Споделена история от Тинейджърски

Какво стана?
Здравейте,на 14 години съм,преди 2 години всеки ден излизах да карам ролери или колело,обичах всички,забавлявах се,справях се в училище!Тези 2 години нещата се промениха...всеки ден плача без причина .. не съм изваждала ролерите си откакто бях на 12,в училище наи добрата ми оценка е 4,обичам единствено майка си,която е най-добрата ми приятелка,тя единствно ме разбира и подкрепя.Сестра ми винаги намира причина да се заяде с мен.А брат ми ме подминава все едно ме няма.Имам само 3-ма приятели който ще направят всичко за мен и ще ми помагат в трудни моменти,другите не им пука дали си в беда или не ! Всички ми казват че се държа странно заради развода на родителите ми,но не е вярно,това е единственото нещо което ме радва в момента.Незнам какво се случи с мен.Това е моята история. (и не е измислена :) ) !!
Моля без лоши коментари! :)

Коментари

1.   Става това че си в пубертета, гадно нещо е.. Приятелката ми си го искараваше винаги на мен и когато беше в цикъл и даже когато не беше ,ама е нормално.. до някъде да си по емоционална ,а малко или много развода им ти е повлиял по някакъв начин. И на мен през пубертета живота ми се промени много и нашите се разделиха и успеха ми падна, "многото ми приятели" вече се броят на пръсти.. И това време ще мине

2.   Дори и да те е зарадвал развода, както казваш все пак ти се е отразил. Това е промяна. А и наистина сега навлизаш в пубертета, няма как да не се промениш, да не си онова весело и безгрижно момиче от детството ти, с всички нас става така. Като малки искаме да пораснем, но после осъзнаваме колко хубав е бил живота именно, когато сме били деца. И все пак ти имаш приятели трима, както ти каза. Това хич не са малко, истината е че добрите приятели се броят на пръсти. Хубаво е, че си в добри отношения с майка си. Споделяй с нея и продължавай така. Има причина все да плачеш, явно нещо те мъчи. Не пишеш нищо за баща си. Може би разводът не ти се е отразил толкова добре, колкото си мислиш, а просто искаш да ярваш в това. Но дори така да е, може би тази мъка се дължи на проблеми с баща ти. Всеки случай трябва да разбереш. Вникни в себе си и разбери какво те мъчи. Колкото за брат ти, нормално е сега да се държи така с теб. Сигурно е по-голям и си мисли, че ти си малка и е загуба на време да се занимава с теб. но запомни един ден това ще се промени и двамата ще разберете, че сте си най-големите опори един за друг. :) Спокойно всичко ще се оправи. Не му мисли за училището толкова. Ако искаш много сигурна съм, че можеш да си зависиш успеха. Но това донякъде още показва, че си тъжна. Не ти пука толкова за училище. Някои правят така, когато имат проблеми мислят, че училището е най-малкия им проблем и не се занимават с него. Други пък се скриват заднегоИскат да не мислят за проблемите си и учат много. Може това да е причината, а може и да не е. Каквото и да е ще мине, вярвам в това. Бъди силна. :) Ако искаш пиши ми. Емейла ми е julia_arhondis@abv.bg Ако искаш ще ти дам и скайпа ми. Аз съм малко по-голяма, но може да си пишем. Успех. :)

3.   Ти си в пубертета тва са не повече от 8 години, но най-гадните в живота.И аз съм в тая възраст ма като пораснеш намираш работа там приятели, променяш си мисленето, замъдряваш и всичко се оправя :-) така поне ми казват