Споделена история от Тинейджърски

Срамежлив или не ме иска?
Ще започна направо .. преди известно време се запознах с едно момче, той даваше признаци, че ме харесва, аз също имах симпатии към него, но по една или друга причина не се получи .. основно защото и двамата бяхме пасивни, той - защото е ужасно срамежлив, аз защото никога не поемам инициативата ..
мина известно време, аз имах няколко връзки и в крайна сметка с момчето отново се срещнахме, случайно .. осъзнах, че пак го искам, но все още съм си така неуверена и притеснителна ..
когато сме в компания, усещам, че ме гледа, но когато го погледна, той си извръща погледа .. заговаря ме от време на време, но като цяло предпочита да си говори с другите .. когато сме сами (понеже се прибираме в една посока), не си разменяме повече от няколко думи, той почти не ме поглежда ..

чудя се дали просто е срамежлив, дали ме харесва и затова да се държи тъпо .. или просто му е неудобно заради "миналото" ни? (което е странно, но е съвсем логично..) дали му е неловко в компанията ми защото някога съм си падала по него и то много - и той го знаеше .. и дали да се опитвам или да продължавам?

Коментари

1.   Всичко на един дъх и с едно изречение с ?
Едва го изчетох, спря ми въздуха...

2.   Иницирай разговор с него и го попитай в прв текст,аджеба срам ли го е,страх ли го е,или е безразличен.Баси и мъжете са се навъдили!

3.   Олееееееееее все едно чета моята историяяяяяяяяя... Направо се шокирах, мислех си, че едва ли не на сън съм го писала аз :D Нямам идея какво да те посъветвам, Защото съм във същото положение, моля те само дръж ме в течение>..Ще следя историята с небивал интерес, даже се надявам и да си пишем някъде, ако си съгласна...

4.   От авторката:

ако го питам директно, ще вземе да извърти нещата с нещо от рода "ма не, що си мислиш, че се държа по-особено", абе ше се направи на две и половина :/
аз просто имам нужда от малко увереност ..

6.   Мн е кофти нали и аз съм така, включително и за увереността и самочувствието.

7.   :оооо Това е сън!! Историята е същата като нашата :Х

8.   И аз съм в същия филм.. :/

9.   ? очевидно на всички историите са ни еднакви, така чее .. ако на някой му излезе късмета и се оправи с тия мъже - пишете (:
и наиииистина ще оценя някой и друг съвет..

11.   Момичета, страха от отхвърляне е главната причина за липсата на активност от ваша и от негова страна, но...който го е дтрах от мечки да не ходу в гората.:))Действайте по-смело.