Споделена история от Тинейджърски

Дебел ли съм ?
Здравейте :) Аз съм момче на 13 години . Висок 1.53-1.54 . Последно като се теглих бях 51 килограма . Сега сигурно съм поне 55-60 . Имам в предвид , че ръцете и краката са не са дебели ( отпуснати - с много мазнини ) , но само коремът ми е по издут . Наборите ми носят панталони с ниска талия и са много хубави , но аз с този издут корем немога да облека такива . Не се забелязва , че ми е издут , но аз не се чувствам добре в тялото си . Може и да е ген , защото баща ми също му е така . Моля помогнете :@ с какво мога да стегна да стане по-добре ( упражнения или хапчета ? ) .

Коментари

1.   На баща ти му е изут корема от бирата, сигурно има бирено коремче. Ти ако пиеш и на тебе ще ти е така. И щом не се забелязва какъв ти е проблема!?

2.   към автора. - спокойно не се притеснявай, като порастнеш ще ти се издължи тялото и няма да си личи.
Ако толкова искаш тренирай футбол

3.   Поработи над тялото си- тренирай нещо, прави коремни преси и т.н
Най-вероятно имаш друг "проблем", който ще откриеш след няколко години :)

Мег*

4.   Не си :) аз ти го казвам аз съм момиче ,егати проблемите имате ебаси

5.   Щом не се чувстваш добре, тренирай. Не е нужно човек да е дебел, за да спортува или за да прави упражнения. Така със сигурност ще повдигнеш и самочувствието си :)

6.   На 17 съм - 170 без малко, 57 - 58 кила. Слаб съм, но корема ми е отпуснат. С месеци правех коремни преси, стигнах до по 120 на серия (2 - 3 серии) и пак ми беше отпуснат корема!!! Може да е ген :).

7.   Ти пък и ти с хапчета ;д може да почнеш да тренираш не6то...

9.   Е не може всички да сме еднакви, обличай това което ти стои добре и тренирай , но не прекалено защото си подрастващ .

10.   До номер 6: Не е ген, сладър, няма такъв ген! С тренировки всичко се постига, само да имаш желание и да го правиш по правилния начин

Мег*

11.   в коремните преси му е маиката .. аз съм момие и правя коремни преси 3 пъти в седмицата и имам плочки ;]

15.   Последния коментар ме разби! :D
Както и да е и аз съм момче на 15 години и съм 70кг. Немога да отслабна заради баща ми... просто по наследство съм мързелив ;(. Препоръчвам ти слаба диета или нещо от сорта смисъл да не ядеш буклуци и тем подобни неща ами по здравословни храни... и върви да тренираш нещо... влез в някой сайт и потърси помощ ще ти е полезно :)

16.   Според мен не е от гена, а от килограмите. Опитай се да направиш поне 7-8 разлика м-у ръст и килограми.

17.   Приятели, не сте прави до един! С коремни преси се стягат коремните мускули, а мазнини се свалят с тичане и по-интензивно потене. Що се отнася до килограмите, те не са от такова значение при всеки е различно, там вече е до ген...

18.   Здравей :) 1. Зарежи тези комплекси, ще се чувстваш по-добре!
2. Ако е чак такъв проблем за теб, можеш да поработиш малко над тялото си ;) Ходи на фитнес, намали боклуците до минимум... Направи си хранителен режим.
Харесвай се такъв какъвто си, защото ако ти не се харесваш никой друг няма да те харесва! Имай самочувствие и не се влияй от злобните коментари на хейтърите! <3

20.   Здравей, аз бих си останал така даже бих напълнял с 10 килограма, аз съм на 12 висок съм 163 сантиметра и съм 60 килограма. Малко ми се личи шкембето, но не ми пречи, а и моите кости са тежки. За това аз лично бих надебелял поне с 5 килограма. А и сме деца и растем. Не трябва да се подлагаме на диети. Имам един съученик момче 1, 53 - по-нисък е от мен и тежи 70 килограма. Издути само гърдите и шкембето.