Споделена история от Тинейджърски

Боли ме с тампон
Здравейте! Аз съм момиче на 14. Девствена съм. Пробвах да си сложа тампон, ама много ме болеше. Искам да ви питам нормално ли е да боли много и значи ли това,че първият ми път Р=е е много болезнен.
Мерси на всички за помошта!

Коментари

1.   Не искам да те притеснявам но може да те е заболяло защото си се отворила .. а сега не можеш да разбереш защото си неразположена .. мила не си ли чувала за тампони за девствени ..

2.   Аз до колкото знам..тампоните не са за девствени (от общи приказки). Не съм сигурна, но щом те е боляло има вариант да си се отворила. Дано все пак да греша. Препоръчвам ти да не използваш все още тампони или ако искаш по-добре първо се консултирай с гинеколог.

3.   Не си се отворила, спокойно... Най вероятно не си била добре "овлажнена" и при търкането така се получава някой път...Използвай мини тампони или нормални, за предпочитане на ОБ! Те имат и покритие за по лесно поставяне...Ако те заболи промени малко посоката и продължи...попринцип не е невъзможно, но е малко вероятно да се "отвориш" с тампон, пробвай пак :)

Мег*

4.   Абе Н1 ти четеш ли тва, което пишеш и проверяваш ли дали е истина преди да го изтресеш на момичето. Няма такова животно като тампони за девствени, има малки и големи според течението на месечния цикъл. Споккойно дете, едва ли си се отворила (за тъпирите по-нагоре да уточня, че девствената ципа е много еластична и е нужно много повече от един тампон, че да се отвори момичето), просто не си го поставила правилно.

5.   Аз отдавна не съм девствена, но така и не се научих да ползвам тампони.. Винаги ме боли, дращи и го усещам при сядане или при по-рязко движение, незаивисмо как си го поставя и бла-бла. Така че, може и при теб да е така, не си хаби нервите с глупости, използвай си превръзки поне засега.