стига не по предписание,а от страст и любов.Иначе си е едно механично чукане,за някои-с последствия!

18.   Съгласна съм с всички до тук,обаче момчето на 20 си има и нужди. Да не подценяваме и това. За това си има риск, каквато и позиция да заеме момичето. Сама си реши какво да направиш. Колкото и да те обича, физиология е това- ще се изнерви, може и друга да си намери. Аз бях на 16-почти 17, но това беше доста отдавна. Сега живота е друг. Малка си наистина, но все пак е въпрос на себеусещане.