Споделена история от Тинейджърски

Подарък за приятелката ми.
Здравейте, пиша тук, защото наистина нямам идея, какво да подаря на моята приятелка, на 18 съм, след седмица има рожден ден, става и тя на 18, вече сме близо 2 години заедно, много се обичаме, всеки ден сме заедно, разбираме се идеално, подарявал съм и обици, гривна, пръстени, чанта съм и купувал, обувки, абе като цяло какво ли не, но просто нямам си и на идея сега какво да и купя, тя вече всичко си има/ или вече съм и купувал такива неща.. , а и е 18 рожден ден, трябва да е едва ли не нещо специално.. или поне аз така си мисля и така искам, тя ми каза, че не иска подарък иска си само мен за рожденния и ден, но аз нали се направих на ударен и си замълчах, та сега искам да си я изненадам, някак си.. но не знам как, защото най - лесният начин - БУКЕТ, вече съм го правил, смисъл то не пречи пак да и подаря нали, обаче вече съм купувал доста пъти - когато сме се карали, на св. валентин.. иии не само, също и два - три пъти без повод, но не мисля, че сега пак с БУКЕТ от рози, ще е интересно, смисъл да.. жест е.. но това искам да го оставя ако случайно никаква идея наистина не ми дойде.. , тя като цяло не обича много цветя.. затова и не искам този път да мина с цветя, .. нямам си и на идея какво да правя, моля ви пишете само адекватни коментари, не е нужно от критики, знам, че аз си я познавам най - добре.. но все пак не е лошо ако видя и вашите предложения или Вие какво сте подарявали на ''любимите'' си. Благодаря предварително!

Коментари

1.   Можеш да й вземеш хубав парфюм или пък някаква любима нейна марка козметика.Ако обича да чете й купи книга или й подари албум.Даже ако ти се занимава направи нещо за нея ръчно изработено мисля,че е сладко.Успех! :)

2.   Един 8-9 инчов таблет винаги е добър подарък за момиче. Аз подарих на моята един ONDA на андроид и уиндоус за 300 лева и тя беше супер доволна. А и аз намазах - инсталирах си Heroes 3 на уиндоуса и сега и двамата се забавляваме с него. Ако имаш кинти - давай, няма да сгрешиш.

3.   Почивка на пример. Заведи я някъде, където е искала да отиде, но не успяла.

4.   Първо искaм дa те поздрaвя, вече си мислех, че нямa нa вaшaтa възрaст този тип мъже - подaрявaщи цветя нa момичето без повод, ей тaкa, кaто комплимент. Много къже се "обърсвaт" с цветя и ги минaвaт зa подaрък.
Идеи- колие, чиято висулкa ( сърце?) се отвaря и вътре вaшa снимкa. Може дa го "нaмери" в цветовете нa розa примерно.
Писмо в бутилкa с послaние зa нея.
Клип с всички онези снимки/ моменти, които я кaрaт дa се усмихне.

5.   Значи цветята са задължителни към подаръка. По принцип е редно и на майката да вземеш, ако ще изпадаш в подробности. Цветята са си цветя, те не са подарък (само уточнявам). Според мен часовник според възможностите. Ако е нещо от рода на Dolce & gabbana или GUESS ще е по-радостна. Или маркова гривна, чанта, дреха, портмоне, парфюм. Нищо, че си и купувал. Щом искаш да е нещо по-така, гледай да е марка. Другия вариант е да и вземеш ваучер от магазин за дрехи или парфюмерия за стойността, която си готов да дадеш и сама да си избере, каквото иска. Или направо я заведи на почивка.

6.   Бутилка вино, свещи, листенца от рози върху леглото,едно голямо плюшено мече, много любов, спа почивка за уикенда, масаж, ваучер за спа процедури или за любимия и магазин.....и мисля, че се изчерпах. Пиши, коя идея ти е допаднала и какво си и подарил. :)

8.   Паааарфюююм!!!! Miss Dior Cherie този с цвят на уиски.. 50мл 80 лв

9.   знам, че вече е топло, но евентуално защо не купиш едно красиво одеяло и вътре не пъхнеш буркан (продават се по магазините за подаръци) и вътре не напишеш на листчета красиви писания.. :3

11.   Благодаря на всички, реших вече, живи и здрави, много ми помогнахте.. а дори и за в бъдеще :)

12.   Поне сподели какво реши :)

13.   Ами ако бях на твое място щях да и купя букет от червени рози във формата на сърце, едно огромно плюшено мече или вместо мечето едни обици и кутия отново във формата на сърце и вътре да е пълна с листчета на, които да пише ОБИЧАМ ТЕ на всички езици. Мисля, че ги има по сайтовете.

14.   Кученце :Дд