Споделена история от Тинейджърски

Ще съм благодарна на съветите ви
Здравейте ! На скоро писах тука ама понеже бях много изнервена написах го на бърза ръка и много злобно .. :)
Но ето сега ше пиша по - любезно значи .. може би някои вече знаят историята , но все пак -пак ще пиша ! Преди 2 години видях 1 момче и се влюбих.. писахме си много.. бяхме като приятели.. , той по никакъв начин не отвръщаше на чувствата ми , жалко но факт ! Стана уж приятел с една от моя клас след седмица тръгнаха - точно на рожденния ми ден .. !! Перфектния подарък просто.. Скъсаха ама - ква "файда" ?! На скоро най-добрата ми приятелка му каза да ме блокира защото и без тва не си пишем .. Тоест аз я накарах :) Той и каза че му било "кофти" пхаха |( и някви е такиа глупости.. В крайна сметка ме блокира , но.. Още го обичам.. Не знам вече какво да правя .. Търся съвети отсякъде.. Просто искам да знам : Как да го забравя.. или как да опитам да го спечеля.. ;( Плс дайте съвет ще съм ви много благодарна .. !!

Коментари

1.   Мила, сигурно съм ти кака, но имам горе долу подобен проблем, аз моя го оставих да си живее живота и спрях да го търся - не му пиша, а той от време на време ме търси...та ако си му скъпа ще те потърси рано или късно, но явно не е заинтересуван от теб, а те цени като приятел

2.   Това, че се правиш на "незлобна" не променя факта, че си неграмотна. Ужас просто.

3.   За какво ти е мъжа на друга жена,така да се каже?

4.   Не се предавайй !

5.   Прочетох ти и предната тема не съм писал там, видях няколко коментара може би са казали, че си злобна заради тези "!, !!, ?! и пхаха.. .. ..." Начина по който пишеш е малко надменен и звучиш малко като момче за правопис и други работи не критикувам никой..

Не мисли за него, намери си някакво занимание или си харесай друг.Аз вече опитвам месец да забравя 1 момиче и немога. И все пак защо те е блокирал?