Споделена история от Тинейджърски

Моляя вии !!
Здравейте! От доста време чета вашите истории, обаче непопадам на това което ми трябва и се реших и аз да ви попитам за съвет. Аз съм момиче на 14 г..Ето я и моята история. Миналата година си имах гадже с което се обичахме,но не толкова и се хванах с един от неговия клас,които много ме обичаше и не спираше да ми го доказва и така си станахме с него. Изкарахме 6 прекрасни месеца много го обичах и продължавам.Но един ден приятелката ми си хвана гадже и започнахме да излизаме с неговата компания и така аз скъсах с моя . Но ето сега преди 5 -6 месеца осъзнах, че не съм спряла да го обичам и отново се събрахме за 2 месеца. Той не ме искаше,неможеше да ми прости грешката и скъсахме..сега още немога да го забравя.Заради него се преместих в неговото училище,за да мога да го виждам
Моля,помогнете как да го спечеля отново или изобщо някакъв съвет какво да правя ?! :((

Коментари

1.   Абе май не знаеш какво искаш.Била си с един,обичали сте се,оставили сте се.След това си била с друг,още повече сте се обичали,зарязала си го,а сега май искаш да се върнеш при него.Лигава работа.Извинявай,но ако имаше акъл в главицата,нямаше да искаш помощ за такава глупост.Момчето явно е по-умно от теб,че не те иска.

2.   Не знам какво точно се е случило и каква ти е грешката, понеже никъде не пишеш, защо си го зарязала.Опитай се обаче да му обясниш как точно стоят нещата и какви са били мотивите ти да го зарежеш. Предполагам, че ще те разбере или ще направи усилие, ако найстина те обича. Но ако той така и не ти прости, по-добре си намери някой друг.Успех!

И един съвет от мен:хвани си гадже, само ако си сигурна в чувствата си !!!!!!

3.   Скъсахме, защото той мислише, че му изневерявам,но не беше така сто пъти му го повтаряхх. И точно тва ми е грешката, че съм го зарязала за друг и затова много съжалявамм .. ии моляя без обиди !!

4.   Намери си друг.От личен оит знам че е трудно да го забравиш но не е нито първия нито последния :]]

5.   Според мен кажи му че наистина съжаляваш и искаш да поправиш стореното защото наистина го харесваш.

6.   Уау! на 14 и вече има в книжката колко... 3-4 "гаджета". голяма любов си развъртяла! :D 'държим си ръцете след клас и се натискаме в храстите....' ау че сладко:/ извинявай за сарказма, но това наистина са лигавщини и несериозна работа! остави момчето намира!!! да не е носна кърпичка? 'аз съм с тоя, ама не съвсем, та сега съм с другия... ама скъсахме сега пък се сетих че ми е гадно..." става дума за човек срещу теб с който уж имаш връзка, а все едно за избор на хляб говориш. сега на 14 ги пишеш тези истории и като станеш на 17-18-19... пак ще дойдеш тук и ще оревеш орталъка колко си наранена/неразбрана/неоценена...
моят съвет е - остави момчето на мира! поне него. хвани си някой друг да си се обичате тъй прекрасно...

М.

7.   "Миналата година си имах гадже с което се обичахме,но не толкова и се хванах с един от неговия клас .. "
Направо ме съсипа от смях с това :Д:Д.

9.   Моляя безз обидии като не можете за ме разберете как се чувствамм !!