Споделена история от Тинейджърски

Не съм запознат ?!?
Здравейте

аз съм момче, на 14 г. тази година завърших осносното си образование и на бързо се записах с всичките си приятели в една гимназия, мислч, че не съм обмислил добре ... та сега точно на 15 септември ми се падна да замина за софия за втората си операция на очите .. максимум 3 седмици няма да мога да излизам, на даскало и т.н. но истинския проблем е спрямо даскалото .. попитах познати дали мога да си взема документите и да ида да се запиша в др. даскало .. всички ми отговориха "не" трябва да учиш в това училище където си се записал първия срок, и чак след това можеш да си вземеш докумените и да издеш да се запишеш в др. даскало .. окс нека който е по запознат да каже ... но проблемите не свършват до тук!!!

В тази гимназия как да ви обесня не е трудно, точно заради тази причина бягам оттам тя няма да ми даде добра реализация .. в това училище което се разбрахме с един приятел, че ще се преместим е средна гимназия в смисл .. добра е, но не е с желаната от мен паралелка .. тоест няма такава паралелка кяото искам аз ... има и друга гимназия която е с повишена трудност .. но пък в нея има таази паралелка която аз търся .. но пак разбирасе няма как да уча там ,,, този приятел който иска да се преместим в така наречената от мен "средна гимназия" е само един
"а и да си кажа честно, не ми върви много много в даскало, поне не ми върви по всички предмети по скоро 64/35 %"
... а всичките ми саученици от придишното даскало не смятат да се местят и ще продължат да учат в лесното даскало .. а пък приятеля ми не иска да дойде с мен, да учим в тази гимназия със свръх повишена трудност, казахму айде са ти ве, ще учим по цял ден к'во толкова, той не та не .... "пък и много уроци и предмати съм пренабрегнал до сега.. все пак както се казва неможе от 1 да скочишна 3 ако не си посетил 2 .. " "а и ако ида в връх гимназията маки, че ще имам проблеми с оценките, ма и с момчетаата в смисъл .. всеки знае как е онзи се праи на терикат другия се ебава трети напрао на бой налиата" абе ще е чудо ако исторята бъде одобрена, и още по-голямо чудо, ако има някакви полужителни коментари .. зная, че историята е доста объркваща, но найстина съм във безизходица .. не зная какво да правя .. плисс помогнете Smaly

Мерси предварително

Коментари

1.   Няма значение къде ще учиш,важното е да си налягаш парцалите и да четеш здраво,за да може да се реализираш в живота.Остави ги приятелите,всеки да се спасява поединично.Ще си намериш нови приятели.

2.   Eми, така е. Не знам, разучи и питай дали можеш да се преместиш, ама честно казано, да си мислил преди това. Какво е това "Да ида в скапаното у-ще, шото да не се разделиме с приятелите." Аз не направих така, ама най-добрата ми приятелка още ми е такава, а останалите ни приятелки се оказа, че не са ни толкова близки, колкото мислехме, така че...в нова среда тепърва ще се запознаваш с нови хора, няма да останеш без приятели...

-littlehebi

3.   1. - мисля, че не си ме разбрал добре .. не ми е проблема само с ученето, а и с момчетата .. ще ми разкажат играта ако ида сам там .. и
2. прав си, да съм му мислил .. вярно е, че ще намеря приятели. проблема не е там, а че има и такива, дето се правят на интересни, и най-тъжното е, че няма кой да им се опълчи ..

4.   Айде де помагайте плийсс .. никой нищо ли няма да каже по темата ,,

5.   Такам ... аз бих ти казала, че навсякъде ще срещнеш трудности в живота ,дали ще е в това даскало, или не ? не се знае, но след време, когоато работиш, твоят приятел няма да е до теб, а в работата ще има такива хора, които ще ти се опълчат и т.н и ти сега ако не се научиш САМ да си помогнеш ... не знам кой ще ти помогне, така че изправи се пред тази трудност да си сам, все пак си момче ... как може да се страхуваш от това нещо ? Аз съм момиче и изобщо не ми беше притеснено, че не познавам никои, че някои може нещо да ми каже на криво, сам трябва да се оправяш в тоя живот, не да разчиташ на някого, това ще ти изиграе адски лоша шега.