Споделена история от Тинейджърски

Привързаност след секс и самосъжаление
Аз съм тинейджърка на 15 години, харесвам момче на 18 години. След малко време той почва да ме търси, да излизаме и така ми предложи неангажираща връзка и аз се съгласих, но му казах че искам малко време. Той ме изчака един месец, през това време постоянно беше загрижен за мене. Говорихме си след секса че аз мога се превържа към него и той ми обеща че няма да ме изостави. Дойде деня в който решихме да го направим и на двамата ни хареса, продължехме да се виждаме след това и след месец решихме пак да го направим. Но след втория път аз се привързах и това го споделих с него той почна да се държи странно, да ме лъжи и най-вече да ме избягва. Но случайно се запознах с хора които го познават и разбирам той какви неща прави през времето което ме избягва. Реших да им споделя за това, въпреки че ме беше срам и те ме подкрепиха и не вярваха че техния приятел е постъпил така. Той започна с друго момиче и мен просто ме пренебрегна дори след като му казах "на еба ме и ме остави въпреки че ми обеща" то отречи думите ми. Има дни в които се засичаме постоянно в дни които ме познава и дни в които ме подминава като непозната. Боли ме много че не ми каза че е изградил връзка с друго момиче, а предпочете да ме излъже и до ден днешен още отрича че няма нищо с друго момиче. Просто той ме накара да се чувствам празна отвътре и не мога да приема тази болка ако може някой добър съвет ще съм благодарна.

Коментари

1.   Според мен си си втълпила, че си привързана. Не ходи по него, защото е жалко, а никое момче не харесва жалки момичета. Живей си живота.

2.   Възмутен съм! Той ти е предложим само да правите секс, във "връзката" ви е нямало никакви чувства. Как може момиче да се съгласи просто ей така да прави секс с човек, който почти не познава. И после му се сърдиш, че те е изоставил. От неговото предложение за секс би трябвало да се досетиш, че той те използва. Ако искаш съвет - преди да действаш, МИСЛИ!!!!

3.   Миличка, това да ти е обица на ухото друг път да си отваряш очите по - добре за подобни боклуци. Много ясно, че е те е използвал, сега вече е готов за следващата бройка. Жалко е също, че първия ти път е бил именно с подобно нищожество Станалото станало гледай напред учи и не мисли повече за него. Няма да стане той човек. Ти ще си намериш някой по - добър, който ще те обича и уважава наистина а няма да си поиграе с теб и после да те захвърли на боклука. Има все още свестни момчета, но са малко, все някога ще срещнеш своя принц. Остави го този парцал и не се унижавай да го търсиш изобщо!

4.   Ето защо сексуален живот не се започва на 15, защото акълът ви е още за круши, както се казва. "Наеба" е една дума, както и "намаза", примерно.
И като ти е обещал, какво? Пробвал е, не му е харесало, макар че ти е казал обратното, и - дотам. Такива неща се случват постоянно. Не е задължително двама души, които стигнат до секс да се харесат в леглото, макар че по-опитните в житейско отношение хора разбират че не биха си допаднали още преди да са правили секс.
А ти ако си мислиш, че това, което сте правили е било секс си в голяма грешка. Било е просто търкане на два епидермиса... Ще разбереш какво е секс чак като станеш на 35 години някъде и след стотици опити и няколко партньора.

5.   Аве 2 и 4 вие не четете ли? Хейтъри не се толерират, другите имат нужда от съчувствие.
2 - не учи на акъл момичето, като не знаеш, че се казва "когото почти не познава. " Тя поне е грамотна.
4 - и ти не си много грамотна, виж само колко запетаи си пропуснала. Тя да започне ли да те поправя?
А до авторката:
Той е постъпил гадно с теб, но животът не свършва дотук. Може и да няма друго момиче. Връзката се гради около доверие, може да го е срам, че ти е отнел девствеността, а ти си се привързала много към него.

6.   Все едно четох за моята ситуация :D само където съм 3 години по-голяма и не съм го направила. Много е примамливо, когато ти предлагат нещо несигурно и усещаш една тръпка. Разбирам те и разбирам защо си го направила. Всички коментари, който са хейт и от сорта "мисли, преди да действаш", не ги приемай навътре, защото съм сигурна, че си го премисляла адски много време, преди да го направиш. Вече си имаш едно на ум, болезнено е, да, но животът продължава, а ти заслужаваш нещо по-добро от него. :) Затова не се втелясвай в цялата история, приеми я като опит и урок и за следващия път ще си знаеш. Късмет :)
Ж 18

7.   Да не мислеше, че щяхте да се държите за ръчичка до безкрайност?
Момичета, които се мислят за големи, а нямат 18 години до там завършат - правят секс и айде довиждане!
Почвай да учиш, спри да се занимаваш със глупости, да ти е за урок!

