Споделена история от Тинейджърски

Ще си хвана ли гадже?
Аз съм момиче на 14 и ще съм заек в ново училище. Досега никога не съм имала гадже. Досегашните ми приятели приемат този факт. Страхувам се че сред новите съученици ще изглеждам тъпо и всички ще ме приемат за пълен дечко. Когато се запозная с нови хора казвем че доскоро съм имала гадже и то ме е зарязало. ПОМОГНЕТЕ МИ!!!

Коментари

1.   Ем и аз се притеснявам от същия проблем.. сега съм 9-ти клас ко ще прая нз .. нищо не ни различава освен пола :П

2.   Какво ти пука има много по-големи задръстеняци. Аз съм един от тях. Израстнах без баща. На 18 съм и не съм имал гадже. и какво като днес минах листовки нез нито една грешка? Това кара ли ме да бъда щастлив? Несподелената любов много сдухва. Казвам ти от личен опит. Продължавам да си го изкарвам със силови упражнения, поне да има нещо положително. И какво мога да направя освен да си кажа "майната и".

3.   Горе главата! Ще му дойде времето.Лично аз изкарах от 1 до 12 клас без гаджета и подобни.Прекалено много американски филми гледате, където в гимназиите правят щури купони и мажоретките ходят със "звездите" от гимназиялният отбор по ръгби (примерно) :-)

*Syndrome

4.   Още си малка да се тревожиш за такива неща, пък и "хващането на гадже" не трябва да е цел, а да дойде от самосебе си.

5.   Убивате ме с това "помогнете ми". Сякаш мъкнете 5 тона на гърба си. Какъв ти е проблема? Че хората от новия ти клас ще те смятат за такава, каквато си? Като ги излъжеш по-готина ли ще станеш? Уважението на другите и самочувствието ти ще се крепят ан една лъжа. Това ли искаш? Не, проблемът ти е, че ти смяташ, че нещо не ти е наред, а ти си най-обикновено момиче, което още си няма гадже. И какво от това? Ще имаш някой ден. И аз бях на 17, когато за пръв път излязох с момче (което ми е съпруг вече 23 години).

6.   И аз съм на 14 но съм 9-ти клас сега. И аз имам същия проблем ,но просто приятелите ми не ме разпитвват а ако подметнат нещо аз ги затапвам... Не се притеснявай ... Ще си хванеш гадже ... :))

7.   Благодаря на всички :) (от оная без гадже)

8.   Мила гледай си живота,учението и това да е .. когато ти дойде време ще имаш гадже.. колкото по-късно толкова по-добре ! Не се притеснявай .. :) Нали знаеш тези които от малки имат гаджета .. стават курвич*и (с извинение за израза) .. По-спокойно я карай и не се притеснявай .. Подхудящия човек ще дойде когато му дойде времето :) Хайде успех !

9.   Не мога да разбера защо ви пука от чуждото мнение?! Това,че 90% от тийнейджърите днес ги интересуват само гаджетата не означава,че и вие трябва да сте като тях. Да имаш гадже само за мнението на другите е пълна глупост. Това означава,че си готова да станеш една от тях,само за да те харесат,а струва ли си да се променяш заради хора без цели,интересуващи се от момчета и от това да бъдат забелязвани. Ако те приемат такава каквато си-значи можеш да очакваш разбирателство от тяхна страна,ако ли не-здраве да е,не са единствените! Аз примерно съм на 16 и досега не съм имала гадже и това въобще не ме притеснявя,защото за всичко има време! Нещата ще се нагласят с течение на времето,не ги пришпорвай,защото резултатът може да не ти хареса.
Така че гледай си учението,пък когато му дойде времето нещата ще се подредят от само себе си. :)

10.   в пубертета е най-лесно да си хванеш гадже определено ще си имаш ако си по-смела, но побързай че след 20 годишна възраст е много трудно

11.   След 20 било трудно? :)
Моля ви не се опитвайте да ме сплашите :) За любовта няма възраст.

*Syndrome

12.   Какъв проблем... направо съм потресена. Ако някой оценява своите приятели по това да ли са имали гаджета или не... просто нямам думи. Има толкова по важни неща. Наистина само от самия пост си изграждам мнения за човека, който го е пуснал. Междо другото на 14 съм.

14.   Здравей! Аз съм на 11 години. Твоят проблем не е нищо. Ако си намериш истински и добри приятели в новото ти училище няма за какво да се тревожиш. Щом са на твоята възраст мислиш ли че ще им пука дали си имала гадже или не. На днешните деца- поне според мен, в днешно време не им дреме толкова за гаджета от колкото как се облечен или нещо, какво работят майка ти и баща ти и подобни неща. Вярно е че и за това се интересуват, но когато някой те попита " Имаш ли гадже?" ти кажи " Да, но го зарязах" и ако те попитат как се казва кажи има на човек, който да не познават и няма и да се запознаят!
Е дано да съм ти помогнала!

15.   Аз също съм на 14 и до сега не съм имала гадже. Две момчета са ме питали дали искам да ходим, но отказвах. Притеснява ме фактът, че съучениците ми са доста по-напреднали. Ами аз не си харесвам никого, а и съм си малко срамежлива.

16.   И аз съм така само че сам на 12 и съм момче :Д

23.   бъди себе си

24.   Знам че този факт е доста неловък, но опитай да се постараеш някое момче да те хареса. Може да го, , проучиш" да разбереш какво харесва и се ще намериш идеалното момче УСПЕХ.