Споделена история от Тинейджърски

Любов или нещо друго...
Здравейте!

Аз съм момиче на 18 години. Пиша ви, защото искам да споделя историята си и ако е възможно поне малко да ми олекне.

Когато бях на 12 години започнах да харесвам момче, с 2 години по-голямо от мен. С течение на обстоятелствата започнах и да го обичам. 2 години не се престраших да разкрия чувствата си, но дойде момент, в който му писах СМС. Няма да уточнявам подробностите, но стана така че тръгнахме.
4-5 месеца се чувствах на 7-то небе, но сигурно се досещате, че и най-хубавото изживяване си има край. Той започна да изневерява и то все с най-добри приятелки, с братовчедки и т.н. Разделяхме се и се събирахме 1000 пъти. Цели 6 години продължаваше това!!! Но за мен времето нямаше толкова голямо значение, защото го обичах! Сега не го обичам, не знам защо... Може би ми е писнало толкова години от изневери, кавги, раздели и събирания... или с две думи от несподелената любов. Както всеки нормален човек искам тя да е споделена.
Наскоро тръгнах с едно друго момче. Той е с 6 години по-голям. Знам, че много ме харесва и се надявам да няма за цел да ме "вкара" в леглото си както предишния. Имам известни колебания относно чувствата си. На моменти страшно много искам да съм с него, а в други - по-малко. Не знам на какво се дължи това, но много мразя колебанието! Звъним си почти всеки ден и ако не ми се обади, ми е ужасно гадно! Питам се дали това е любов (харесване) или нещо друго...
Ако някой е имал това колебание и е успял по някакъв начин нека сподели. Приемам всякакви мнения!

Поздрави и целувки!!!

Коментари

1.   Ти не знаеш какво искаш .. абе дано да не е това, което си мисля, но ти препоръчвам да ги зарежеш и двамата .. по приньип момичето осеща кога найстина едно момче изпитва нещо към нея, но това обонение губи обхвата си, когато момичето го е харесало първо и то го е пазило в тайна известно време а най-вече го обича .. мисля, че трябва да намериш истинския човек, макар, че си само на 18 .. заеби ги тия, пък и да не ти пука много много ..... бъди малко и ти лошо момиче, пък нека момчето направи първата стъпка, и дано това обонание не си загуби обхвата, е поне не веднага ,, :) бъди себеси и стани лошото момиче, провукирай хората да говорят зад гърба ти .. :)