9.   Номер 5, авторката има над 20 пропуснати запетаи и няколко елементарни правописни грешки. И после била грамотна ли? Нищо чудно, ако ти си самата авторка, и*род!

10.   Такааааа, мисля че момичето искаше да ви помоли за съвет как да постъпи сега и за напред. Не да я критикувате че го е направила, точно и ясно не знаете ситуацията така че всичко е било подвеждащо. Да било е грешка. До номер 7 извинявай но къде си прочел/ла че щяли вечно да се държат за ръка? А колкото до останалите потресена съм от разсъжденията ви :)
Р.

11.   Номер 9 ти слабоумна ли си? К'во започваш да се заяждаш успокой се малко, да грамотна е... Вие хора сте ужасен народ сериозно.. Тук е място за съвет и помощ а вие търсите кусурите на другите.. ужас
Р.

12.   Номер 9 ти слабоумна ли си? К'во започваш да се заяждаш успокой се малко, да грамотна е... Вие хора сте ужасен народ сериозно.. Тук е място за съвет и помощ а вие търсите кусурите на другите.. ужас
Р.

13.   №12, имаш доста пропуски във пунктуацията - трябва да практикуваш повече.

Авторката сама трябва да си направи изводите, въпреки че достатъчно постове има във темата.
Българските младежи мислят, че са много високо... за жалост не осъзнават колко са ниско...

14.   Абе вие какво сте се зели да се заяждате. Кой е грамотен? Кой неграмотен? Вие сте в този сайт само да се заяждате и да търсите косурите на афторката. Вместо да я поткрепяте. Да вярно допуснала е грешка, но тя иска подкрепа. Ако вие бяхте на нейното място щяхте да искате подрепа и ако никой не ви дава как бихте се чувствали. А? Аз ще я подкрепя афторката, защото знам, че ще и е приятно. Бих и казала ти си страхотно момиче не тъгувай че някой си те е зарязал. Това е живота. Продължи напрет. Намери някой, които те поткрепя и те харесва такава каквато си. Не му мисли. Давай!

15.   Използвал те е, моя съвет е да продължиш напред има и др момчета, но друг път внимавай.

16.   Ти изобщо мислиш ли к'ви ги вършиш и к'во правиш!? Момичетата на тая въздраст бързо се влюбват, но е за кратко при повечето случаи. Разбирам те, влюбила си се в едно 18 годишно момче, което си имала за свестен и добронамерен, но жестоко си сгрешила миличка. Той те е използвал!!! Гледал е просто как да забие с една дума, а ти глупачето си се вързала..
Виж, той е на 18- вече е пълнолетен и може да си прави каквото поиска с живота си и е МОМЧЕ, докато ти си МОМИЧЕ и на вс. от горе 15 годишно. Честта е най-важното нещо за едно момиче. При момчетата не е така. Те гледат само как да го направят и изобщо не им дреме какво може да стане след това с живота на момичето! Вкарват го в леглото и после го зарязват като животно, след това момичето осъзнава грешката си.
Той е на 18 бе човек, ти си на 15- а помисли малко а? Връзват ли се нещата??? Разбирам, да сте заедно поне от около 1г. - е тогава вече си имате доверие, познавате се и к'во пречи като е по-голям от теб тогава? Нищо! Вие сте близки, обичате се истински, а не както ти викаш, едва го познаваш и си тръгнала с*кс да правиш с него и на вс. от горе си малка за такива работи.
Сега разбираш грешката си, нали? СЕГА съжеляваш, че изобщо познаваш този "Боклук", който се подигра с чувствата ти и ти отне девственността!? Късно го разбираш, повярвай ми.
Грешката ти е, че си му се доверила и си го направила с човек, без никакви чувства към теб и, че си го направила твърде рано.
Все пак това е живота- грешиш-губиш, взимаш правилното решение-печелиш!!! В живота няма втора серия и всяка среща с един човек не е без причина, тя е да те научи да живееш, да разбереш къде грешиш и къде не. Дали губиш играта, или печелиш!
Не се отчайвай. Живота е пред теб, той тепърва започва. Кой знае още колко такива като него ще ти завлавядат сърцето и след това "БУМ"- големия край! От ново оставаш с разбито сърце!
Един съвет от мен- бъди силна и се повлияй от грешката си. Не се доверявай на всеки срещнат и помни, че всяка раздяла и среща с нов човек ни подготвя за нещо по-голямо в живота! Все някога ще срещнеш голямата любов. Ще намериш човека, който ще те обича с цялото си сърце, който ще те уважава и подкрепя, който няма да те зареже като най-гадния боклук на втория ден..
Имай вяра, ще се справиш със загубата, но не се доверявай толкова лесно, защото виж, че от това само ти патиш!!!
Късмет за напраед!