Споделена история от Тинейджърски

Не мога да отслабна
Тъй, здравейте аз съм момиче на 14 , 55 кг съм сутрин преди хранене ,а 59 вечер. За височината съм 171см, а за самачувствието - НУЛЕВО. Ето я и причината много съм тежка имам 1,5см коремче и леко дебели краченца. Мразя си тялото , а и често всички включително и себе си. Не мога да отслабнаааааааааа. Тичах но понякога има хора и не мога да бягам пред тях, срам ме е и се отказах. Когато съм на разходка с кучето и няма никой, карам колело или бягам. На диета съм с мюсли, без хляб и тестени гадориики, без боклуци и тн. Само САЛАТА и МЮСЛИ С МЛЯКО. Правя гимнастика вкъщи. Незнам какво не ми е в реееед. Искам да съм слаба, много ама много ;[
ОТЧАЯНА! ПЛС СЪВЕТИ

Коментари

1.   Милата, аз съм по същия начин... Нямам идея какво трябва да се направи>..Може при теб да е генетично, но при мен не е.. Бях много, ама мнооооооого слаба и ходих на лекар в продължение на 1 година като пих лекарства и ми правеха процедури..Бях и по болници, но нищо сериозно... Направиха ми диета за напълняване и всички около мен ме тъъъъъпчеха за да дебелея..1 година така без промяна и на втората след пици всеки ден (бях принудена) затлъстях.. имам коремче, гоолямо дупе и дебелички крака, бузи, ръзете напълняха... Ужаааас! Мразя се и мразя факта, Че ме превърнаха в това насила... Фатката е да не се яде нищо вредно, да се яде един вид храна без добавки и подправки през 2 часа или повече-така 5 пъти на ден иии по малко..Виж диетата с разделно хранене..Аз лично по никакъв начин не мога да отслабна и нз защо е толкова трудно след като съм си родена кльоща, би трябвало да си върна килограмите с лекота ама...

2.   И аз бях клюща, бях с перфектно тяло, но малко след като станах 12 почнах да слушам ,че трябва дя ям повече защото раста и стигнах до такова положение.

3.   Ама на 171см и 55/59кг си си напълно добре

4.   Не се притесняваи ти си нормална ако си 171 трябжа да си 60 кл. а за самочувстивието погледни се в огледалото и се харесаи защото ако не се харесваш ти никои няма да те харесва

5.   Ти си много добре аз също съм 55-60 кг но съм 158.. и според мен изобщо не се тормози

7.   мии гимнастика...какво значи това, малко повече усилия предполагам, например коремни преси и тн, и предполагам че в интернет има добри съвети, по добри от тези които някой от тук може да ти даде