Споделена история от Тинейджърски

Старата любов
Здравейте ! Аз съм момиче на 13 години. Още от началото на 6 клас много приятели (момчета) започнаха да ме харесват .. за др ми приятелки това е нещо чудесно .. (но за мен не е така защото всеки мой приятел е много ценен .. ) Почнахме училище .. едно момче искаше скайпа ми от един приятел .. и така почнахме да лафим в продължение на няколко седмици.. горе долу след около две седмици го попитах кой харесва а той с срам ми отговори,че ме харесва .. и аз малко го харесвах и за това като ми предложи му казах "Да" ии какво стана .. прекалено много имахме да учим .. отделно и двамата се занимаваме с танци .. (в различни групи) и от различни училища .. Ии едни мои приятели ми казаха,че са го видели да обарва една бивша моя приятелка .. (незнам дали беше наистина или от ревност) в същата вечер го питах дали наистина ме харесва и ако е така да не прави глупости .. после го попитах дали е поглеждал др-га (с други очи) а той ми каза НЕ (естественно) после му казах,че съм го видяла да се занимава с друга той ми каза че няма смисъл да продължава тази "връзка" щом не му вярвам нека да не ходим иии изобщо ми каза,че не иска да чува вече за мен .. това много ме разтрои и в продължение на 1 година вече го харесвам .. след като се скарахме след около 3 месеца поотихнаха нещата и си оправихме отношенията (като приятели) ии сега понякога като си пишим той споменава една приятелка (понякога ми се струва че ми пиши за нея за да ревнувам но незнам) ноо има и причина да мисля,че малко ме харесва защото когато си пишим винаги като "прекратяваме " той започва да ми пиши целувки а след като му отвърна ми отвръща няколко последователни пъри .. вече дори когато почти съм сигурна,че не го харесвам си пишим повече такива "целувки" ии така .. наскоро аз попитах тази моя приятелка дали и на нея и пиши такива работи а тя ми отвърна,че само за лека нощ .. :D ако може ми помогнете .. може би ви звучи налудничево и мислите че от побертета малко съм се престарала с разказаното .. аа преди да свърша забравих да кажа,че като скъсахме той казал на вс че не иска да ме вижда и че мн ме мрази .. (тогава мн странно ми стана защото ми се видя човека който аз не познавам.. ) изразете мнение моля ви :)

Коментари

1.   Ей лапе на 13 стара любов ти в ред ли си?

2.   Момиче и аз съм на 13 и съм момче ще ти кажа.Момчето се притеснява

3.   Смешни сте, бе, деца. И какво значи "обарва"!? Е, знам какво имаш предвид, но не можа ли да се изразиш не като 9 годишна!? + това като се е занимавал с друга (което е напълно нормално на тези години), ти като си го попитала и той като ти е казал, че не е какво продължаваш!? И не мога да разбера пък това момче едно нещо толкова незначително да си го попитала и той да е казал, че няма смисъл да ходите, че те мрази. Ти смяташ ли, че го чувства това наистина, аз не. Не знаете какво значи истинска омраза и се надявам да не разберете. Не знаете и какво е истинска обич, е това се надявам да го разберете.

4.   Момиче на 13 си все пак ... старата любов ли , все едно си видяла много неща от живота ... та ти те първа ще се чудиш кой те харесва и какво да правиш
Не се впрягай така и си живей детсвото защото за мене си още детенце ( не искам да те убиждам ) в това няма лошо защото детството ни никога не може да се върне
Момета има и винаги ще има те няма да изчезнат от земята

5.   Ха-ха .. още си малка не мисли за такива работи :)