Споделена история от Тинейджърски

Мнение за ТОХ-София??
Здравейте, аз съм момиче на 14 години. В момента съм в 8 клас.
От доста дълго време, си мисля за училището (Тох)
И реших, след като завърша 8 клас да уча там. Но повярвайте ми, много много се притеснявам! Побърквам се, направо идея си нямате... Не мога да спра да плача и да се тормозя....
Много искам да уча там, но се притеснявам дали ще ме приемат.
Успеха ми е 5. 57 и наистина с подобен успех дали ще ме вземат??
Казват ми толкова неща за това училище :
-Страхотно е, там няма кифли учителите са страхотни.
Бихте ли ми дали някаква информация за училището. Моля ви....
Благодаря ви :) :) :)

Коментари

1.   За самото училище не мога да кажа нищо, но наистина ли се тревожиш, че с успех 5, 57 няма да те приемат? Това е страхотен успех и него биха те приели навсякъде! За това не се тревожи за глупости. Ще те приемат и още как!

2.   Здравей. Аз уча в ТОХ на Лъвов мост. Има доста кифли. Най-добрата паралелка е хотелиерство и екскурзоводство. Има добри учители. Като цяло училището е добро. Изучаването на езиците е слабо. Поне за испански и английски знам така. Английски и испански без уроци няма да научиш. Госпожата по испански си мрънка под носа. Поне ще излезнеш с някаква професия. Успехът ти е достатъчен да влезеш тук. Аз имах четворка по математика и петица по български. Желая ти успех.

3.   Ами с този успех ще те приемат още на 1вото класиране, пък то има и 2ри така че си прави сметка. Има си кифли и не са малко, колкото до учителите, всички са различни, има и добри и гадни. Лично за мен си е добре училището нищо че е с униформи. Щом искаш много да се запишеш в него, ти пожелавам успех и идвай ;)

4.   Хубаво е. От теб зависи дали ще си прекараш супер якото или ще се жалваш. Сега ти е времето – радвай се на живота. Само имай предвид, че това е професионална гимназия и ще се набляга на съответната професия - добре е да ти е поне малко интересна.

5.   Този боклучав и жалък така водещ се техникум го завърших преди около 20 години . Там бяха най скапаните ми години. Особено като знам че там има жалки преподаватели като Юлия Панджерова ! Мисля че правилно и написах жалката фамилия!

6.   да го душкате редактори