Споделена история от Тинейджърски

Търся интересен сериал
Здравейте! Сигурно знаете, че латиноамериканският сериал Виолета ще покаже своя финал този петък. Преди не го харесвах, но се зарибих по третия сезон и затова изгледах и първите два. Дано да направят 4ти сезон! Пиша това, за да може да ми кажете някой сериал, сходен на този. Пс. Харесвам романтичните, комедиите и драмите. Ще съм благодарна, ако ми помогнете! ;))

Коментари

1-50 от 70

1.   Гордата Аси, Тайните на времето...

2.   Виолета??? Предполагам, че си към 11- 12 годишна, която си мечтае да има гадже като Леон(знам как се казва, защото имам сестра на 6). Има мн имтересни серияли по FOX или fox life. Препоръчвам 'Кристела', 'Подли камериерки', 'Жега в Кливланд', 'Модерно семейство', 'Бъфи, убиицата на вампири' (нз дали ще ти хареса, но... ), 'Семейство Голдбърг', 'Последният мъж на света' и др. Някои от тях спряха да ги дават, но са много забавни и щом обичаш комедии смятам, че ще ти харесат, но някои са 12 . Дано да съм помогнала:)

3.   Леле, тъкмо като видях заглавието щях да ти предложа Виолета, а ти пък я гледаш.. :D Каква случайност.

4.   Има много хубав испански сериал "Новите съседи". Мога да ти предложа също "Дневниците на вампира", "Малки сладки лъжкини", "Колеж Грийндейл", "Отмъщението". Ако пък държиш да е подобие на "Виолета", просто пишеш в интернет violetta и ти излизат още подобни на него сериали

5.   По-добре потърси книга. Знай, че с нея ще бъдеш повече емоционалнно свързана. Не води до пристрастяване и зависимост. Искрен съвет! :)

6.   Препоръчвам ти испанският сериал "Интернатът" - El internado. Много е интересен.

7.   "Лятна ваканция" - струва ми се същият тип - за тийн любовни терзания и съпровождащите ги събития и емоции.

8.   Най-силни сериали даваха 2013-2014. Бурята и Ангелският остров са класики.

9.   game of thrones!

10.   Ами малката булка моята карма, Дила, до последен дъх, светлините на моя живот, сияйна луна - най хубавите сериали не ги слушай другите. С 17

11.   Бъфи убийцата на вампири. Може да е малко стар,но е уникален!
-Момиче , 15 години.

12.   Тийн Вълк..

13.   Според мен филмът Виолета е за малки деца, но по начина ти на писане личи, че ти не си такова. Давам ти 14 години. Предлагам ти да гледаш нещо за възрастта си, а не филми без никакъв реализъм, които гледат децата на по 6-7 години както казва номер 2. Не искам да те обидя, това е моето мнение. А да ти отговоря на въпроса - Дневниците на вампира, Страшна американска история, Новите съседи, Престъпна империя, Рим. Тези сериали са интересни и се надявам да ти допаднат.

14.   Бъфи, убийцата на вампири - просто уникален сериал с епичен финал.

15.   Препоръчвам ти : Дневниците на вампира, Древните, Малки сладки лъжкини, Дневниците на Кари, Подли Камериерки, Новите съседи (страхотна комедия)

16.   Препоръчвам ти : Дневниците на вампира, Древните, Малки сладки лъжкини, Дневниците на Кари, Подли Камериерки, Новите съседи (страхотна комедия)

17.   Препоръчвам ти : Дневниците на вампира, Древните, Малки сладки лъжкини, Дневниците на Кари, Подли Камериерки, Новите съседи (страхотна комедия)

18.   Кухня,Мълкълм,Новите съседи :)

19.   gleee

20.   Малки сладки лъжкини!! Обожавам ги!!

21.   Аз харесвам Дневниците на вампира...

22.   Моят любим сериал е бягство от затвора. Гледала съм толкова много сериали и филми, но точно бягство от затвора ме кара да се радвам, да се притеснявам, да плача... Единственото лошо нещо е, че ако си тийнейджърка и се влюбиш в Уентуърт Милър ще страдаш от това, че той вече е на годините на баща ти и, че нямаш бъдеще с него. ;дд

- Мими

23.   Малки сладки лъжкини (много як филм), Дневниците на вампира и Тийн вълк уникални са видях и в другите коментари, че има същите предложения затова казвам и аз гледай ги струва си ;)

24.   , , Имало едно време'' е страхотен сериал с 4 сезона за сега. Ще пускат и 5 сезон. Заслужава си много.

25.   Игра на тронове

26.   Латиноамерикански:
Бурята, Жената в огледалото, Непокорно сърце, Гибелна Красота, Новите съседи, Дявол с ангелско сърце
Индийски:
Цветовете на любовта, Малката Булка, Моята Карма, Пътеки към щастието, ИНДИЯ- любовна история и Ритамът на Мечтите
Турски:
С Русия в сърцето, Прости ми, Ангелският остров, Опасни Улици, До последен дъх, Дила
Български:
Връски

27.   Игра на тронове, Приятели, Малки сладки лъжкини, Клюкарката, Лас Вегас, Отмъщението, Отчаяни съпруги, Подли камериерки, Подли камериерки, Др. Хаус, Анатомията на Грей, Последния мъж на света, Женени с деца, Малкълм
А от латиноамериканските мога да ти препоръчам - Шеметната Анастасия, Моя сладка Валентинка, Приятелки и съпернички, Лицето на другата, Истинска любов, Узурпаторката, Руби

28.   Здравей препоръчвам ти Малки сладки лъжкини, Древните, Грозната Бети.

29.   Може да опиташ да гледаш
Supernatural-твърде много убийства
The flash
Arrow

30.   Изгубена

31.   Клуб Веселие *Glee*. Според мен първите сезони са много добри и определено може да те научи или поне да ти покаже много смислени неща.

32.   Новите съседи - най-страхотният сериал, няма по-хубав от него, всеки, който харесва комедии задължително да го гледа, няма по-забавен от него.

33.   Подли камериерки, Малки сладки лъжкини, Вещиците от Ийст Енд, Остин и Али, Дневниците на вампира, Двама мъже и половина, Отмъщението.

34.   Малки сладки лъжкини!!!

35.   Гледай Сой Луна, когато излезе :D :D :D
Иначе Имало едно време и Клюкарката са супер яки!

36.   Може да гледаш : Дневниците на вампира, Древните, Малки сладки лъжкини, Женени с деца, Цветовете на любовта, Малката булка, Революция Z, Щурите Съседи, Новите Съседи, Двама мъже и половина, Малкълм, Мутра по заместване, Кухня, Двамя бащи двама синове --> това са едни много подходящи за теб сериали :)

37.   Откога чакам някой да ме попита. Най - интересните сериали на всички времена са "Древните " и " Дневниците на вампира ".
Първо гледай дневниците на вампира защото сериалите са свързани помежду си.

38.   Малки сладки лъжкини
Приятели
Двама мъже и половина
Подли камериерки

Това са моите любими сериали... дано ти харесат

39.   Гледай "One Tree Hill". Той е точно по исканията ти :-)

40.   Гледай Непокорните, той е подобен на Виолета

41.   Новите съседи е велик сериал

42.   Аз съм тийнейджърка и сигурно не се очаква да гледам турски сериали, но си имам един любим - "Малки жени". Уникален е. Разказва се за живота на пет сестри, които остават без двамата си родители в един и същи ден. Има и романтика, и драма, малко и комедия. Много емоционален филм. Гледала съм няколко пъти всичките 3 сезона и всеки път са ми интересни. Аз също харесвам Виолета и я следях с интерес. Смятам, че и този сериал ще ти допадне.

43.   Остин и Али също е за тинейджъри обичащи музиката, нашия Революция Z.

44.   Има и един друг интересен даваха го преди няколко години " Горките родители на богатите деца " много свеж тийн сериал, сетих се още и за " Джейк и Блейк " двама близнаци разделени от раждането единият осиновен от богато семейство и известен музиката а другият математически гении осиновен от бедна възрастна жена. Когато се намират решават чат пат да разменят местата си

45.   Jeeves and wooster fry and laurie doktor haus

46.   О, Виолета! Вчера изгледах последната серия и направо заплаках :( <3. Наистина ще е по- добре някоя книга! Повярвай ми...

47.   Здравей аз съм номер 10 и аз съм тинейджърка на 17 съм аз само турски сериали гледам но ако държиш да е испански филм ще ти препоръчам няколко :Непокорно сърце, Зоро, Призракът на Елена, Лицето на другата, И Дявол с ангелско сърце. Вярно че са ги давали доста одавна но като напишеш в google примерно зоро еп 5 част 3 и веднага ти излизат.

48.   Ами щях да ти предложа Игра на тронове, ама като прочетох какви бози гледаш, едва ли ще го оцениш.

момиче, 16

49.   Подли камериерки, малката булка, моята карма, светлината на моя живот.

50.   Малки сладки лъжкини
Имало едно време
Подли камериерки
Дневниците на Кари

Приятели
Двама мъже и половина

1-50 от 70